‏BMW iX3 2020‏ Mineral White דגמים ואבזור

THE iX3

BMW i

ה-BMW iX3 החדש: דגמים ואבזור

THE iX3ה-BMW iX3 החדש: דגמים ואבזור

ה-BMW iX3 מגדיר מחדש את המושג "נהיגה ללא פליטת מזהמים". עם טכנולוגיית ה-eDrive של BMW, הקרוס-אובר החשמלי הראשון משלב נהיגה עתידנית באמצעות מנוע חשמלי עם יכולות דינמיות מרשימות המאפיינות את משפחת דגמי ה-X של BMW. אלמנטים חדשניים כגון בלימה רגנרטיבית אדפטיבית משדרגים עוד יותר את רמת היעילות: האנרגיה ממוחזרת במהלך הבלימה על ידי התאמת עוצמת הבלימה ויעילותה לגורמים השונים. מערכות כגון מתלים אדפטיביים המגיעים כסטנדרט מבטיחים הנאה צרופה מנהיגה - כל אלה יחד עם טווח נסיעה של עד 454 ק"מ* עונים על הדרישות היום-יומיות. 

 

*טווח הנסיעה החשמלי הינו לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכול להיות נמוך מנתוני היצרן.

קרא עוד

יכולות הנהיגה המחושמלות של ה-BMW iX3.

מערכת ההינע וטכנולוגיות השלדה של ה-BMW iX3 בקצרה.

ה-BMW iX3 מתאפיין ביכולות נהיגה דינמיות וייחודיות ובביצועים יעילים במיוחד הודות לטכנולוגיית ה-BMW eDrive מהדור החמישי. יחידת ההינע החשמלית מורכבת ממנוע חשמלי, תיבת הילוכים ומערכות אלקטרוניות המתוכננים יחד לספק יעילות מקסימלית והנאה צרופה מנהיגה. הסוללה המכילה תאים מיוחדים מליתיום-יון מניעה את המנוע החשמלי. ההנעה הישירה מעבירה את המומנט המקסימלי ממש ממצב עמידה במקום ומאפשרת למכונית להאיץ באופן ספונטני, עוצמתי וללא כל הפסקה בהעברת הכוח. כל אלה, בשילוב עם המתלים האדפטיביים, המאפשרים לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה, מבטיחים נוחות נסיעה ויכולות דינמיות מרשימות במיוחד בכל נסיעה. ה-BMW iX3 מציע את השילוב המושלם שבין יעילות, ביצועים ושקט חרישי. במקביל, אלמנטים עיצוביים מיוחדים בכחול BMW i וטכנולוגיות עתידניות כגון חישוקים אווירודינמיים בגודל 20 אינץ' או צלילים אייקוניים מדגישים את האופי הייחודי של רכב זה.

ה-‏BMW iX3 2020‏ לבן Mineral, מבט 3/4 קדמי נסיעה על הכביש
מערכת העברת כוח חשמלית דור 5 BMW iX3 2020

מערכת העברת כוח חשמלית.

יחידת ההינע החשמלית מורכבת ממנוע חשמלי, תיבת הילוכים ומערכות אלקטרוניות והיא מותקנת בתוך בית מאלומיניום החוסך מקום ומשקל. ההאצה הישירה, הספונטנית והמידית מאפשרת לכם ליהנות מחוויית הנהיגה המוכרת של BMW. המנוע החשמלי מיוצר ללא שימוש ביסודות נדירים ולכן הוא ידידותי במיוחד לסביבה.
מערכת בלימה רגנרטיבית BMW iX3 2020

מערכת בלימה רגנרטיבית.

במהלך ההאטה והבלימה, מערכת הטעינה הרגנרטיבית ממירה את האנרגיה הקינטית לחשמל ומעבירה אותה אל הסוללה כדי להגדיל את טווח הנסיעה. האפשרות לשנות את עוצמת הבלימה הרגנרטיבית ולבחור מתוך 4 מצבים מגדילה את יכולת ההתאמה האישית ואת רמת הנוחות.
סוללה BMW iX3 2020

סוללה.

הסוללה מכילה תאים מליתיום-יון שפותחו במיוחד. הסוללה מניעה את המנוע החשמלי ומותקנת על רצפת הרכב באופן המגן עליה במקרה של תאונה. מערכת ניהול הסוללה מבטיחה שתהליכי הטעינה יהיו יעילים ואופטימליים.
BMW IconicSounds Electric BMW iX3 2020 נהיגה ברחוב

BMW IconicSounds Electric.

בעזרת ה-BMW IconicSounds Electric אתם יכולים להעצים את החוויה הרגשית שלכם במהלך הנהיגה. המכונית נותנת לכם משוב אקוסטי מיידי בעת ביצוע פעולות נהיגה שונות. בתוך המכונית הצליל מופק על ידי מערכת השמע, ומחוץ למכונית הצליל מופק בעזרת מערכת ההגנה האקוסטית להולכי הרגל.
מתלים אדפטיביים BMW iX3 2020 ידית הילוכים

מתלים אדפטיביים.

המתלים האדפטיביים מאפשרים לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה, כדי לשפר את נוחות הנסיעה ואת היכולות הדינמיות במהלך הנסיעה. מצב COMFORT הסטנדרטי מציע נוחות נסיעה ברמה גבוהה במיוחד.
מערכות עזר לנהיגה BMW iX3 2020 סרטון וידאו

מערכות עזר לנהיגה ב-BMW iX3.

הטכנולוגיות של ה-BMW iX3.

מערכות עזר לנהיגה וקישוריות ב-BMW iX3.

ה-BMW iX3 הוא רכב פורץ דרך. מערכות עזר חדשניות כגון מערכת ה-Driving Assistant Professional המגיעה כסטנדרט, ותומכת בכם בנהיגה אוטונומית-חלקית בכל מצב נהיגה. הודות לתצוגה היקפית ולמערכת העזר לחניה ולנסיעה לאחור, מערכת ה-Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה לפשוטה במיוחד. פעולות בידור ומידע חדשניות כגון אינטגרציה מלאה לטלפון החכם עם Apple CarPlay.

סביבת נהג BMW iX3 2020
מערכת עזר לחניה ‏Parking Assistant Plus‏ BMW iX3 2020, חלל פנים עם צג בקרה

מערכת עזר לחניה -Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה לקלה ביותר. היא כוללת בין השאר מערך מצלמות היקפיות כולל מבט על, מבט פנורמי, מבט תלת-ממדי מרחוק, מערכת עזר לחניה במקביל, בקרת מרחק חניה עם פעולת בלימה בחירום, מערכת עזר לחניה עם קווי הנחיה ומערכת עזר בנסיעה לאחור.
Driving Assistant Professional BMW iX3 2020 חלל פנים עם צג בקרה

Driving Assistant Professional.

חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שלנו, ה-Driving Assistant Professional, מציעה נוחות ובטיחות אופטימליות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי נהיגה מורכבים. מלבד מערכות העזר לנהיגה, המכונית כוללת גם מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב עם פעולות מורחבות, מערכת עזר למעבר נתיב ובלימת חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מפני התנגשות צדדית.
תצוגת עזר לנהג BMW iX3 2020 חלל פנים עם לוח מחוונים

תצוגת עזר בלוח המחוונים.

תצוגת העזר לנהג מספקת מידע בזמן אמת בנוגע לסביבת המכונית. מידע זה מגיע ממערכות העזר השונות של המכונית. בעזרת תצוגת אנימציה בתלת-ממד בלוח המחוונים, אתם יכולים לראות בצורה ברורה היכן ממוקמת המכונית שלכם ביחס לכלי הרכב האחרים בכביש ולהבין כיצד המערכות פעולות.
מערכת עזר להיגוי ולשמירה על הנתיב עם פעולות מורחבות BMW iX3 2020 חלל פנים עם לוח מחוונים

מערכת עזר להיגוי ולשמירה על הנתיב עם פעולות מורחבות.

ניתן להפעיל את מערכת העזר להיגוי ולשמירה על הנתיב ולהיעזר בה במצבי נהיגה מונוטוניים. היא מסייעת לכם למרכז את המכונית בנתיב הנסיעה, לנסוע במקומות צרים, ובעזרת הנחיית הנסיעה האקטיבית, מסייעת לנווט במהלך הנסיעה בדרכים מהירות.
בקרת שיוט אקטיבית עם פעולת "עצור וסע" BMW iX3 2020 לוח מחוונים חלק פנימי

בקרת שיוט אקטיבית עם פעולת "עצור וסע".

בקרת השיוט האקטיבית עם פעולת "עצור וסע" מאפשרת לנהוג במהירות קבועה שבין 30 ל-210 קמ"ש תוך שמירה על המרחק שהוגדר מראש מהרכב שלפניכם, כולל עצירה והתחלת נסיעה כאשר התנועה נעצרת ומתחילה לנוע מחדש. מערכת העזר להגבלת מהירות מאפשרת להגביל את מהירות הנסיעה כאשר בקרת השיוט מופעלת. אזהרת ההתנגשות החזיתית עם בלימה אוטונומית מזהה כלי רכב נייחים, הולכי רגל ורוכבי אופניים.
BMW Live Cockpit Professional BMW iX3 2020 חלל פנים עם לוח מחוונים

BMW Live Cockpit Professional.

ה-BMW Live Cockpit Professional עם פעולת ניווט כולל שני צגים איכותיים המורכבים מצג מגע 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל של 12.3 אינץ'.
BMW Maps BMW iX3 2020 חלל פנים עם צג בקרה

BMW Maps.

במהלך תכנון הנסיעה, בנהיגה ואפילו בחניה: BMW Maps מבטיחה לכם חוויית ניווט מדרגה ראשונה. אתם יכולים להפוך את הנסיעה שלכם למהנה יותר ולהתאים אותה לצרכים שלכם הודות למערכת ההפעלה האינטואיטיבית ולהתאמתה המושלמת של פעולת הניווט.
אינטגרציה לטלפון החכם BMW iX3 2020 חלל פנים עם צג בקרה

אינטגרציה לטלפון החכם.

מדוע לא להשתמש בטלפון החכם שלכם אם אתם יכולים להמשיך להשתמש בו כרגיל? המכונית שלכם תומכת ב-Apple CarPlay‎‎ בעזרת חיבור אלחוטי בינה ובין הטלפון החכם שלכם. מאפיין זה מאפשר לכם להשתמש בנוחות בפעולות המוכרות ובאפליקציות השונות בתוך המכונית.

דרגות זיהום ובטיחות.

ELECTRIC CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW iX3:
Power consumption in kW/100 km: 17.8–17.5
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
CO2 emissions in g/km (combined): 0


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

קרא עוד
  • טווח הנסיעה החשמלי הינו לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים,
    תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכול להיות נמוך מנתוני היצרן.