משפחת ה-BMW Vision Neue Klasse

THE NEUE KLASSE

לעבר עידן חדש.

הניידות של המחר נמצאת כאן כבר היום.

הניידות מניעה אותנו - ברמות שונות. גלו את שתי פורצות הדרך שלנו בסרטון ה-New Class. ה-BMW Vision Neue Klasse X וה-BMW Vision Neue Klasse מחכות לצאת לדרך ולעורר בכם השראה.

0:00
0:00 /  0:00

הצצה לעתיד עולם הניידות. מכונת הנהיגה האולטימטיבית.

עם ה-BMW Vision Neue Klasse, אנחנו חושבים מחדש על מושג הניידות: היא חשמלית, דיגיטלית ומעגלית. ואנחנו מציבים את האנשים במרכז העניינים. איך אנחנו רוצים לנהוג בעתיד? מה אנחנו רוצים מהדורות הבאים של פתרונות התחבורה? התוצאה היא סביבה השופעת בטכנולוגיות מתקדמות המעשירות את חוויית הנהיגה. במקביל, אנחנו גם רוצים לפעול בצורה אחראית ובת-קיימא. וזו הסיבה שאנחנו שואלים את עצמנו מה העתיד רוצה מאיתנו. לגלות עוד על העיצוב, על הטכנולוגיה ועל רעיונות ההנעה החשמלית המלאה של ה-BMW Vision Neue Klasse.

עיצוב משפחת ה-BMW Vision Neue Klasse

עיצוב מהעידן החדש.

מתקדם ובה בעת נצחי. נקי ואלגנטי. חוזרים לבסיס - עם BMW טיפוסית. העיצוב של ה-BMW Vision Neue Klasse מראה כיצד יכולה להיראות הניידות העתידית. מבחוץ, קווים מדויקים פוגשים משטחים נרחבים. פנים המכונית מזמין אתכם לחלל מרווח, נוח ודיגיטלי.

משפחת BMW iDrive BMW Vision Neue Klasse

דיגיטלי ואמוציונלי.

בפנים, העולם הווירטואלי והעולם האמיתי נפגשים בתוך מערכת ההפעלה החדשה BMW iDrive. מאפיינים דיגיטליים יוצרים חוויית פנים חדשה לגמרי. ממוקדת נהג, מותאמת אישית ותפורה בדיוק לטעם האישי שלכם.

משפחת BMW eDrive BMW Vision Neue Klasse

חשמלית מלאה, נוחות מרבית, הנאה אמיתית מנהיגה.

העתיד הוא חשמלי. יותר נוח מאי-פעם. 30% יותר טווח נסיעה, טעינה מהירה יותר ב-30%, ויעילות גבוהה יותר ב-25%. ליהנות מנהיגה נטולת דאגות המותאמת לעתיד עם הדור השישי של ה-BMW eDrive.

המכונית היא מתקן לאחסון אנרגיה. בעזרת הטעינה הדו-כיוונית של ה-NEUE KLASSE.

הסוללה החדשה יכולה לעשות עוד דברים מלבד להניע את המכונית שלכם. השתמשו בסוללה של ה-Neue Klasse כיחידת אחסון חשמל זמנית במהלך טעינה דו-כיוונית. היא יכולה לספק חשמל לביתכם או להעביר אותו בחזרה אל רשת החשמל. אתם יכולים פשוט להשתמש במכונית שלכם בתור סוללה ניידת כדי להפעיל מכשירים חשמליים בקמפינג לדוגמה או לטעון את האופניים החשמליים שלכם - בכל רגע, בכל מקום ולכל הרפתקה.

THE VISION NEUE KLASSE.

חדשנות. גם בייצור.

באמצעות ה-BMW iFACTORY, קבוצת BMW מתחייבת לנהל את משאבי הייצור באופן אחראי. קבוצת BMW כבר עשתה את הצעד הראשון והיא עובדת עם ספקים בין-לאומיים המייצרים חשמל ממקורות מתחדשים, תוך הקפדה על עיקרון המעגליות.

לגלות את כל הדגמים החשמליים שלנו עכשיו.