BMW iX3 2021 M קרבון שחור מבט צדדי

THE iX3

BMW iX3 2021 M קרבון שחור מבט צדדי

ה-BMW iX3 החדש

THE iX3ה-BMW iX3 החדש

 

 

ה-BMW iX3 החדש נראה ספורטיבי מאי-פעם בזכות חבילת ה-M Sport הסטנדרטית. אלמנטים אווירודינמיים ופריטי עיצוב כחולים מזכירים שמדובר ברכב חשמלי מלא. נסיעות קצרות או טיולים ארוכים? עם טווח נסיעה של עד 456 ק"מ* ה-BMW iX3 הוא הפתרון האידאלי לכל נסיעה.

 

* טווח הנסיעה החשמלי הינו לפי בדיקות המעבדה ועשוי להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכול להיות נמוך מנתוני היצרן

קרא עוד

COMPARE THE MODELS OF THE BMW iX3.

MODEL IMPRESSIVE

100% חשמלי: הדגם האופציונלי Impressive מבוסס על הדגם הסטנדרטי Inspiring והוא לוקח את היוקרה ואת נוחות הנהיגה צעד נוסף קדימה.
 • חישוקים אווירודינמיים M בגודל 20 אינץ' בשני גוונים בעיצוב 890 M
 • מערכת שמע היקפית מבית Harman Kardon עם ערכת צלילים BMW IconicSounds Electric
 • ואבזור אופציונלי נוסף
BMW iX3 2021 דגם M sport עם קרבון M שחור מטאלי מרשים מבט קדמי

MODEL INSPIRING

100% electric: the standard “Inspiring” model includes an impressive range of equipment to enhance comfort, safety and driving pleasure such as:
 • M sports package with M leather steering wheel, M high-gloss Shadow Line, M roof rails high-gloss Shadow Line and illuminated door sills
 • 19" aerodynamic wheels 842 Bicolour
 • BMW Live Cockpit Professional with BMW Intelligent Personal Assistant and Connected Charging Services
 • Pre-heating and automatic air conditioning with 3-zone control
 • Panorama glass roof and sport seats for driver and front passenger
 • Adaptive suspension and Parking Assistant
 • Driving Assistant Professional
 • Automatic tailgate operation and through-loading system
 • Charging cable and 1 year BMW Charging Card
BMW iX3 G08 2021 M sport model inspiring Phytonic Blue three-quarter front view
 • MODEL IMPRESSIVE
 • MODEL INSPIRING

עיצוב חיצוני -BMW iX3.

BMW iX3 2021

האלמנטים החיצוניים המובילים של ה-BMW iX3.

BMW iX3 G08 2021 מבט קדמי

עיצוב קדמי.

גריל הכליות הכמעט סגור של ה-BMW i מעניק לחלק הקדמי מראה מרשים במיוחד. בשילוב עם פתחי האוורור בצורת L בצבע BMW i כחול, הוא מדגיש את האופי המחשמל של ה-BMW iX3 החדש. פנסים ראשיים אדפטיביים שטוחים מסוג LED מעניקים לחלקו הקדמי של ה-BMW iX3 מראה ממוקד.
BMW iX3 G08 2021 מבט צדדי

מבט צדדי.

קווי המתאר הנדיבים סביב בתי הגלגלים מציגים לראווה חישוקים אווירודינמיים M בגודל 20 אינץ' בעיצוב 890 M בצבע שחור ואלמנטים עיצוביים מאלומיניום. הזימים בעיצוב BMW M על הכנף הקדמית מאחורי הגלגל הקדמי משפרים את זרימת האוויר.
BMW iX3 2021 מבט אחורי

עיצוב אחורי.

פנסי ה-LED האחוריים החדשים עם עדשות בעיצוב תלת-ממד דמוי צבת ופנסי איתות אופקיים מתכתבים עם הזימים האנכיים ומעניקים לרכב מראה סופר ממוקד. החלק האחורי הקרוב לכביש מסתיים בדיפיוזרים בצבע כחול. המשטח שביניהם מגיע בגוון Frozen Grey איכותי.

עיצוב פנימי - BMW iX3.

BMW iX3 2021

האלמנטים הפנימיים המובילים של ה-BMW iX3.

סביבת נהג BMW iX3 2021

סביבת נהג.

 מערכת ה-BMW Live Cockpit Professional כוללת לוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל 12.3 אינץ' וצג בקרה עם פעולת מגע בגודל 12.3 אינץ'. האלמנטים העיצוביים הכחולים של המותג BMW i כגון לחצן ההפעלה/הכיבוי מדגישים את העובדה שמדובר במערכת הנעה ללא פליטת מזהמים.

חלון גג פנורמי BMW iX3 2021

חלון גג פנורמי.

כאשר חלון הגג הפנורמי פתוח הוא מאפשר להציף את חלל הפנים באור טבעי ובאוויר נקי. הוא נפתח ונסגר באופן מלא ואוטומטי בלחיצת כפתור או בעזרת מפתח הרכב; ניתן להזיז אותו לפנים ולאחור, לפתוח את חלקו האחורי, להפעיל את וילון הגלילה ואת מגן הרוח.
מושבים ספורטיביים BMW iX3 2021

מושבי ספורט.

מושבי הספורט של ה- BMW iX3 בשילוב עם גלגל הגה M בציפוי עור כולל מתגי שליטה, סמל M ושלושה חישורים, מספקים רמת נוחות גבוהה. פסי גימור בתוך תא הנוסעים בגוון אלומיניום כהה מדגישים את האופי הספורטיבי.

ORIGINAL BMW ACCESSORIES FOR THE BMW iX3.

19" BMW aerodynamic wheel Double-spoke style 842 Bicolour BMW iX3 G08 2021

19" BMW aerodynamic wheel Double-spoke style 842 Bicolour.

19" BMW aerodynamic wheel Double-spoke style 842 in Bicolour. Winter complete wheel with tyre pressure monitor and run-flat tyre, wheel size 8J x 19.
Go to product
BMW Floor mats all-weather front BMW iX3 G08 2021

BMW all-weather floor mats front.

The perfectly fitted BMW all-weather floor mats protect the front footwell against moisture and dirt. In black with stainless steel X3 lettering.
Go to product
BMW rear bike rack Pro 2.0 BMW iX3 G08 2021

BMW rear bike rack Pro 2.0.

Light, stable BMW rear bike rack Pro 2.0 for two bikes/e-bikes. Maximum load of 60 kg, can be compactly folded together.
Go to product

ה-BMW iX3 עם 286 כ"ס.

BMW iX3 2021

ביצועי הנהיגה המחשמלים של ה-BMW iX3 החדש.

יותר דינמי, יותר יעיל ויותר חדשני מאי-פעם: הדור החמישי של טכנולוגיית ה-BMW eDrive מותקן ב-BMW iX3 החדש. בשילוב עם סוללת מתח גבוה חדשה ומתלה אדפטיבי, רכב ספורט-פנאי זה מציע ביצועי נהיגה מחשמלים ותאוצה מרגשת בכל שלב.

מתלים אדפטיביים BMW iX3 2021

מתלים אדפטיביים.

המתלים האדפטיביים מאפשרים לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה, כדי לשפר את נוחות הנסיעה ואת היכולות הדינמיות במהלך הנסיעה. נוסף על מצב הנוחות הסטנדרטי המשפר את נוחות הנסיעה, ניתן לבחור גם במצב ספורט שבו המתלים מתכיילים לפעולה אתלטית.
יחידת כוח חשמלית BMW iX3 2021

יחידת כוח חשמלית.

יחידת ההינע החשמלית מורכבת ממנוע חשמלי, תיבת הילוכים ומערכות אלקטרוניות והיא מותקנת בתוך בית מאלומיניום החוסך מקום ומשקל. ההאצה הישירה, הספונטנית והמידית מאפשרת לכם ליהנות מחוויית הנהיגה המוכרת של BMW. המנוע החשמלי מיוצר ללא שימוש ביסודות נדירים ולכן הוא ידידותי במיוחד לסביבה.
מערכת בלימה רגנרטיבית BMW iX3

מערכת בלימה רגנרטיבית.

במהלך ההאטה והבלימה, מערכת הטעינה הרגנרטיבית ממירה את האנרגיה הקינטית לחשמל ומעבירה אותה אל הסוללה כדי להגדיל את טווח הנסיעה. האפשרות לשנות את עוצמת הבלימה הרגנרטיבית ולבחור מתוך 4 מצבים מגדילה את יכולת ההתאמה האישית ואת רמת הנוחות.
BMW IconicSounds Electric BMW iX3 2021

BMW IconicSounds Electric.

בעזרת ה-BMW IconicSounds Electric אתם יכולים להעצים את החוויה הרגשית שלכם במהלך הנהיגה. המכונית נותנת לכם משוב אקוסטי מידי בעת ביצוע פעולות נהיגה שונות. בתוך המכונית הצליל מופק על ידי מערכת השמע, ומחוץ למכונית הצליל מופק בעזרת מערכת ההגנה האקוסטית להולכי הרגל.

טווח נסיעה של עד 456 ק"מ*.

BMW iX3 2021 M קרבון שחור מבט צדדי בנהיגה

הודות לשילוב המושלם שבין מערכת העברת הכוח היעילה, עיצוב אווירודינמי וסוללת מתח גבוה עוצמתית, טכנולוגיות חדשניות, כגון בלימה רגנרטיבית, מסייעות בהארכת טווח הנסיעה ובהפחתת תצרוכת האנרגיה.

זמני טעינה לכל 100 ק"מ תוספת לטווח הנסיעה.

With your BMW iX3 and BMW Charging, you benefit from numerous tailor-made offers for charging at home, on the road and at work as well as an impressive vehicle charging capacity of up to 150 kW. Included with the vehicle is a standard charging kit consisting of the Flexible Fast Charger for flexible and mobile charging at home, as well as the charging cable for public charging and the BWM Charging Card.
Lorem Ipsum

טעינה בבית כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

01:37 h – Wallbox (11 kW) Disclaimer reference invalid

01:37 h – Flexible Fast Charger (11kW) on industrial socket Disclaimer reference invalid

08:07 h – Standard charging cable or Flexible Fast Charger (2.3 kW) on household socket Disclaimer reference invalid
לקבלת פתרונות טעינה, צרו קשר עם הסוכנות
BMW iX3 G08 2021

Charging on the move for a range of 100 km

00:07 h – High-power charging station (max. vehicle charging capacity) Disclaimer reference invalid

00:20 h – Fast charging station (50kW) Disclaimer reference invalid

01:37 h – AC charging station (max. vehicle charging capacity) Disclaimer reference invalid
Calculate route and range

* טווח הנסיעה החשמלי הינו לפי בדיקות המעבדה ועשוי להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכול להיות נמוך מנתוני היצרן

קרא עוד

קישוריות ומערכות עזר לנהג.

ה- BMW iX3 מציע מערכות עזר חכמות וטכנולוגיות חדשניות שהופכות כל נסיעה לבטוחה יותר ונוחה יותר.
Driving Assistant Professional BMW iX3 2021

Driving Assistant Professional.

חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שלנו, ה-Driving Assistant Professional, מציעה נוחות ובטיחות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי נהיגה מורכבים. מלבד מערכות העזר לנהיגה, המכונית כוללת גם מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב עם פעולות מורחבות, מערכת עזר לבלימת חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מפני התנגשות צדדית.
Parking Assistant BMW iX3 2021

Parking Assistant.

מערכת Parking Assistant הופכת את פעולת החניה לקלה יותר. המצלמה האחורית מציגה את חלקו האחורי של הרכב בצורה ברורה. בקרת מרחק חניה אקטיבית מציעה הגנה נוספת מפני נזק הנגרם בחניה. מערכת העזר לחניה מחנה אוטומטית את הרכב, במקביל למדרכה או בניצב לה, ויוצאת ממקומות חניה במקביל למדרכה. מערכת העזר לנסיעה לאחור מסייעת לך בנסיעה לאחור במקומות צרים לדוגמה.

דרגות זיהום ובטיחות.