BMW i Vision Circular 2021 סרטון וידאו לופ

THE BMW i VISION CIRCULAR.

THE BMW i VISION CIRCULAR.

ה-BMW i Vision Circular מייצג את מטרתה של קבוצת BMW להפוך ליצרן הרכב הכי ידידותי לסביבה בעולם רכבי היוקרה הפרטיים. החזון בא לידי ביטוי לאורך כל תהליך העיצוב, הפיתוח והייצור, והוא מוטמע בהתאם לעיקרון המעגליות. החזון היצירתי מציג מכונית קומפקטית וחשמלית המתמקדת בקיימות וביוקרה לשנת 2040.

קרא עוד
חישוב מסלול מחדש: מעבדה מעגלית קיימות עיצוב מחזורי

חישוב מסלול מחדש: המעבדה המעגלית של BMW - חזון הקיימות.

הצטרפו אלינו למסע לעתיד הקיימות עם המעבדה המעגלית של BMW וקבלו פרטים ומידע נוסף בנוגע לתכנון מעגלי ולעקרונות הבסיסיים שמאחורי החשיבה מחדש, ההפחתה, השימוש מחדש והמחזור.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב נקודות עיקריות וידאו

העיצוב העתידני של ה-BMW i Vision Circular.

העיצוב העתידני של ה-BMW i Vision Circular.

נקודות עיקריות בעיצוב החיצוני של ה-BMW i Vision Circular.

העיצוב החיצוני של ה-BMW i Vision Circular משלב אסתטיות וקיימות. הרכב מגיע כמבנה שלם אחד והוא עשוי מחלקים בודדים בלבד ומספר החומרים שבו הופחת למינימום. שפת העיצוב היא נקייה ונגישה. החומרים הטהורים ומשטחי הגימור הפשוטים שלהם יוצרים אווירה מודרנית ויוקרתית.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב חיצוני
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב חיצוני מבט קדמי

אייקונים קלאסיים באינטרפרטציה חדשה - החלק הקדמי.

ה-BMW i Vision Circular היא מכונית סופר-מרגשת, ספורטיבית ואלגנטית המגיעה בעיצוב one-box, עם כתפיים בולטות ויציבה רחבה. החלק הקדמי הטהור של ה-BMW i Vision Circular מסמל את העיצוב המעגלי העוצמתי. רמת המורכבות הופחתה בצורה שיטתית ואלמנטים עיצוביים כגון צלעות הגריל והסמל הושמטו. גריל הכליות המסורתי זכה לאינטרפרטציה חדשה תוך שילובו עם הפנסים הראשיים המוכרים ליצירת אייקון כפול. המשטח הדיגיטלי מתגלה רק בעת הפעלת הרכב, והוא יוצר ממשק גרפי המגלם את מהותה של BMW במעבר לעידן הדיגיטלי.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב חיצוני מבט מהצד

צללית חדשה ל-BMW - מבט מהצד.

ה-BMW i Vision Circular מתאפיינת בחלל נוסעים פתוח המציע מרחב פנימי נדיב תוך שמירה על טביעת רגל קטנה. האלמנט העיצובי הופמאייסטר משמש גם כפנל אינטראקטיבי. רעיון שני הגוונים של המכונית מדגיש את גישתה לשני נושאים חשובים: אסתטיקה וקיימות. השלדה עשויה מאלומיניום ומפלדה ממוחזרים. ניתן להבחין מיד שהמכונית אינה מגיעה בצבע חיצוני קלאסי. האלומיניום שעבר טיפול אנודי בגוון ברונזה מדגיש את האלגנטיות, והפלדה שעברה טיפול בטמפרטורה שונה מעניקה לחלקה האחורי של המכונית מראה ייחודי.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב חיצוני מבט אחורי

מודרני ועשוי כיחידה אחת - החלק האחורי.

חלקה האחורי של ה-BMW i Vision Circular המגיע בעיצוב נקי וטהור, שומר על עקרונות העיצוב המעגליים שלנו. הפנסים האחוריים יוצרים משטח דיגיטלי ומשלימים את המראה הקדמי. משטחים רצופים מזכוכית ממוחזרת, הנמתחים מהגג, דרך החלק האחורי ועד המשטח הדיגיטלי, ממחישים את העיצוב האחיד והרזה. ובמזג אוויר קר פנל שחור יוצר את התחושה הנכונה. הפגושים השחורים המינימליסטיים האווירודינמיים עשויים מפלסטיק ממוחזר והם מעניקים לחלק האחורי מראה מלוטש. הצמיגים עשויים מגומי שעבר טיפול טבעי וידידותי לסביבה והם מגיעים במראה מעט שקוף. לתרכובת הצמיגים הוספו חלקיקי גומי צבעוניים כדי לחזק אותם וכדי ליצור אפקט מרתק דמוי פסיפס.

נקודות עיקריות בעיצוב הפנימי ה-BMW i Vision Circular.

חלקה הפנימי של ה-BMW i Vision Circular יוצר אווירה יוקרתית תוך שימוש בחומרים ובתהליכי ייצור המרמזים על הגישה האחראית לסביבה ולמשאביה.  

BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב פנימי
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב פנימי חלוציות באסתטיקה של חומרים

חלוציות באסתטיקה של חומרים.

ה-BMW i Vision Circular עשויה ממספר מצומצם של חלקים, חומרים וגימורים. השתמשנו רק בחומרי גלם ממוחזרים או מתחדשים כגון עץ בלי להתפשר על האיכות ועל אווירה יוקרתית. עור לדוגמה הוחלף בבדים, והמשטחים שבמכונית עוצבו באופן מעורר השראה - הם ממש מספרים סיפור. חלל הפנים שב-BMW i Vision Circular מראה בדיוק מה יהיה ניתן לעשות בעתיד בכל הקשור למחזוריות ולבחירה תכליתית של חומרים - ועד כמה אסתטית ומרשימה יכולה להיות התוצאה.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב פנימי לוח מחוונים מרחף מפוסל

פסל מרחף המשמש כאלמנט עיצובי חכם.

לוח המחוונים של ה-BMW i Vision Circular מגיע בעיצוב פסל מרחף בצורת V הבולט אל תוך תא הנוסעים והוא מורכב מחומרים בודדים בלבד. לב ליבו עשוי גוף קריסטל בהדפסת תלת-ממד המדמה מערכת עצבית עם אפקט תאורה מלהיב. לוח המחוונים, שישר מצליח למשוך את העין, פועל גם כאלמנט המשמש לאינטראקציה עם הדור הבא, וממחיש את האינטליגנציה של המכונית.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב פנימי חיבורים מהירים קלים לפירוק

פירוק קל.

עיקרון מוביל אחד של ה-BMW i Vision Circular הוא המושג "joyful fusion" (ההנאה שבפיוז'ן) המדגיש במכוון את יכולת הפירוק של המכונית. אלמנטים הניתנים לפירוק מאפשרים הסרה מהירה וקלה של חלקי המכונית והעברתם למחזור. רעיון הפירוק אינו רלוונטי רק לשלב סוף מחזור החיים של המכונית. החיבורים המהירים מסייעים להחליף את החומרים והחלקים גם כאשר המכונית עדיין בשימוש.
BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב עיצוב פנימי Shy Tech

Shy tech מהדור הבא.

כל המידע הרלוונטי מוקרן בחלקה התחתון של השמשה הקדמית לרוחב כל המכונית. ניתן להעביר נתונים אלה ישירות לשדה הראייה של המשתמש או להסתירם כנדרש. השמשה הקדמית הופכת לאזור המידע החשוב ביותר ומונעת את הצורך להשתמש במסכים אחרים כלשהם כדי ליישם את גישת ההפחתה. זו הפרשנות שלנו למושג Shy Tech - אינטליגנציה סמויה הנשארת ברקע עד לרגע שיש בה צורך.

תנועה חכמה - העתיד החכם של ניידות אורבנית.

תנועה חכמה של BMW - עתיד הניידות

נושאים נוספים הקשורים ל-BMW i Vision Circular ולקיימות ב-BMW.

BMW i Vision Circular 2021 חזון רכב מאמר BMW.com

ביצועים עצמתיים, חזון נפלא

גלו עוד פרטים על ה- BMW i Vision Circular ועל התהליך המהפכני של התכנון המעגלי.
ניידות חשמלית ב-BMW

ניידות חשמלית ב-BMW.

גלו עוד על רעיון הניידות החשמלית החלוצי של BMW ועל התועלות והאפשרויות שלכם. קבלו מידע על ניידות חשמלית, פלאג-אין הייבריד, טעינת BMW i, טווח נסיעה ועוד.
קיימות ב-BMW

קיימות לעבר העתיד.

ראו איך BMW הופכת לידידותית לסביבה כבר היום. קבלו סקירה של האמצעים ההוליסטיים שלנו - מהפחתת פליטת המזהמים, דרך ניידות חשמלית ועד מחזור ופיתוח טכנולוגיית המימן.
BMW JOYTOPIA עולם וירטואלי על הניידות של המחר

JOYTOPIA - החזון של המחר.

בקרו ב-JOYTOPIA - עולם וירטואלי מרגש וגלו עוד על חזון הניידות העתידית של BMW ועל הדרך לעתיד בר-קיימא.