BMW X5 בנסיעה עירונית בשעות הלילה

מנהיג מלידה.

BMW X5 החדש.

מנהיג מלידה.

BMW X5 החדש.

מנהיג מלידה.BMW X5 החדש.

BMW X5 החדש. זקוף, רב עצמה ואלגנטי - נוכחותו ברורה ובולטת לכל מי שמביט בו.. שבכת כליות ענקית, בנויה כמקשה אחת, רומזת על אופיו העוצמתי. מצויד בטכנולוגיות חדשות לרמה גבוהה יותר של בטיחות ויכולות דינמיות בכביש ובשטח - BMW X5 החדש יודע בדיוק לאן הוא מוביל אותך, ואיך להביא אותך לשם - ראשון.

Read more
BMW X5 במבט צד, כששני החלקים של דלת תא המטען פתוחים
תא המטען של BMW X5

ניצול החלל בצורה מושלמת.

תא המטען של BMW X5 מציע דור חדש של נוחות. כדי להקל על הכנסת המטען והוצאתו, אפשר לפתוח ולסגור את החלק התחתון והעליון של הדלת המפוצלת באמצעות מנגנון חשמלי. כל מה שצריך לעשות זה להניע את הרגל תנועה קצרה וממוקדת, מתחת לפגוש האחורי. חבילת תא המטען (אופציונלית בדגמי 5 מושבים) מבטיחה סדר ובטיחות.
כשדלת תא המטען פתוחה, ניתן להסתיר את הכיסוי הנגלל-חשמלית מתחת לרצפת תא המטען בלחיצת כפתור, כאשר מסילות נגד החלקה שומרות על המטען במקומו בזמן נסיעה.

BMW X5 החדש מגלם את ה-DNA של משפחת X של BMW. בדור הרביעי של הדגם, הוא מצהיר את ההצהרה החזקה ביותר עד היום, הן מבחינת הנוכחות והן מבחינת המודרניות. הוא מגדיר שפת עיצוב חדשה לדגמי X, בצורה איתנה, ברורה ומדויקת. תא הנוסעים החדש מציע רמה גבוהה עוד יותר של פאר, נוחות ותפיסת הפעלה אינטואיטיבית.
אדריאן ואן הוידונק, מנהל העיצוב של קבוצת BMW
סביבת הנהג ותפיסת ההפעלה של BMW X5

מרכז הבקרה

תפיסת ההפעלה החדשנית של BMW X5.

מרכז הבקרה

תפיסת ההפעלה החדשנית של BMW X5.

תפיסת ההפעלה החדשנית של מערכת ההפעלה iDrive7.0 מקלה על ההפעלה של תפקודי הרכב באמצעות מחוות יד, פקודות קוליות, צג מגע ומערכת iDrive - בצורה אינטואיטיבית להפליא.

Read more

שני צעדים לפני כולם, תמיד.

מערכות הסיוע לנהג של BMW X5.

מערכות הסיוע לנהג יוצרות קשר ישיר עם העולם החיצון, מציעות נוחות מרבית ומעניקות בטיחות גבוהה ככל האפשר, הודות להפעלה אינטואיטיבית.

Read more
חבילת Driving Assistant Professional

רמות מרביות של בטיחות ונוחות.

חבילת Driving Assistant Professional מציעה נוחות אופטימלית ובטיחות מרבית במצבי נהיגה קריטיים או מונוטוניים רבים, באמצעות סיוע ובקרה על ההיגוי ושמירת נתיב, סיוע במעבר נתיב, סיוע בעצירת חירום, התראה על סכנות מקומיות, סייען לשמירת נתיב עם הגנה אקטיבית מהתנגשויות צדיות ואמצעי בטיחות נוספים.

Read more
מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית BMW TwinPower Turbo של BMW X5

דוגמא ומופת לאיזון.

מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW.

דוגמא ומופת לאיזון.

מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW.

BMW X5 xDrive40i משלב בין כל העולמות. עם האחיזה המעולה שמעניקה מערכת ,xDrive מנוע TwinPower Turbo המעודן של BMW מעניק הספק של 340 כ"ס ומבטיח חוויית נהיגה מושלמת ברמה הגבוהה ביותר.

Read more

פעולה שקטה וחלקה - מחשמלת.

BMW X5 xDrive45e

מי שרוצים להוביל גם בקיימות ואחריות, חייבים להציע טכנולוגיות עתידניות בכל דרך. עם טכנולוגיית eDrive, במסגרת טכנולוגיות EfficientDynamics של BMW, מוביל BMW X5 xDrive45eבביטחון לפני כולם. התוצאה: יותר עצמה, תאוצה מהירה יותר, טווח נסיעה ארוך יותר, צריכת דלק טובה יותר ופליטת המזהמים נמוכה עוד יותר. כשנוסעים ב xDrive45eBMW X5, גם לריגוש, אין גבולות.

Read more

הכוחות המניעים.

יחידת ההנעה החדשנית של BMW X5 xDrive45eכוללת מנוע בנזין חדש בעל 6 הצילינדים בטכנולוגיית TwinPower Turboומנוע חשמלי יעיל וחזק.. עם הספק משולב 394 כ"ס ומומנט של 60 נ"מ, הוא משיג צריכת דלק משולבת של 2.1 ליטר ל-100 ק"מ, מאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 5.6 שניות. ביצועים מרשימים שמבטיחים דינמיות מושלמת, הודות לטכנולוגיות EfficientDynamics של BMW.פליטת ה-CO2 הופחתה במידה משמעותית, ל-49 גרם לק"מ.

Read more

יעילות חכמה יותר.

עם טווח נסיעה של 80 ק"מ בכוחו של המנוע החשמלי בלבד, BMW X5 פותח אופקים חדשים. הוא מצליח במשימה הודות לתפיסת iPerformance של BMW, שבה ממלא הניהול החכם של האנרגיה תפקיד חשוב. התפיסה מתאמת את הפעולה המשולבת של כל רכיבי ההינע ומשפרת את היעילות של מערכת ההנעה. BMW X5 xDrive45מציע גם מצבי נהיגה שונים, שההשפעה שלהם על צריכת הדלק או החשמל בפועל, גבוהה מאוד. את הסוללה ניתן לטעון בצורה פשוטה משקע החשמל הביתי, בעמדת BMW i Wallbox או, בעמדות טעינה ציבוריות.

Read more
תצלום של BMW X5 M50d בלילה, בסביבה עירונית

BMW X5 M50d החדש.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

 

Read more