לצאת משגרת היום יום

דינמיקת נהיגה,
י עילות וחיסכון ב-BMW 2-SERIES קבריולה

ספורטיביות מופגנת, דינמיות גבוהה. במכונית הקבריו הספורטיבית ביותר בקבוצתה, המנועים רבי העצמה והמתלים המתוחכמים מעניקים חוויית נהיגה ייחודית באוויר הפתוח - חלקה, משוחררת ומדויקת. היתרונות הנלווים המיוחדים: האצה מסחררת, התנהגות מדויקת וכבונוס גם יעילות וחיסכון, הודות לטכנולוגיות EfficientDynamics הרבות של BMW. וזו המשמעות האמתית של החופש.

 

 

קרא עוד
לצאת משגרת היום יוםדינמיקת נהיגה,<br> י עילות וחיסכון ב-BMW 2-SERIES קבריולה

סוחפת כבר מהרגע הראשון.

מעבר למעטפת האטרקטיבית, מעוררת BMW 2-SERIES קבריולה השראה הודות לליבה הדינמית שלה. את חוויית הנהיגה מגדירות היטב התכונות העוברות בגנים של BMW ואינן מותירות שום מקום לטעויות: הנעה אחורית, חלוקת משקל מושלמת בין הסרנים והיגוי ישיר וספורטיבי. התוצאה: התנהגות אופטימלית, זריזות מלהיבה והאצה מצמררת. הכל בחבילה אחת, חסרת פשרות.

  • התנהגות כביש והיגוי
  • מתלי M אדפטיביים (אופציונלי)
  • היגוי Sport משתנה (אופציונלי)

פעולה חלקה בצורתה הטהורה ביותר.

מנועי TwinPower Turbo BMW.

מנועי TwinPower Turbo החזקים של BMW ב-BMW 2-SERIES קבריולה מציעים תמהיל מעורר השראה של ביצועים מרשימים, האצה רבת עצמה ורמות גבוהות במיוחד של יעילות וחיסכון. סימני ההיכר שאינם מותירים מקום לספק ביחס להנאה מהנהיגה הם התגובה הספונטנית והפיתוח הנמרץ של הכוח כבר בטווח הנמוך של סיבובי המנוע. ההספק המרבי של BMW 220i הוא 184 כ"ס. עם מגדש טורבו TwinScroll וטכנולוגיות Valvetronic, double VANOS והזרקת בנזין ישירה, המנוע מפתח מומנט מרבי של 27.5 קג"מ כבר במהירות מנוע של 1,350 סל"ד בלבד. שורה של טכנולוגיות EfficientDynamics BMW מבטיחה צריכת דלק נמוכה ופליטה מועטה יותר של CO2.

קרא עוד

פעולה חלקה בצורתה הטהורה ביותר.

מנועי TwinPower Turbo BMW.

תיבת הילוכים אוטומטית STEPTRONIC בעלת 8 הילוכים.

תיבת ההילוכים אוטומטית Steptronic בעלת 8 הילוכים מעניקה שילוב הילוכים ונוחות נסיעה ברמות גבוהות הודות לפערים הקטנים בין יחסי ההעברה ולשינויים המינימליים במהירות הפעולה של המנוע. כך ניתן לשלב בין נוחות מרבית לבין תחושה של דינמיות מרשימה וצריכת דלק נמוכה יותר.

טכנולוגיות EFFICIENT DYNAMICS BMW.

צריכת דלק נמוכה יותר. נהיגה מהנה יותר. אלו טכנולוגיות Efficient Dynamics BMW. זוהי חבילה חדשנית של טכנולוגיות, אשר כוללת את מערכת ההינע, ניהול האנרגיה ותפיסת הרכב. התוצאה: צריכת דלק נמוכה יותר ופליטה מועטה יותר של CO2, בשילוב עם רמות גבוהות יותר של דינמיות והנאה מהנהיגה. החבילה נכללת כסטנדרט בכל מכונית של BMW - וכמובן גם ב-BMW 2-SERIES.

קרא עוד

טכנולוגיות EFFICIENT DYNAMICS BMW.

מערכות סיוע לנהג.

מערכות סיוע לנהג.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.