BMW M

ה-BMW M135i xDrive קובעת את הסטנדרט בסגמנט הקומפקטית-יוקרתית.

ה-BMW M135i xDrive קובעת את הסטנדרט בסגמנט הקומפקט-יוקרתי. ה-BMW M135i xDrive, מצוידת במנוע בנזין, 4 צילינדרים M TwinPower Turbo, ומציעה חווית נהיגה טוטאלית כבר מהרגע הראשון. השילוב המושלם שבין המכלולים וטכנולוגיות השלדה כגון דיפרנציאל ה-M Sport, מערכת ה-xDrive של BMW ותיבת ההילוכים האוטומטית הספורטיבית Steptronic ובין הגה ה-M Sport מעניק לרכב זריזות גבוהה ומאפשר לו לבצע פניות בצורה החלקה ביותר. החלק החיצוני מדגיש את האופי האתלטי, עם פריטי עיצוב אקסקלוסיביים כגון גריל הכליות הייחודי של ה-M135i xDrive בעיצוב כוורת, ספוילר אחורי M ושני צינורות פליטה בקוטר של 100 מ"מ.

העיצוב המוביל של דגמי BMW M מסדרה 2 מקורו בשורשים ההיסטוריים של חברת BMW M. כלי הרכב משלבים כוח ספורטיבי טהור והנעה אחורית קלאסית עם רמת דיוק וזריזות של דגמי ה-M המודרניים. ספוילר קדמי ואחורי אופייניים משפרים את זרימת האוויר ואת היכולות האווירודינמיות. מתלים ספורטיביים ומנועי בנזין עוצמתיים M TwinPower Turbo בעלי 6 צילינדרים בטור מבטיחים ביצועים מסעירים.

ה-BMW M235i xDrive גראן קופה מרשימה מכל זווית. פרופורציות עוצמתיות מלפנים, מהצדדים ומאחור בשילוב הקו האלגנטי של הקופה, יוצרים אופי מיוחד. פרטי עיצוב M ייחודיים מדגישים את האווירה הספורטיבית והמודרנית בחלל המכונית. מתחת למכסה המנוע של ה-BMW M235i xDrive פועל מנוע בנזין 4 צילינדרים M TwinPower Turbo עוצמתי. באמצעות ה-xDrive, מערכת ההנעה הכפולה לכל הגלגלים, מתקבלות יכולות נהיגה דינמיות מדהימות בשילוב אחיזה גבוהה.

BMW M3 ארבע דלתות-סדאן: מכונית ספורט עתירת ביצועים.. מנוע M בעל 6 צילינדרים, בטכנולוגיית M TwinPower Turbo, מספק 431 כ"ס וביצועים מידיים בכל טווח הסל"ד. חידושים מעולם הספורט המוטורי, כמו למשל: מערכות הינע, מתלים, היגוי ותיבת הילוכים של חטיבת M , מגדירים מחדש את המגבלות והאפשרויות. סביבת הנהג היא המילה האחרונה בשלמות ארגונומית. המושבים החדשים, מספקים תמיכה צדית מעולה ומעניקים לנהג קשר אידיאלי עם המכונית. הכל מתוך התמקדות בגורם אחד ויחיד: הנהג. האופי של ה- BMW M3 ניכר היטב בעיצוב החיצוני. פריטי עיצוב מרשימים דוגמת שבכת הכליות השחורה עם הפסים הכפולים וסמל M, גג הקרבון השחור או הפנסים האחוריים, בצורת האות L ובטכנולוגיית LED, משדרים ספורטיביות חסרת פשרות.

גם בעמידה, ה-BMW M4 קופה מכילה בתוכה את כל מה שמייחד את דגמי ה-M: יכולות דינמיות גבוהות, זריזות אתלטית ו-DNA מעולם המרוצים. מצוידת במנוע בנזין M TwinPower Turbo ‏6 צילינדרים בטור, תיבת הילוכים כפולת מצמד M 7 הילוכים עם Drivelogic ובמערכות מיוחדות כגון ה-M Servotronic, דיפרנציאל אקטיבי M ומתלים אדפטיביים M - כל אלה מאפשרים להיכנס מיד למסלול המרוצים. להתמודד מול: חוקי הפיזיקה. הקלף המנצח: אופי נהיגה המחבר את האדם והמכונה כפי שלא נעשה בעבר.

פתוחה לעצמה מרבית. עם מנוע 6 צילינדרים, בטכנולוגיית M TwinPower Turbo המספק 431 כ"ס, ועם חידושים מעולם הספורט המוטורי, BMW M4 קבריו מעניקה קשר ישיר בין נהיגה ספורטיבית עתירת ביצועים לבין חוויה מהנה של שיוט באוויר הפתוח. מנוע עוצמתי ותיבת הילוכים M בעלת המצמד הכפול ו-7 ההילוכים, מערכות הינע והיגוי ייחודיות לדגמי M, ומתלים אדפטיביים M, מעניקים חוויית נהיגה יוצאת דופן. החוויה הכוללת היא מעל לכל תחרות - ולא רק כשהגג פתוח,הנהיגה ב-M4 קבריו היא חוויה מרגשת ועוצמתית.

עיצוב מלהיב ואלגנטי, חזקה יותר מאי-פעם. הדור החדש של BMW M5 עם M xDrive מבטא עליונות הנדסית ונהיגה חכמה וחדשנית. יכולות דינמיות שלא נראו עד כה.

העוצמה האימתנית, כיול השלדה המיוחד המשלבת בתוכה את כל מערכות הבקרה הרלוונטיות ואלמנטים עיצוביים בגוון שחור מבריק - כל אלה מכוונים את ה-BMW M5 Competition למטרה אחת בלבד: לשמור על מרחק מקסימלי מהמתחרים.
 

ה-BMW M550i xDrive וה-BMW M550d xDrive מפגינות ספורטיביות, נוחות והתאמה אמיתית לשימוש יום-יומי. ל-BMW M550i, מנוע המפיק 530 כוחות סוס, מעניק טווח רחב של חוויות נהיגה. ה-BMW M550d מצוידת במנוע המפיק 400 כוחות סוס, יעיל בצורה יוצאת דופן. מערכות מתקדמות, כגון מערכת ה-xDrive ומתלים אדפטיביים M, מכוילות בצורה מושלמת ומבטיחות יציבות וזריזות בנהיגה.


ה-BMW M850i xDrive קופה מציעה סינתזה יוצאת דופן בין נוחות, ביצועים ויעילות. מנוע בנזין 8 צילינדרים M TwinPower Turbo בנפח של 4.4 ל' המספק 530 כוחות סוס מציע הנאה מושלמת מנהיגה בכל רגע. מערכות ה-xDrive עם הדיפרנציאל הספורטיבי M ומערך המתלים האדפטיביים M, מבטיחים יכולות נהיגה מרשימות, אחיזה מושלמת ויציבות אופטימלית. מאיצה את קצב פעימות הלב.


גרסת הקצה של סדרה 8 היא ה-BMW M8 Competition. גרסת קבריולה עתירת ביצועים מציעה שילוב אופטימלי בין שימושיות נוחה בחיי היום-יום, ויכולות ספורטיביות מעוררות השראה. דגם זה, מצויד במנוע בנזין 8 צילינדרים M TwinPower Turbo המפיק 625 כוחות סוס וברכיבים מעולם המרוצים, כל אלו יחד לוקחים את הנהיגה באוויר הפתוח לרמה חדשה לגמרי. נוסף לכך, הטכנולוגיות החדשניות הרבות שבמכונית הופכות כל נסיעה למענגת ונוחה במיוחד.


ל-BMW M850i xDrive קבריולה עיצוב אוונגרדי, יוקרה ברמה גבוהה ואיזון חכם בין נוחות, עוצמה וביצועים יעילים. מנוע בנזין, 8 צילינדרים M TwinPower Turbo בנפח של 4.4 ל' המספק 530 כוחות סוס מציע עוצמה מתפרצת. מערכת ה-xDrive עם דיפרנציאל M, מערך מתלים אדפטיביים M וחישוקי סגסוגת 20 אינץ' מבטיחים הנאה, ריגושים ונוחות נסיעה מעולה. לחבילה המאוזנת הזו של ה-BMW M850i xDrive קבריולה מתווספות טכנולוגיות חדשניות רבות ומערכות עזר לנהג שהופכות כל נהיגה להנאה צרופה.
 

לחוות את העוצמה בצורה חדשה - ה-BMW X6 M50i וה-M50d מגדירים מחדש עוצמה מה היא. הפריטים והמאפיינים המיוחדים בגרסת M משתלבים בצורה מושלמת בעיצוב הספורטיבי והדומיננטי. דגמים אלה מצוידים במנועי ה-BMW TwinPower Turbo העוצמתיים, ובשילוב עם יכולות דינמיות יוצאות דופן וטכנולוגיות חדשניות הם הכוח המוביל בכל נסיעה.

קרא עוד