ה-BMW M3 משלבת פרופורציות עוצמתיות ועיצוב ייחודי בעל 4 דלתות ומראה ספורטיבי האופייני לדגמי ה-M. ה-BMW M3 Competition מובילה את סדרת הדגמים עם הספק מרשים של 510 כ"ס. היא מצוידת במנוע BMW M TwinPower Turbo חזק במיוחד, בתיבת הילוכים אוטומטית M Steptronic בעלת 8 הילוכים, בדיפרנציאל אקטיבי M ובמערך עצום של טכנולוגיות המגיעות היישר מעולם המרוצים כדי להבטיח יכולות דינמיות עילאיות - בשימוש יום-יומי וכמובן על מסלול המרוצים. 

קרא עוד

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

BMW M3 - השוואה.

נתוני הביצועים החשובים ביותר בקצרה: עיצוב, העברת כוח, מתלים והספק.

BMW M3 Competition.

Maximum driving dynamics with rear-wheel drive or M xDrive* *M xDrive is expected to be available in summer 2021.
 • High-performance BMW M TwinPower Turbo inline 6-cylinder petrol engine with 510 hp
 • Fast 8-speed M Steptronic transmission with Drivelogic
 • Rear wheel drive or all-wheel drive M xDrive*
 • 375 kW (510 hp), 650 Nm, 0–100 km/h up to 3.5 sec fast
BMW M3 Competition White metallic מבט קדמי

BMW M3.

Puristic driving dynamics with rear-wheel drive and manual transmission.
 • High-performance BMW M TwinPower Turbo inline 6-cylinder petrol engine with 480 hp
 • Manual 6-speed M transmission with short and precise gear shifting
 • Sporty rear-wheel drive for maximum emotion at the limit
 • 353 kW (480 hp), 550 Nm, 0–100 km/h in 4.2 sec
BMW M3 Green metallic מבט קדמי

BMW M340i xDrive.

השילוב המושלם שבין ספורטיביות, נוחות ושימושיות יום-יומית.
 • BMW M TwinPower Turbo inline 6-cylinder petrol engine with 374 hp
 • 8-speed Steptronic Sport transmission
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 hp), 500 Nm, 0–100 km/h in 4.4 sec
BMW M340i xDrive Black metallic מבט קדמי
 • BMW M3 Competition.
 • BMW M3.
 • BMW M340i xDrive.

BMW M3 Competition - נקודות עיקריות.

יכולות הנהיגה הדינמיות והמאפיינים העיצוביים של BMW M3 Competition.

ה-BMW M3 Competition היא כרטיס הכניסה האמיתי לעולם המרוצים. הדגם הבכיר בסדרה מצויד במנוע בנזין BMW M TwinPower Turbo בעל 6 צילינדרים בטור עם הספק אדיר של 510 כ"ס ומערך עצום של טכנולוגיות היישר מעולמות המרוצים. אתם יכולים לנהוג במכונית הספורטיבית הזו ולקבל ממנה את היכולות הדינמיות המשובחות המאפיינות את כל דגמי ה-M. פרופורציות עוצמתיות ועיצוב ייחודי של 3 קופסאות מדגישים את האופי האתלטי שלה. אלמנטים עיצוביים במיתוג M כגון גג מקרבון עם אנטנת סנפיר או ספי דלתות בשחור מדגישים את האופי הספורטיבי החיצוני. תא הנוסעים של ה-BMW M3 Competition הוא בעל מראה אתלטי אלגנטי והתמקדות שיטתית בנהג.

BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic מבט קדמי
BMW M3 Competition עם מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo.

מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי BMW M TwinPower Turbo משחרר הספק אדיר ומפיק צליל מרגש האופייני לדגמי M. שני מגדשי טורבו, הזרקת דלק ישירה ובקרת שסתומים משתנה מבטיחים ביצועים עילאיים.
BMW M3 Competition עם תיבת הילוכים אוטומטית M Steptronic בעלת 8 הילוכים

תיבת הילוכים אוטומטית M Steptronic בעלת 8 הילוכים.

תיבת 8 הילוכים אוטומטית M Steptronic : בעלת יכולות דינמיות קיצוניות, פעולה נוחה וחלקה במיוחד וחסכונית בדלק. אתם יכולים להחליף הילוכים בצורה ידנית בעזרת בורר ההילוכים או פקדי העברת ההילוכים שעל גלגל ההגה.
BMW M3 Competition בלמי Compound

בלמי M Compound.

בלמי ה-M Compound המיוצרים בעזרת חומרים מיוחדים מפיקים כוח בלימה עוצמתי ומרשים, הם יציבים במיוחד ומשקלם הופחת. הקליפרים בגוון אדום מבריק עם הסמל M מעניקים למכונית מראה ספורטיבי ייחודי.
M BMW M3 Competition מערכת פליטה ספורטיבית

מערכת פליטה ספורטיבית M.

מערכת הפליטה הספורטיבית M מפיקה צליל דינמי והיא כוללת מנגנון מיוחד המאפשר שינוי צליל זה. לחצן ה-SETUP מאפשר בחירה בתוכניות SPORT ו-SPORT+‎ שבהן צליל המנוע עוצמתי יותר; לעומת זאת, תוכנית ה-COMFORT נותנת עדיפות לצליל מנוע שקט יותר.
BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic עיצוב קדמי

עיצוב קדמי.

חלקה הקדמי של ה-BMW M3 Competition מתאפיין בגריל הכליות הגדול המשדר יכולות דינמיות מקסימליות. גריל הכליות השחור, אשר מגיע בפעם הראשונה בעיצוב ללא מסגרת, מאפשר אוורור ישיר של יחידת הכוח העוצמתית. הפנסים הראשיים הצרים ופתחי האוויר המרכזיים בעיצוב טרפזי מדגישים את האופי האתלטי של המכונית.
BMW M3 Competition G80 2020 Frozen Brilliant White metallic

עיצוב צדדי.

עם פרופורציות ברורות ועיצוב ייחודי של ארבע דלתות ושלוש קופסאות - החלק הקדמי, תא הנוסעים והחלק האחורי יוצרים צללית זריזה ומהירה. גג הקרבון השחור וספי הדלתות המעוצבים בצורה אווירודינמית מגיעים היישר מעולם המרוצים, ומצמצמים את המרחק של המכונית מהכביש עצמו - פיזית וחזותית.
BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic גג קרבון

גג קרבון.

כחלק מהמגמה להפחתת המשקל, גג המכונית עשוי מקרבון (CFRP) המסייע בהורדת נקודת מרכז הכובד של המכונית. הפחתה זו משפרת את הזריזות ואת היכולות הדינמיות בפנייה, בהאצה ובבלימה.
BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic

עיצוב אחורי.

חלקה האחורי של ה-BMW M3 Competition מהווה המשך ישיר למראה הספורטיבי והזריז של חלקה הקדמי של המכונית. קשתות הגלגלים והחלק האחורי מעניקים לה מראה עוצמתי המדגיש את העובדה שזו מכונית ספורט המתמקדת בביצועים טהורים. צינורות הפליטה הכפולים בעיצוב M מזכירים את החיבור לעולם המרוצים.
M BMW M3 Competition מושבי Sport

מושבי M Sport.

מושבים ספורטיביים מתכווננים ותומכים עם משענת ראש אינטגרלית, מספקים תמיכה צידית ותנוחת ישיבה ספורטיבית. בנוסף, ניתן לכוונן ולהתאים אישית את רוחב משענת הגב. העיצוב המיוחד שלהם, עם לוגו M3 מואר, מדגיש את האתלטיות של המכונית.
M BMW M3 Competition גלגל הגה מצופה עור - סביבת נהג

גלגל הגה M מצופה עור.

גלגל ההגה M עם ציפוי עור ונקודות אחיזה לאגודלים, מספק חוויית היגוי ישירה, אתלטית ושליטה מקסימלית. ניתן להשתמש בלחצנים האדומים M1/M2 כדי לשנות את הגדרות מערכת ה-M Drive.

BMW M3 - נקודות עיקריות.

יכולות הנהיגה הדינמיות והמאפיינים העיצוביים של BMW M3.

ה-BMW M3 היא מכונית ספורט טהורה עם יכולות נהיגה מרשימות. האחראים העיקריים לכך הם מנוע BMW M TwinPower Turbo עתיר ביצועים עם הספק מרשים של 480 כ"ס, מערכת הנעה אחורית וטכנולוגיות מתקדמות היישר מעולם המרוצים, כגון מתלים ספורטיביים M ודיפרנציאל אקטיבי M. A perfectly incremented manual 6-speed M transmission with short, precise gear changes facilitates an especially intensive interaction between driver and vehicle. עיצוב ייחודי ואתלטי עם 4 דלתות ומבנה של 3 קופסאות, כולל פריטי עיצוב ייחודיים במיתוג M יוצרים מראה לא שגרתי.

BMW M3 Green metallic מבט אחורי
BMW M3 עם מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo צילום תקריב

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo.

מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי BMW M TwinPower Turbo משחרר הספק אדיר ומפיק צליל מרגש האופייני לדגמי M. שני מגדשי טורבו, הזרקת דלק ישירה ובקרת שסתומים משתנה מבטיחים ביצועים עילאיים.
BMW M3 Sedan G80 2020 Manual 6-speed M transmission and rear-wheel drive close-up gear lever

Manual M transmission and rear-wheel drive.

The manual 6-speed M transmission allows for particularly sporty driving characteristics. It is smooth running, perfectly graduated and features precise, short-throw gearshift. The engine's characteristics can be perfectly utilised in terms of power delivery and efficiency by using the most suitable gear. Perfect for track day – with rear-wheel drive, the vehicle becomes a thoroughbred sports car when DSC is switched off. Thanks to power transmission exclusively to the rear wheels, the vehicle conveys even more emotion at the limit.
BMW M3 Green metallic מתלים ספורטיביים M מבט צדדי

מתלים ספורטיביים M.

המתלים הספורטיביים M משלבים מבנה קל-משקל, קשיחות גבוהה במיוחד ודיפרנציאל אקטיבי M. גלגל הגה ומתלים המספקים משוב ותגובה מדויקים, מבטיחים שליטה מושלמת על המכונית. בעזרת תפריט ההגדרות M אתם יכולים לשנות את מאפייני המערכות בדיוק לפי רצונכם.
M BMW M3 בלמי Compound

בלמי M Compound.

בלמי ה-M Compound המיוצרים בעזרת חומרים מיוחדים מפיקים כוח בלימה עוצמתי ומרשים, הם יציבים במיוחד ומשקלם הופחת. הקליפרים בגוון אדום מבריק בשילוב עם הסמל M מעניקים למכונית מראה ספורטיבי וייחודי.
M BMW M3 בלמים קרמיים מקרבון

בלמים קרמיים מקרבון M.

בלמים קרמיים מקרבון M בעלי עוצמת בלימה חדה וישירה. תורמים להפחתת משקל המכונית ומשפיעים באופן ישיר על הזריזות, על היכולות הדינמיות ועל כושר ההאצה. צלחות הבלמים הקרמיות מקרבון נושאות את הכיתוב M. Due to specific material properties, increased operating noise may occur during braking, e.g. in case of prolonged, low load or in wet conditions shortly before vehicle standstill. The design-related noise can be avoided by braking the brake dry in case of wetness or loading the brake more heavily after a long, low braking load. The influence of wetness and road salt cause brake effectiveness to correspond to that of a conventional brake system. This reduced braking power can be compensated for with a greater pressure on the pedal. The functional noises have no influence on the performance, operational safety and stability of the brake.
BMW M3 Green metallic, בתי גלגלים קדמיים

בתי גלגלים קדמיים.

בתי הגלגלים השריריים של ה-BMW M3 יוצרים מראה ייחודי עם קשר ברור לעולם המרוצים. חישוקי הסגסוגת הקלה M בשני גווני שחור מדגישים את הנוכחות הרחבה של המכונית.
BMW M3 Sedan G80 2020 Isle of Man Green M Side Gills close-up

M Side Gills.

הם מרמזים על הפוטנציאל הספורטיבי המרשים של המכונית ומזכירים לכם שהמכונית רק מחכה להראות מה היא יודעת לעשות. It exemplifies the dynamic combination of technical perfection and breathtaking design that has been synonymous with M vehicles since day one.
BMW M3 Green metallic מראות צד M

מראות צד M.

The exterior mirrors in M typical double-bridged design with aspherical lenses are electrically adjustable as well as heatable. The mirror foot is optically integrated into the side window slot and supports the elegant, sporty design of the vehicle.
BMW M3 Sedan G80 2020 19"/20" M forged wheels 825 M Bicolour Black close-up wheel

19"/20" M forged wheels Double-spoke style 825 M Bicolour Black with mixed tyres.

19"/20" M forged wheels Double-spoke style 825 M Bicolour Black with mixed tyres, gloss-lathed/gloss-milled, wheel size front 9.5J x 19 with 275/35 R19 tyres, wheel size rear 10.5J x 20 with 285/30 R20 tyres.
BMW M3 Green metallic צינורות פליטה בגימור כרום

צינורות פליטה בגימור כרום.

צינורות הפליטה הכפולים של ה-BMW M3 יוצאים מתוך הדיפוזר האחורי בגוון שחור מבריק. גימור כרום אלגנטי ופתחי אוורור ייחודיים בדיפוזר מעניקים לחלק האחורי מראה ספורטיבי המחובר לכביש.
BMW M3 מושבי M Sport

מושבי M Sport.

מושבים ספורטיביים מתכווננים ותומכים עם משענת ראש אינטגרלית, מספקים תמיכה צידית ותנוחת ישיבה ספורטיבית. בנוסף, ניתן לכוונן ולהתאים אישית את רוחב משענת הגב. העיצוב המיוחד שלהם, עם לוגו M3 מואר, מדגיש את האתלטיות של המכונית.

BMW M340i xDRIVE ו-BMW M340d xDRIVE סדאן – נקודות עיקריות.

יכולות הנהיגה הדינמיות ומאפייני העיצוב של ה-BMW M340i xDrive BMW M340d.

ה-BMW M340i xDrive מפגינה אופי ספורטיבי ייחודי - גם בצד העיצובי וגם בצד הטכני - והתאמה מלאה לשימוש יום-יומי. פריטי עיצוב בגימור Cerium Grey בשילוב גריל הכליות של BMW ומאפיינים ספורטיביים מדגישים את האופי הדינמי של המכונית. מנוע BMW M TwinPower Turbo עוצמתי ויעיל עם הספק של 374 כ"ס פועל בהרמוניה עם השלדה המכוילת במדויק, ויחד עם מערך המתלים האדפטיביים מבטיחים הנאה צרופה מנהיגה והתנהגות מרשימה.

BMW M340i xDrive Sapphire Black
BMW M340i xDrive Sapphire Black דיפרנציאל M sport

דיפרנציאל M sport.

דיפרנציאל M sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.
BMW M340i xDrive עם תיבת הילוכים אוטומטית M Steptronic בעלת 8 הילוכים, בורר הילוכים

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט, וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
BMW M340i xDrive בלמים קרמיים מקרבון M

בלם ספורט M.

בלמי M Sport כוללים קליפרים קבועים הצבועים בגוון כחול עם כיתוב M וכוללים צלחות בלמים גדולות המבטיחות ביצועי בלימה מרשימים.
הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה BMW M340i xDrive Sapphire Black סביבת הנהג

הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה.

ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.
BMW M340i xDrive מתלי M אדפטיביים

מתלה M אדפטיבי.

ניתן לכוונן חשמלית את המתלה האדפטיבי M בכל רגע כך שיתאים לתנאי הדרך והנהיגה. אתם יכולים לכוונן את מאפייני המתלה באמצעות מערך מצבי הנהיגה Driving Experience Control ולנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת.
BMW M340i xDrive Sapphire Black חבילת M Aerodynamic

חבילת M Aerodynamic.

חבילת M Aerodynamic עם פריטי עיצוב ייחודיים משפרת את ההופעה החיצונית הספורטיבית של הרכב. היא לא רק מחדדת את המראה המעוצב החיצוני אלא גם משפרת את היכולות האווירודינמיות של המכונית.
BMW M340i חישוקי סגסוגת קלה M בגודל 19 אינץ'

חישוקי סגסוגת קלה M‏ 19 אינץ'.

חישוקי סגסוגת קלה M בגודל 19 אינץ' בגימור Cerium Grey.
BMW M340i xDrive Sapphire Black BMW Shadow Line

גימור Shadow Line.

גימור Shadow Line כולל מספר פריטים בשחור מבריק. אלה כוללים גימורים למסגרת החלונות, קורות B ומסגרות מראות הצד.
BMW M340i xDrive Sapphire Black צינורות פליטה ייחודיים

צינורות פליטה בגימור ייחודי.

בלעדי ל-M340i xDrive: צינור פליטה שמאלי וימני טרפזי בגימור Cerium Grey. צינורות הפליטה האלה מבטאים ומדגישים את האופי הספורטיבי של ה-M340i xDrive.
BMW M340i xDrive מושבים ספורטיביים וחגורות בטיחות M חלק פנימי

מושבים ספורטיביים וחגורות בטיחות M.

המושבים הספורטיביים לנהג ולנוסע הקדמי כוללים אפשרויות כוונון ותמיכה אופטימלית, כולל כוונון של רוחב משענת הגב. חגורות הבטיחות M, מתאפיינות בתפירה מעודנת בצבעי M קלאסיים.
BMW M340i xDrive גלגל הגה מעור M סביבת נהג

גלגל הגה M מצופה עור.

גלגל ההגה M מצופה עור בעיצוב שלושה חישורים וכפתורי פיקוד, סמל M וכרית אוויר מובנית לנהג. גלגל ההגה מצופה עור בגימור Nappa, מספק חוויית היגוי ישירה.
BMW M340i xDrive לוח מחוונים בעיצוב M סביבת נהג

לוח מחוונים בעיצוב M.

נוסף למד מהירות נסיעה ולמד מהירות מנוע, לוח המחוונים הייחודי לדגמי M מציג מידע עשיר התומך בסגנון נהיגה ספורטיבי.

סביבת נהג וטכנולוגיות.

לוח מחוונים ייחודי בעיצוב M, ממשק הפעלה מתקדם ומערכות עזר לנהג ב-BMW M3.

נוחות, בטיחות וריגוש של M ברמה הגבוהה ביותר: ה-BMW M3 תומכת בכם בכל נסיעה בעזרת טכנולוגיות חדשניות רבות. לוח מחוונים ייחודי בעיצוב M מציג את הנתונים בצורה ברורה ונקייה. האפשרות להתאמה אישית, לחצן ההתנעה/ההדממה האדום והקונסולה המרכזית עם לחצן ה-M MODE מעניקים אווירה ספורטיבית במיוחד.

BMW M3 סביבת נהג
BMW M3 לוח מחוונים בעיצוב M סביבת נהג

לוח מחוונים בעיצוב M.

לוח מחוונים ייחודי בעיצוב M המציג את המידע בצורה מדויקת וממוקדת במצבי SPORT ו-TRACK. הם מאפשרים להציג נתונים, כגון לחץ מגדש הטורבו או לחץ ניפוח הצמיגים והטמפרטורות, בצורה ברורה גם במסלול המרוצים. ההפעלה ושינוי ההגדרות מתבצעים בעזרת הלחצן M MODE שבקונסולה המרכזית.
BMW M3, עם BMW Live Cockpit Professional תא נוסעים

BMW Live Cockpit Professional.

ה-BMW Live Cockpit Professional עם פעולת ניווט כולל צג מגע מרכזי בגודל 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל של 12.3 אינץ'. ניתן להפעיל את מערכת ההפעלה של BMW מגרסה 7 גם דרך בקר הפיקוד iDrive.
BMW M3 תפריט הגדרות M צג בקרה

תפריט הגדרות M.

תפריט ההגדרות M מאפשר לכם לשנות הגדרות כגון הגדרות המנוע, תיבת ההילוכים, מאפייני מערכת ההיגוי, המתלים ובקרת היציבות הדינמית (DSC).
BMW 3 Series Sedan M Automobiles G80 G20 BMW Head-Up Display

BMW Head-Up Display.

מערכת התצוגה העילית הייחודית של BMW M3 מציגה מידע רלוונטי לנהג בזמן אמת, ובכך מאפשרת התמקדות בנסיעה מבלי להסיט את העיניים מהדרך.
BMW 3 Series Sedan M Automobiles G80 G20 Smartphone integration Control Display interior

צימוד לטלפון חכם.

מדוע לא להשתמש בטלפון החכם שלכם בתוך הרכב שלכם אם אתם יכולים להמשיך להשתמש בו כרגיל? המכונית שלכם תומכת ב-Apple CarPlay‎ בעזרת חיבור אלחוטי בינה ובין הטלפון החכם שלכם. מאפיין זה מאפשר לכם להשתמש בנוחות בפעולות המוכרות ובאפליקציות השונות בתוך הרכב.
BMW M3, טעינה אלחוטית תא נוסעים

טעינה אלחוטית.

משטח טעינה אלחוטית המאפשר להטעין את מכשיר הטלפון החכם בזמן הנסיעה. *פועל רק עם חלק מהמכשירים הניידים.
BMW M3 Drive Professional תא נוסעים

M Drive Professional.

ביום מסלול או בסשן דריפטינג מטורף - ה-M Drive Professional היא השותף המושלם לנסיעה רוויית אדרנלין. שעון זמן ההקפה ומערכת ניתוח הדריפט מסייעים לכם להגיע לזמנים הכי טובים שלכם ולזווית הדריפט המושלמת; מצב ה-M TRACK ובקרת האחיזה M בעלת 10 מצבים מאפשרים לכם להתאים אישית את הגדרות המערכת.
BMW M3 Driving Assistant Professional תא נוסעים

Driving Assistant Professional.

חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שלנו, ה-Driving Assistant Professional, מציעה נוחות ובטיחות אופטימליות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי נהיגה מורכבים. מלבד מערכות העזר לנהיגה, המכונית כוללת גם מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב עם פעולות מורחבות, מערכת עזר לבלימת חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מפני התנגשות צדדית.
BMW M3, מערכת עזר לחניה Parking Assistant Plus תא נוסעים

מערכת עזר לחניה Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה לקלה ביותר. היא כוללת בין השאר מערך מצלמות היקפיות כולל מבט על, מבט פנורמי, מערכת עזר לחניה במקביל, חיישני חניה, פעולת בלימה בחירום, מערכת עזר לחניה ומערכת עזר בנסיעה לאחור.
BMW M3 Individual Grey מבט קדמי
BMW M3 BMW Individual Aventurine מבט קדמי
BMW M3 Sedan BMW Individual Tanzanite Blue metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Dravit Grey metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Brilliant White metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Portimao Blue metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Orange metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Brooklyn Grey metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Black metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW Individual full leather trim 'Merino' Ivory White BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual full leather trim 'Merino' Fjord Blue/Black BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual full leather trim 'Merino' Fiona Red/Black BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual full leather trim 'Merino' Tartufo BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual Interior trims piano finish Black with highlight trim finisher Pearl Chrome BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual interior trim finishers Aluminium fabric high-gloss with highlight trim finisher in Pearl Chrome BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual fine-wood trim 'Fineline' Black with silver effect open-pored BMW M3 Sedan G80 2020 interior

BMW M PERFORMANCE PARTS.

Extra-sporty equipment for the BMW M3 Competition Sedan and the BMW M3 Sedan.

The BMW M3 Competition Sedan and BMW M3 Sedan impress optically because of their emotive aesthetics and the muscular design. With the high-quality equipment of BMW M Performance Parts, you further accentuate the motorsport character of the vehicle – for an appearance with maximum dynamic flair.

BMW M3 Sedan G80 2020 three-quarter side view with BMW M Perfromance Parts
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance front splitter, carbon fibre close-up

M Performance front splitter, carbon fibre.

Make a strong statement: The M Performance front splitter made from 100 percent carbon fibre highlights the vehicle's masculine appearance in a highly exclusive manner. A unique motorsport look for anybody who refuses to compromise.
BMW M3 Sedan G80 2020 20"/21" M Performance forged wheel 1000 M Frozen Gold Bronze close-up

20"/21" M Performance forged wheel Cross-spoke style 1000 M Frozen Gold Bronze.

The high-quality 20"/21" M Performance forged wheels Cross-spoke style 1000 M are designed in Gold Bronze.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance silencer system, titanium close-up

M Performance silencer system, titanium.

Breathtaking for the ears: The M Performance silencer system fascinates with an uncompromising motorsport sound. The silencer and the sporty tailpipe module are made entirely in race-grade titanium.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance rear wing, carbon fibre close-up

M Performance rear wing, carbon fibre.

Against the mainstream. The M Performance rear spoiler with aerodynamic cut-out is made from 100 percent high-quality carbon fibre and creates a distinctive motorsport look at the rear of the vehicle. Thanks to optimised aerodynamics it creates a noticeably more athletic driving performance. Dynamics at their most unique.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance side skirt insert, carbon fibre close-up

M Performance side skirt insert, carbon fibre.

Inspiring visuals: The M Performance side skirt insert is made from premium carbon fibre and elaborately manufactured by hand. It optically lengthens the proportions of the vehicle, lending it an even more dynamic appearance. For an extremely athletic and elegant look.
BMW M3 Sedan G80 2020 20"/21" M Performance forged wheel 1000 M Jet Black matt close-up

20"/21" M Performance forged wheel Cross-spoke style 1000 M Jet Black matt.

The high-quality 20"/21" M Performance forged wheels Cross-spoke style 1000 M are designed in Jet Black matt.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance rear diffuser, carbon fibre close-up

M Performance rear diffuser, carbon fibre.

100 percent high-tech. 100 percent motorsport character. 100 percent enthusiasm. The M Performance rear diffuser is made from carbon fibre, which is meticulously crafted by hand. It creates an even more dynamic appearance – and makes the car's muscular look even more impressive.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance steering wheel Pro cockpit

M Performance steering wheel Pro.

With corners and angles, it’s perfectly well rounded: The M Performance steering wheel Pro creates that unmistakeable motorsport feeling in the cockpit. Its striking shape and distinctive Alcantara grip area are not only visually impressive; they also provide a more direct steering experience. With a motorsport band in light blue leather.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance interior trims carbon fibre interior

M Performance interior trims carbon fibre.

Visible excitement: The M Performance interior trims are completely made of open-pored carbon fibre. The special processing of the trims not only gives them a particularly striking look but also a unique feel. For an individual motorsport look in the vehicle interior.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance door sill finisher, carbon fibre close-up

M Performance door sill finisher, carbon fibre.

For a particularly elegant entry: The M Performance door sill finishers are finished with a high-quality carbon fibre trim and enhance the sporty and exclusive appearance of the vehicle. They are precisely tailored to the design of the vehicle and have been tested according to strict BMW quality criteria. With M Performance designation.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance floor mats interior

M Performance floor mats.

Premium look, outstanding grip: The M Performance floor mats add an individual athletic touch to the footwell, lending the whole car a more dynamic appearance. With M Performance designation. The premium design is rounded out by leather-look surrounds with decorative stitching in contrast colours and a band in the M colours.
BMW WhatsApp channel.

ערוץ הוואטסאפ של BMW

פשוט ליצור קשר. שימו לב: השירות להודעות בלבד.

THE 3

The BMW 3 Series Sedan leaves conventions behind and once more confirms its ambitions as a true sports saloon and style-defining icon in the mid-size segment.

FINANCING AND LEASING FOR THE BMW 3 SERIES SEDAN M AUTOMOBILES.

BMW M3 Sedan G80 2020 Isle of Man Green metallic bird’s-eye view carbon roof

Tailor-made financial products from BMW Financial Services take you quickly and flexibly to your destination. Whether for financing or leasing – each of our offers is individually adapted to your needs and desires. Find out more about attractive financing solutions or the appropriate leasing offer for your BMW M3 Competition Sedan, BMW M3 Sedan, BMW M340i xDrive or BMW M340d xDrive Sedan.

WOULD YOU LIKE A PERSONAL CONSULTATION?

If you have any queries, require further information or would like specific offers on the BMW M3 Competition Sedan, BMW M3 Sedan, BMW M340i xDrive or BMW M340d xDrive Sedan, please contact a BMW Partner in your area. Our proficient BMW service staff will be pleased to give you individual advice by telephone or directly on site.
 • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.