נציגת חטיבה M של BMW במשפחת ה-3 משדרת למרחקים את אופי הסדרה: ביצועים ספורטיביים בגוף של מכונית פאר עם ארבע דלתות. גרסת ה-Competition, החזקה במיוחד, מבוססת על כל מה שצריך כדי לנצח במסלול המרוצים: מנוע יעודי עם הספק מוגדל (510 כ"ס), תמסורת בתיבת 8 הילוכים אוטומטית, דיפרנציאל אקטיבי וטכנולוגיות קנייניות שפותחו בחטיבת ה-R&D של BMW למקצועני הספורט המוטורי.

קרא עוד

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

BMW M3 - השוואה.

נתוני הביצועים החשובים ביותר בקצרה: עיצוב, העברת כוח, מתלים והספק.

BMW M3 Competition.

Maximum driving dynamics with rear-wheel drive or M xDrive* *M xDrive is expected to be available in summer 2021.
 • High-performance BMW M TwinPower Turbo inline 6-cylinder petrol engine with 510 hp
 • Fast 8-speed M Steptronic transmission with Drivelogic
 • Rear wheel drive or all-wheel drive M xDrive*
 • 375 kW (510 hp), 650 Nm, 0–100 km/h up to 3.5 sec fast
BMW M3 Competition White metallic מבט קדמי

BMW M3.

Puristic driving dynamics with rear-wheel drive and manual transmission.
 • High-performance BMW M TwinPower Turbo inline 6-cylinder petrol engine with 480 hp
 • Manual 6-speed M transmission with short and precise gear shifting
 • Sporty rear-wheel drive for maximum emotion at the limit
 • 353 kW (480 hp), 550 Nm, 0–100 km/h in 4.2 sec
BMW M3 Green metallic מבט קדמי

BMW M340i xDrive.

השילוב המושלם שבין ספורטיביות, נוחות ושימושיות יום-יומית.
 • BMW M TwinPower Turbo inline 6-cylinder petrol engine with 374 hp
 • 8-speed Steptronic Sport transmission
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 hp), 500 Nm, 0–100 km/h in 4.4 sec
BMW M340i xDrive Black metallic מבט קדמי
 • BMW M3 Competition.
 • BMW M3.
 • BMW M340i xDrive.

גרסת M3 Competition – מאפיינים עיקריים

העוצמה, יכולות הנהיגה הדינמיות והביצועים הופכים את דגם M3 Competition לשחקנית מרכזית בעולם המרוצים. בלב הגרסה החזקה של הדגם פועם מנוע הבנזין M TwinPower Turbo בתצורת 6 צילינדרים בטור, עם טכנולוגיות שפותחו למסלול והספק עצום של 510 כ"ס. הקו העיצובי של הסדרה (שלוש-קופסאות בפרופורציה ייחודית) הופך את M3 Competition למושכת במיוחד ומקנה לה גזרה אתלטית חטובה. את ההצהרה האסתטית משלימים גג הקרבון המסתיים באנטנת סנפיר וספי הדלתות בשחור. הקו הספורטיבי שולט גם בתא הנוסעים, עם מושבים קדמיים תואמים ועיצוב אלגנטי שמתמקד בסביבת וצרכי הנהג.
BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic מבט קדמי
BMW M3 Competition עם מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo

M TwinPower Turbo - מנוע 6 צילינדרים במערך טורי

מנוע בנזין בהספק עצום עם שני מגדשי טורבו, הזרקת דלק ישירה ובקרת שסתומים משתנה. את ביצועי העל שלו מלווה הצליל האופייני והמרגש של מנועי חטיבה M.

BMW M3 Competition עם תיבת הילוכים אוטומטית M Steptronic בעלת 8 הילוכים

תיבת 8 הילוכים אוטומטית: M Spetronic

מבטיחה החלפת הילוכים חלקה גם בתנאים קיצוניים ומשפרת את החיסכון בדלק. קביעת מצב התיבה והעברת ההילוכים במצב ידני נשלטות מידית הקונסולה המרכזית וגם מהלחצנים היעודיים שבגלגל ההגה.

BMW M3 Competition בלמי Compound

בלמים: M Compound

להתמודדות עם מהירויות דגמי חטיבה M פותחה עבורה מערכת בלמים יעודית שמבטיחה בלימה יציבה, חלקה ואפקטיבית. זאת הודות לשימוש בחומרים קרמיים ומכלולים קלי משקל מתרכובות פחמן. הקליפרים האדומים מבהירים שדגם זה מיועד למסלול המרוצים.

M BMW M3 Competition מערכת פליטה ספורטיבית

מערכת פליטה ספורטיבית M

מנגנון מיוחד מאפשר שליטה בגוון ועוצמת הצליל הבוקע ממערכת הפליטה. במצבי SPORT ו-SPORT+‎ המנוע ישמיע צליל רועם ועוצמתי. במצב COMFORT יישמע צליל חרישי, המתאים לנסיעה רגועה ושקטה.

BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic עיצוב קדמי

מלפנים

גריל הכליות השתחרר מהמסגרת המסורתית ושולב בחזית הרכב כדי להשלים את הקו העיצובי וכדי לאפשר זרימת אוויר לכל גובה תא המנוע. את החזות האתלטית משלימים פנסים בחתך צר וכונסי אוויר בצורה דמוית טרפז.

BMW M3 Competition G80 2020 Frozen Brilliant White metallic

מהצדדים

את נוכחות חטיבה M מגדירה פרופורציית שלוש "קופסאות" הגוף הייחודית למכונית ספורט-סלון בת ארבע דלתות. התוצאה – צללית שמשדרת מהירות ואסתטיקה.

BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic גג קרבון

מלמעלה

גג הקרבון (סיבי פחמן) קל המשקל הגיע לדגמי חטיבה M למטרות ביצועים (הפחתת המשקל הכללי ושיפור הכושר הדינמי בפניה, האצה ובלימה) ונשאר בגלל היופי.  

BMW M3 Competition Frozen Brilliant White metallic

מאחור

הקו העיצובי של החזית נמשך גם כאן עם מראה ספורטיבי שמשדר עוצמה וזיקה למסלול המרוצים. החל בקימורי קשתות הגלגלים האחוריים, ובמיוחד בשני צינורות הפליטה הכפולים בתצורת M שמתחת לתא המטען. 

M BMW M3 Competition מושבי Sport

מבפנים

המושבים הייחודיים של דגמי חטיבת M מבהירים לאיזו תכלית נועדו דגמי הסדרה. הם בנויים לתנוחת ישיבה ספורטיבית ולנהיגה רוויית תאוצות, בלימות ופניות חדות. משענת הראש אינטגרלית, התמיכה הצידית מורחבת ומספר אפשרויות הכיוונון גדול במיוחד.

M BMW M3 Competition גלגל הגה מצופה עור - סביבת נהג

מעיני הנהג

עם ציפוי עור ונקודות אחיזה לאגודלים, גלגל ההגה של M3 Competition מספק לנהג שליטה מדויקת בהיגוי עצמו וחוויה ספורטיבית עמוקה בכל ההיבטים האחרים. בולטת בו נוכחותם האדומה של לחצני M Drive, המאפשרים לשנות את התנהגות המכונית בזמן אמת ובלי להוריד את הידיים מההגה.

גרסת M3 – מאפיינים עיקריים

יכולות נהיגה דינמיות ומאפיינים עיצוביים של סדרת מסלול המרוצים מגדירים מכונית ספורט טהורה ועתירת ביצועים, שנבנתה סביב מנוע M TwinPower Turbo עוצמתי בהספק של 480 כ"ס ומציגה יכולות נהיגה מרשימות עם כל היתרונות של הנעה אחורית. טכנולוגיות M למסלולי המרוצים שתמצאו בה, בין השאר: מתלים ספורטיביים עם דרגת שיכוך משתנה, דיפרנציאל אקטיבי ותיבת 6 הילוכים ידנית במסלולים קצרים ומדויקים , המכויילת למהלכים קצרים 6 הילוכים M עם 6 הילוכים עם שינויי הילוכים קצרים ומדויקים (לאינטראקציה ותגובתיות מושלמת בין הנהג לרכב). השפה החזותית האתלטית של חטיבה M ופריטי העיצוב הייחודיים לסדרה משלימים את המראה שאי אפשר להתעלם ממנו.
BMW M3 Green metallic מבט אחורי
BMW M3 עם מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo צילום תקריב

מנוע: M TwinPower Turbo 6 צילינדרים במערך טורי

מנוע בנזין בהספק עצום עם שני מגדשי טורבו, הזרקת דלק ישירה ובקרת שסתומים משתנה. את ביצועי העל שלו מלווה הצליל האופייני והמרגש של מנועי חטיבה M.

BMW M3 Sedan G80 2020 Manual 6-speed M transmission and rear-wheel drive close-up gear lever

תיבת 6 הילוכים ידנית M והנעה אחורית

כמכונית ספורט טהורה, 3M מקיימת את שני כללי היסוד של מסלול המרוצים: הנעה אחורית מלאה (כאשר מצב DSC כבוי) והעברת הילוכים ידנית לניצול מקסימלי של הכוח. התמסורת בארכיטקטורת M מציעה לנהג הספורטיבי שישה הילוכים מדודים בהחלפה חלקה, מדורגת ומיידית. כך היא מבטיחה שבידיים הנכונות, כל טיפת כוח שמייצר המנוע העוצמתי תתורגם לביצועים.

BMW M3 Green metallic מתלים ספורטיביים M מבט צדדי

מתלים ספורטיביים M

מבנה קל-משקל, קשיחות גבוהה במיוחד ודיפרנציאל אקטיבי M מבטיחים היענות מדויקת להיגוי, משוב ותגובה מדויקים ושליטה מושלמת של הנהג. את מאפייני המתלים (רמת השיכוך וכיו"ב) ניתן לשנות לפי העדפות הנהג דרך תפריט ההגדרות M.

M BMW M3 בלמי Compound

בלמים: M Compound

להתמודדות עם מהירויות דגמי חטיבת M פותחה עבורם מערכת בלמים יעודית שמבטיחה בלימה יציבה, חלקה ואפקטיבית. זאת הודות לשימוש בחומרים קרמיים ומכלולים קלי משקל מתרכובות פחמן. הקליפרים האדומים מבהירים שדגם זה מיועד למסלול המרוצים.

M BMW M3 בלמים קרמיים מקרבון

בלמים מחומרים קרמיים וסיבי פחמן

המערכת הייחודית שפותחה להתמודדות עם מהירויות דגמי חטיבת M מבוססת על מכלולים קלי משקל מתרכובות פחמן וחומרים קרמיים בעלי התנגדות גבוהה לשחיקה ולחום. התוצאה - בלימה יציבה, חלקה ואפקטיבית בתנאי מרוץ ובנהיגה שגרתית על כביש רטוב. (תכונות החומרים המתקדמים עשויות להקנות לבלימה צלילים מובחנים במצבים מסוימים, כגון עומס ממושך ונמוך או תנאי רטיבות הכביש. לקולות אלה אין השפעה על ביצוע הבלמים, בטיחותם התפעולית ויציבותם).

BMW M3 Green metallic, בתי גלגלים קדמיים

בתי גלגלים קדמיים

קווי המתאר השריריים מקנים ל-3M את המראה שמשייך אותה לעולם המרוצים. חישוקי הסגסוגת הקלה בשני גווני שחור מדגישים את היכולת הביצועית כחלק מהנוכחות.

BMW M3 Sedan G80 2020 Isle of Man Green M Side Gills close-up

M Side Gills

מנגנון החלקת זרימת האוויר מבית הגלגלים הוא פריט עיצובי מוקפד שמדגיש את הפוטנציאל הספורטיבי של 3M ומבהיר שמקומה הטבעי הוא על המסלול.

BMW M3 Green metallic מראות צד M

מראות צד M

העיצוב הטיפוסי של חטיבת הספורט-ביצועים מתאפיין בגשר כפול ועדשות אספריות מתכווננות חשמלית וניתנות לחימום. הרגל שמחברת את המראה לגוף המכונית משתלבת במסגרת החלון לכדי יחידה אופטית וצורנית אחת.

BMW M3 Sedan G80 2020 19"/20" M forged wheels 825 M Bicolour Black close-up wheel

גלגלי 19/20 אינץ' בתצורת חישורים כפולים

חישוקים מסגסוגת קלה ועיצוב 825 M Bicolour כפול גימור (שחור מבריק ושחור מט) בצמיגים. מידות הגלגלים הקדמיים: 9.5J x 19 עם צמיגי 275/35 R19. מידות הגלגלים האחוריים: 10.5J x 20 עם צמיגי 285/30 R20.

BMW M3 Green metallic צינורות פליטה בגימור כרום

מערכת פליטה בגימור כרום

צינורות הפליטה הכפולים (בגוון שחור מבריק) מגיחים מתוך דיפיוזר בגימור כרום אלגנטי, שפתחי האוורור היחודיים שלו מדגישים קרבה לכביש וביצועים ספורטיביים.

BMW M3 מושבי M Sport

מושבי M ספורטיביים

תנוחת ישיבה נמוכה, משענת ראש אינטגרלית, תמיכה צידית מורחבת ומספר רב של אפשרויות כיוונון (לרבות רוחב משענת הגב). הנוחות המקסימלית נשמרת גם כשהנהיגה הופכת לאתגרית. את רמת הפאר מדגיש הלוגו המואר M3 שמשובץ במושבי דגם זה.

BMW M340i xDRIVE ו-BMW M340d xDRIVE סדאן – נקודות עיקריות.

יכולות הנהיגה הדינמיות ומאפייני העיצוב של ה-BMW M340i xDrive BMW M340d.

ה-BMW M340i xDrive מפגינה אופי ספורטיבי ייחודי - גם בצד העיצובי וגם בצד הטכני - והתאמה מלאה לשימוש יום-יומי. פריטי עיצוב בגימור Cerium Grey בשילוב גריל הכליות של BMW ומאפיינים ספורטיביים מדגישים את האופי הדינמי של המכונית. מנוע BMW M TwinPower Turbo עוצמתי ויעיל עם הספק של 374 כ"ס פועל בהרמוניה עם השלדה המכוילת במדויק, ויחד עם מערך המתלים האדפטיביים מבטיחים הנאה צרופה מנהיגה והתנהגות מרשימה.

BMW M340i xDrive Sapphire Black
BMW M340i xDrive Sapphire Black דיפרנציאל M sport

דיפרנציאל M sport.

דיפרנציאל M sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.
BMW M340i xDrive עם תיבת הילוכים אוטומטית M Steptronic בעלת 8 הילוכים, בורר הילוכים

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט, וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
BMW M340i xDrive בלמים קרמיים מקרבון M

בלם ספורט M.

בלמי M Sport כוללים קליפרים קבועים הצבועים בגוון כחול עם כיתוב M וכוללים צלחות בלמים גדולות המבטיחות ביצועי בלימה מרשימים.
הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה BMW M340i xDrive Sapphire Black סביבת הנהג

הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה.

ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.
BMW M340i xDrive מתלי M אדפטיביים

מתלה M אדפטיבי.

ניתן לכוונן חשמלית את המתלה האדפטיבי M בכל רגע כך שיתאים לתנאי הדרך והנהיגה. אתם יכולים לכוונן את מאפייני המתלה באמצעות מערך מצבי הנהיגה Driving Experience Control ולנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת.
BMW M340i xDrive Sapphire Black חבילת M Aerodynamic

חבילת M Aerodynamic.

חבילת M Aerodynamic עם פריטי עיצוב ייחודיים משפרת את ההופעה החיצונית הספורטיבית של הרכב. היא לא רק מחדדת את המראה המעוצב החיצוני אלא גם משפרת את היכולות האווירודינמיות של המכונית.
BMW M340i חישוקי סגסוגת קלה M בגודל 19 אינץ'

חישוקי סגסוגת קלה M‏ 19 אינץ'.

חישוקי סגסוגת קלה M בגודל 19 אינץ' בגימור Cerium Grey.
BMW M340i xDrive Sapphire Black BMW Shadow Line

גימור Shadow Line.

גימור Shadow Line כולל מספר פריטים בשחור מבריק. אלה כוללים גימורים למסגרת החלונות, קורות B ומסגרות מראות הצד.
BMW M340i xDrive Sapphire Black צינורות פליטה ייחודיים

צינורות פליטה בגימור ייחודי.

בלעדי ל-M340i xDrive: צינור פליטה שמאלי וימני טרפזי בגימור Cerium Grey. צינורות הפליטה האלה מבטאים ומדגישים את האופי הספורטיבי של ה-M340i xDrive.
BMW M340i xDrive מושבים ספורטיביים וחגורות בטיחות M חלק פנימי

מושבים ספורטיביים וחגורות בטיחות M.

המושבים הספורטיביים לנהג ולנוסע הקדמי כוללים אפשרויות כוונון ותמיכה אופטימלית, כולל כוונון של רוחב משענת הגב. חגורות הבטיחות M, מתאפיינות בתפירה מעודנת בצבעי M קלאסיים.
BMW M340i xDrive גלגל הגה מעור M סביבת נהג

גלגל הגה M מצופה עור.

גלגל ההגה M מצופה עור בעיצוב שלושה חישורים וכפתורי פיקוד, סמל M וכרית אוויר מובנית לנהג. גלגל ההגה מצופה עור בגימור Nappa, מספק חוויית היגוי ישירה.
BMW M340i xDrive לוח מחוונים בעיצוב M סביבת נהג

לוח מחוונים בעיצוב M.

נוסף למד מהירות נסיעה ולמד מהירות מנוע, לוח המחוונים הייחודי לדגמי M מציג מידע עשיר התומך בסגנון נהיגה ספורטיבי.

סביבת נהג וטכנולוגיות מתקדמות

לוח מחוונים ייחודי בעיצוב M, ממשק הפעלה מתקדם והדור האחרון של מערכות העזר לנהיגה

נוחות, בטיחות וריגוש ברמה הגבוהה ביותר של חטיבת M והטכנולוגיות המשולבות בדגמיה, כמו לוח מחוונים ייחודי שמציג מידע ונתונים באופן ברור ונקי והתאמה אישית מדויקת של כל מערכות המכונית לנהג ולמאפייני הנהיגה המבוקשים. המפרט הספורטיבי מתבטא גם בבקרי נהיגה כגון לחצן התנעה/הדממה באדום-מרוצים וקונסולה מרכזית מבוססת חוגת M MODE.
BMW M3 סביבת נהג
BMW M3 לוח מחוונים בעיצוב M סביבת נהג

לוח מחוונים בעיצוב M

מערך התצוגה הייחודי לדגמי חטיבה M משקף לנהג הספורטיבי את המידע והנתונים באופן מדויק וממוקד ומעצים את חוויית הנהיגה. למשל: במצב SPORT ו-TRACK הוא יציג נתונים כגון רמת העומס על מגדש הטורבו, רמת לחץ האוויר בצמיגים וטמפרטורה. ההפעלה ושינוי ההגדרות מתבצעים דרך חוגת M MODE שבקונסולה המרכזית.

BMW M3, עם BMW Live Cockpit Professional תא נוסעים

מרכז השליטה Live Cockpit Professional

תפעול כל מערכות המכונית דרך מסך מגע מרכזי בגודל 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל 12.3 אינץ'. מידע פסיבי יופיע בצג לוח המחוונים, תפריטי ניווט וביצוע פעולות יופיעו בצג המרכזי. מכאן נשלטות מערכות המולטימדיה, בקרת האקלים ומאפייני הנהיגה. ניווט בתפריטים ותפעולם יכולים להתבצע גם באמצעות פקודות קוליות וגם באמצעות מערך השליטה הידני Idrive שבקונסולה המרכזית.

BMW M3 תפריט הגדרות M צג בקרה

תפריט הגדרות M

שליטה אינטואיטיבית בהגדרות המנוע, תיבת ההילוכים, מאפייני מערכת ההיגוי, המתלים, בקרת היציבות הדינמית (DSC) וחלוקת הכוח בין הגלגלים. את תפעול התפריטים ניתן לבצע ישירות במסך המגע הראשי ובאמצעות חוגת השליטה שבקונסולה המרכזית.

BMW 3 Series Sedan M Automobiles G80 G20 BMW Head-Up Display

תצוגה עילית

טכנולוגיית BMW Head-Up Display להצגת מידע חיוני בשמשה הקדמית, לנהיגה בטוחה שמאפשרת לאוחז בהגה להישאר תמיד עם העיניים על הכביש.

BMW 3 Series Sedan M Automobiles G80 G20 Smartphone integration Control Display interior

צימוד לטלפון חכם

M3 תומכת כסטנדרט ב-:Apple CarPlay‎‎ חיבור אלחוטי המשקף את המכשיר שלכם בתוך מערכות המכונית. בין היישומים שתוכלו להפעיל - iMessage‏, WhatsApp‏, TuneIn‏, Spotify ו-Apple Music.

BMW M3, טעינה אלחוטית תא נוסעים

טעינה אלחוטית

הנוסעים בדגמי חטיבה M יכולים להניח את הטלפון החכם שלהם על משטח הטעינה האלחוטית ולתת לו לעשות את השאר (למכשירים תומכים בלבד).

BMW M3 Drive Professional תא נוסעים

M Drive Professional

השותף המושלם לנהיגה רוויית אדרנלין: שעון למדידת זמני הקפה ומערכת ניתוח דריפט מסייעים לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולזווית הדריפט המושלמת. מצב M TRACK ועשר אפשרויות בקרת האחיזה מאפשרים התאמה אישית של הגדרות המערכת.

BMW M3 Driving Assistant Professional תא נוסעים

Driving Assistant Professional

חבילת מערכות העזר המתקדמות ביותר של BMW, לנוחות ובטיחות בנסיעות שגרתיות וארוכות ובמצבי נהיגה מורכבים. לצד מערכות הבסיס החבילה כוללת מערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מהתנגשות צדדית, מערכת עזר להיגוי ושמירת מרחק ומערכת עזר לבלימת חירום.

BMW M3, מערכת עזר לחניה Parking Assistant Plus תא נוסעים

Parking Assistant Plus

הגרסה המורחבת של מערכת העזר לחניה הופכת את המטלה לקלה במיוחד. מערך המצלמות ההיקפי מספק לנהג מבט על ותמונה פנורמית של סביבתו. בשילוב מערך החיישנים המערכת יודעת לבצע בלימה בחירום ולסייע בפעולות מגוונות כמו חניה במקביל ונסיעה לאחור.

BMW M3 Individual Grey מבט קדמי
BMW M3 BMW Individual Aventurine מבט קדמי
BMW M3 Sedan BMW Individual Tanzanite Blue metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Dravit Grey metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Brilliant White metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Portimao Blue metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Orange metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Brooklyn Grey metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW M3 Sedan BMW Individual Frozen Black metallic G80 2020 three-quarter front view standing
BMW Individual full leather trim 'Merino' Ivory White BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual full leather trim 'Merino' Fjord Blue/Black BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual full leather trim 'Merino' Fiona Red/Black BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual full leather trim 'Merino' Tartufo BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual Interior trims piano finish Black with highlight trim finisher Pearl Chrome BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual interior trim finishers Aluminium fabric high-gloss with highlight trim finisher in Pearl Chrome BMW M3 Sedan G80 2020 interior
BMW Individual fine-wood trim 'Fineline' Black with silver effect open-pored BMW M3 Sedan G80 2020 interior

BMW M PERFORMANCE PARTS.

Extra-sporty equipment for the BMW M3 Competition Sedan and the BMW M3 Sedan.

The BMW M3 Competition Sedan and BMW M3 Sedan impress optically because of their emotive aesthetics and the muscular design. With the high-quality equipment of BMW M Performance Parts, you further accentuate the motorsport character of the vehicle – for an appearance with maximum dynamic flair.

BMW M3 Sedan G80 2020 three-quarter side view with BMW M Perfromance Parts
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance front splitter, carbon fibre close-up

M Performance front splitter, carbon fibre.

Make a strong statement: The M Performance front splitter made from 100 percent carbon fibre highlights the vehicle's masculine appearance in a highly exclusive manner. A unique motorsport look for anybody who refuses to compromise.
BMW M3 Sedan G80 2020 20"/21" M Performance forged wheel 1000 M Frozen Gold Bronze close-up

20"/21" M Performance forged wheel Cross-spoke style 1000 M Frozen Gold Bronze.

The high-quality 20"/21" M Performance forged wheels Cross-spoke style 1000 M are designed in Gold Bronze.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance silencer system, titanium close-up

M Performance silencer system, titanium.

Breathtaking for the ears: The M Performance silencer system fascinates with an uncompromising motorsport sound. The silencer and the sporty tailpipe module are made entirely in race-grade titanium.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance rear wing, carbon fibre close-up

M Performance rear wing, carbon fibre.

Against the mainstream. The M Performance rear spoiler with aerodynamic cut-out is made from 100 percent high-quality carbon fibre and creates a distinctive motorsport look at the rear of the vehicle. Thanks to optimised aerodynamics it creates a noticeably more athletic driving performance. Dynamics at their most unique.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance side skirt insert, carbon fibre close-up

M Performance side skirt insert, carbon fibre.

Inspiring visuals: The M Performance side skirt insert is made from premium carbon fibre and elaborately manufactured by hand. It optically lengthens the proportions of the vehicle, lending it an even more dynamic appearance. For an extremely athletic and elegant look.
BMW M3 Sedan G80 2020 20"/21" M Performance forged wheel 1000 M Jet Black matt close-up

20"/21" M Performance forged wheel Cross-spoke style 1000 M Jet Black matt.

The high-quality 20"/21" M Performance forged wheels Cross-spoke style 1000 M are designed in Jet Black matt.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance rear diffuser, carbon fibre close-up

M Performance rear diffuser, carbon fibre.

100 percent high-tech. 100 percent motorsport character. 100 percent enthusiasm. The M Performance rear diffuser is made from carbon fibre, which is meticulously crafted by hand. It creates an even more dynamic appearance – and makes the car's muscular look even more impressive.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance steering wheel Pro cockpit

M Performance steering wheel Pro.

With corners and angles, it’s perfectly well rounded: The M Performance steering wheel Pro creates that unmistakeable motorsport feeling in the cockpit. Its striking shape and distinctive Alcantara grip area are not only visually impressive; they also provide a more direct steering experience. With a motorsport band in light blue leather.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance interior trims carbon fibre interior

M Performance interior trims carbon fibre.

Visible excitement: The M Performance interior trims are completely made of open-pored carbon fibre. The special processing of the trims not only gives them a particularly striking look but also a unique feel. For an individual motorsport look in the vehicle interior.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance door sill finisher, carbon fibre close-up

M Performance door sill finisher, carbon fibre.

For a particularly elegant entry: The M Performance door sill finishers are finished with a high-quality carbon fibre trim and enhance the sporty and exclusive appearance of the vehicle. They are precisely tailored to the design of the vehicle and have been tested according to strict BMW quality criteria. With M Performance designation.
BMW M3 Sedan G80 2020 M Performance floor mats interior

M Performance floor mats.

Premium look, outstanding grip: The M Performance floor mats add an individual athletic touch to the footwell, lending the whole car a more dynamic appearance. With M Performance designation. The premium design is rounded out by leather-look surrounds with decorative stitching in contrast colours and a band in the M colours.
BMW WhatsApp channel.

ערוץ הוואטסאפ של BMW

פשוט ליצור קשר. שימו לב: השירות להודעות בלבד.

THE 3

The BMW 3 Series Sedan leaves conventions behind and once more confirms its ambitions as a true sports saloon and style-defining icon in the mid-size segment.

FINANCING AND LEASING FOR THE BMW 3 SERIES SEDAN M AUTOMOBILES.

BMW M3 Sedan G80 2020 Isle of Man Green metallic bird’s-eye view carbon roof

Tailor-made financial products from BMW Financial Services take you quickly and flexibly to your destination. Whether for financing or leasing – each of our offers is individually adapted to your needs and desires. Find out more about attractive financing solutions or the appropriate leasing offer for your BMW M3 Competition Sedan, BMW M3 Sedan, BMW M340i xDrive or BMW M340d xDrive Sedan.

WOULD YOU LIKE A PERSONAL CONSULTATION?

If you have any queries, require further information or would like specific offers on the BMW M3 Competition Sedan, BMW M3 Sedan, BMW M340i xDrive or BMW M340d xDrive Sedan, please contact a BMW Partner in your area. Our proficient BMW service staff will be pleased to give you individual advice by telephone or directly on site.
 • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.