BMW X5 בנסיעה עירונית בשעות הלילה

מנהיג מלידה

BMW X5 החדש

BMW X5 החדש. זקוף, רב עצמה ואלגנטי - נוכחותו ברורה ובולטת לכל מי שמביט בו.. שבכת כליות ענקית, בנויה כמקשה אחת, רומזת על אופיו העוצמתי. מצויד בטכנולוגיות חדשות לרמה גבוהה יותר של בטיחות ויכולות דינמיות בכביש ובשטח - BMW X5 החדש יודע בדיוק לאן הוא מוביל אותך, ואיך להביא אותך לשם - ראשון.

קרא עוד
מנהיג מלידהBMW X5 החדש

מפרט טכני.


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד
BMW X5 במבט צד, כששני החלקים של דלת תא המטען פתוחים
תא המטען של BMW X5

ניצול החלל בצורה מושלמת.

תא המטען של BMW X5 מציע דור חדש של נוחות. כדי להקל על הכנסת המטען והוצאתו, אפשר לפתוח ולסגור את החלק התחתון והעליון של הדלת המפוצלת באמצעות מנגנון חשמלי. כל מה שצריך לעשות זה להניע את הרגל תנועה קצרה וממוקדת, מתחת לפגוש האחורי. חבילת תא המטען (אופציונלית בדגמי 5 מושבים) מבטיחה סדר ובטיחות.
כשדלת תא המטען פתוחה, ניתן להסתיר את הכיסוי הנגלל-חשמלית מתחת לרצפת תא המטען בלחיצת כפתור, כאשר מסילות נגד החלקה שומרות על המטען במקומו בזמן נסיעה.

BMW X5 החדש מגלם את ה-DNA של משפחת X של BMW. בדור הרביעי של הדגם, הוא מצהיר את ההצהרה החזקה ביותר עד היום, הן מבחינת הנוכחות והן מבחינת המודרניות. הוא מגדיר שפת עיצוב חדשה לדגמי X, בצורה איתנה, ברורה ומדויקת. תא הנוסעים החדש מציע רמה גבוהה עוד יותר של פאר, נוחות ותפיסת הפעלה אינטואיטיבית.
אדריאן ואן הוידונק, מנהל העיצוב של קבוצת BMW
סביבת הנהג ותפיסת ההפעלה של BMW X5

מרכז הבקרה

תפיסת ההפעלה החדשנית של BMW X5.

תפיסת ההפעלה החדשנית של מערכת ההפעלה iDrive7.0 מקלה על ההפעלה של תפקודי הרכב באמצעות מחוות יד, פקודות קוליות, צג מגע ומערכת iDrive - בצורה אינטואיטיבית להפליא.

קרא עוד

מרכז הבקרה

תפיסת ההפעלה החדשנית של BMW X5.

שני צעדים לפני כולם, תמיד.

מערכות הסיוע לנהג של BMW X5.

מערכות הסיוע לנהג יוצרות קשר ישיר עם העולם החיצון, מציעות נוחות מרבית ומעניקות בטיחות גבוהה ככל האפשר, הודות להפעלה אינטואיטיבית.

קרא עוד
חבילת Driving Assistant Professional

רמות מרביות של בטיחות ונוחות.

חבילת Driving Assistant Professional מציעה נוחות אופטימלית ובטיחות מרבית במצבי נהיגה קריטיים או מונוטוניים רבים, באמצעות סיוע ובקרה על ההיגוי ושמירת נתיב, סיוע במעבר נתיב, סיוע בעצירת חירום, התראה על סכנות מקומיות, סייען לשמירת נתיב עם הגנה אקטיבית מהתנגשויות צדיות ואמצעי בטיחות נוספים.

קרא עוד
מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית BMW TwinPower Turbo של BMW X5

דוגמא ומופת לאיזון.

מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW.

BMW X5 xDrive40i משלב בין כל העולמות. עם האחיזה המעולה שמעניקה מערכת ,xDrive מנוע TwinPower Turbo המעודן של BMW מעניק הספק של 340 כ"ס ומבטיח חוויית נהיגה מושלמת ברמה הגבוהה ביותר.

קרא עוד

דוגמא ומופת לאיזון.

מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW.

פעולה שקטה וחלקה - מחשמלת.

BMW X5 xDrive45e

לאלה שחושבים שמנהיגות אחראית וקיימות חייבות לשלב טכנולוגיות עתידיות בעולם הרכב. ה-BMW X5 xDrive45e מובילה את הדרך בביטחון בעזרת טכנולוגיית ה-EfficientDynamics eDrive של BMW. התוצאה: כוח חזק יותר, האצה חזקה יותר, טווח גדול יותר ותצרוכת דלק נמוכה הרבה יותר והפחתה נוספת בפליטת המזהמים. מכל מקום, אין גבולות בכל הקשור לשליטה על המזהמים הנפלטים מה-BMW X5 הפלאג-אין ההיברידי.

קרא עוד
BMW X5,‏ BMW X5 xDrive45e

הכוחות המניעים.

רעיון ההנעה החדשני של ה-BMW X5 xDrive45e מורכב ממנוע בנזין 6 צילינדרים BMW TwinPower Turbo חדש ועוצמתי יותר וממנוע חשמלי eDrive יעיל במיוחד. עם הספק של 394 כ"ס ומומנט של 65.2 קג"מ, המערכת מגיעה לתצרוכת דלק משולבת של 2.5 ל'/100 ק"מ. ה-BMW X5 פלאג-אין ההיברידי מאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 5.6 שניות. ביצועים מרשימים המבטיחים יכולות דינמיות טהורות הודות לטכנולוגיות BMW EfficientDynamics תוך כדי שמירה על תצרוכת דלק נמוכה. גם ערך פליטת ה-CO2 הופחת משמעותית ל-56 ג'/ק"מ.

קרא עוד
BMW X5,‏ eBoost

יעילות חכמה יותר.

עם טווח נסיעה של 77 ק"מ במצב חשמלי בלבד, ה-BMW X5 פלאג-אין היברידי מוכן לצאת לכבוש אופקים חדשים. המטרה הושגה הודות לשימוש ברעיון הפלאג-אין היברידי של BMW שבו לניהול האנרגיה החכם יש תפקיד חשוב. המערכת מתאמת בין פעולת כל רכיבי ההנעה ומייעלת את פעולת המערכת ההיברידית באמצעות אסטרטגיה המסוגלת לצפות את תנאי הפעולה. במהלך שלב זה, המערכת משתמשת בנתוני מערכת הניווט לדוגמה כדי לחשב חלקים במסלול הנסיעה המתאימים ביותר לשימוש המנוע החשמלי או לצורך טעינת מצבר המתח הגבוה. ל-BMW X5 xDrive45e גם מצבי נסיעה שונים המסוגלים להשפיע באופן משמעותי על ערכי תצרוכת הדלק בפועל. ניתן לטעון בקלות את מצבר המתח הגבוה בעזרת שקע ביתי, בעזרת עמדת טעינה או באמצעות תחנות טעינה ציבוריות.

קרא עוד
BMW WhatsApp channel.

ערוץ הוואטסאפ של BMW

פשוט ליצור קשר. שימו לב: השירות להודעות בלבד.

דרגות זיהום ובטיחות.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.