העיצוב של

BMW 2-SERIES קבריולה

הרושם הראשוני: חופש ועצמה בתנועה קדימה. שפת העיצוב הייחודית של BMW 2-SERIES קבריולה משדרת קלילות ואלגנטיות, עצמה ושאפתנות. כשהגג פתוח, החזית הספורטיבית המלוטשת וקו הכתפיים האתלטי מציבים סימן קריאה אסתטי. גם כשהגג סגור, חוויית הנהיגה מרשימה לא פחות - תא הנוסעים האלגנטי מעורר השראה בעיצוב דינמי, אבזור איכותי ונוחות אקוסטית שעברה שיפורים משמעותיים.

קרא עוד
העיצוב של BMW 2-SERIES קבריולה

עצמאות בהתגלמותה המתקדמת ביותר.

קווי מתאר אתלטיים.

שפת העיצוב הדינמית של BMW 2-SERIES קבריולה, עם צללית משוכה לאחור משדרת לא רק אסתטיקה ואלגנטיות אלא גם עצמה ודינמיות, במינון שווה. העיצוב החיצוני הממוקד מעורר השראה הודות לקו הכתפיים הייחודי והמספר הרב של מאפיינים מפתים, שלוכדים את העין ושובים את הלב בסערה.
קרא עוד

חזית ספורטיבית.

החזית המרשימה של BMW 2-SERIES קבריולה, עם שבכת כליות כפולה שנוטה קדימה ופתחי אוויר גדולים, בעלי אווירודינמיות אופטימלית, מגלמת דינמיקה מרשימה. את האפקט מעצימים הפנסים הראשיים השטוחים, בטכנולוגיית LED, שיוצרים פנים אופייניות של BMW, עם ארבע עיניים, ומצהירים בצורה ברורה על האופי הספורטיבי.
קרא עוד

חישוקים עתירי הבעה.

במבט מהצד על BMW 2-SERIES קבריולה, לא רק הצללית לוכדת את העין - אלא גם החישוקים הדינמיים. גם החישוקים בקוטר 16 אינץ', של הדגם הסטנדרטי, נהנים ממראה ספורטיבי ואסתטי. חישוקי הסגסוגת הקלה בקוטר 17 אינץ', דגם 724 Double-spoke style, שמופיעים כאן, יוצרים מראה דינמי יותר. אבל תכונה אחת משותפת לכל החישוקים המוצעים: אחיזת כביש מושלמת.
קרא עוד

חלק אחורי ייחודי.

מעורר השראה גם בקרב מי שנוסעים אחרי BMW 2-SERIES קבריולה: החלק האחורי האתלטי מתאפיין בשילוב מושלם בין קווי מתאר ברורים לבין הפנסים הדינמיים, בעיצוב דמוי האות L והקצוות מצופי הכרום של צינור הפליטה. פרט נוסף שלוכד את העין: המראה המרהיב של השמשה הקדמית כשהגג פתוח.
קרא עוד

בראש פתוח.

הגג הרך בעל המאפיינים האקוסטיים המעולים של BMW 2-SERIES קבריולה.

כשפותחים את הגג של BMW 2-SERIES קבריולה, אפשר ליהנות משילוב בין אסתטיקה אלגנטית לבין נהיגה מלהיבה במיוחד. במהירות של עד 50 קמ"ש, אפשר להפעיל את הגג באופן אוטומטי מלא, ורק השמים הם הגבול. כשסוגרים את הגג, המאפיינים האקוסטיים המשופרים של הגג הרך תורמים גם הם תרומה משמעותית לחוויית הנהיגה הייחודית. הניגוד האלגנטי בין צבע הגג לצבע המרכב מביא את המראה האטרקטיבי לכדי שלמות.

קרא עוד

בראש פתוח.

הגג הרך בעל המאפיינים האקוסטיים המעולים של BMW 2-SERIES קבריולה.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.