המכונית שנולדה חשמלית לגמרי

iX היא תוצאת החזון של BMW לשרטט את עתיד עולם הניידות החשמלית. שילוב טכנולוגיית eDrive עם יחידת הכוח כפולת המנועים, ישירות לכל הגלגלים, מגדיל את טווח הנסיעה שלה לממדים חסרי תקדים ומזניק אותה לתאוצה עוצמתית ממצב נייח. כל זאת בתוך מעטפת חדשנית שמאפשרת לנהג לתפעל את המערכות שלה באופן אינטואיטיבי וחסר מאמץ.

קרא עוד

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

עיצוב שמגדיר את העתיד

טווח נסיעה - עד 600 ק"מ*

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red נסיעה ברחוב טווח

רכב הספורט-פנאי החשמלי יכול להגיע לטווח עצום בין טעינות הודות למבנה היעיל במיוחד, שהופך אותו למצטיין בתצרוכת אנרגיה נמוכה: פחות מ-23 קוט"ש/שעה. בין השאר, יכולת זו מושגת באמצעות תיכנון אווירודינמי מדויק שמקטין את מקדם הגרר לערך חסר תקדים בסיגמנט הספורט-פנאי - 0.25 בלבד. לטווח המקסימלי יכול להגיע הדגם הבכיר המבוסס על xDrive50. הטווח המקסימלי של הדגם המבוסס על  xDrive40הוא 408 ק"מ*. בשתי התצורות – iX היא המכונית האידאלית לנסיעה בתוך העיר ולמרחקים ארוכים.

 

* נתוני טווח הנסיעה החשמלי הם הטווח הממוצע לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לאבזור הרכב, תנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה היורד עם חלוף הזמן. לפיכך, הנתונים בפועל עשויים להיות נמוכים מנתוני היצרן.

כוח מתפרץ של 523 סוסים חשמליים

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50 Aventurin Red וידאו

עם שני מנועים חשמליים חזקים במיוחד שמעבירים את כוחם לכל הגלגלים באמצעות מערכת xDrive - ה-iX מציגה ביצועים שטרם נראו: הספק של 523 כ"ס מאיץ אותה מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 4.6 שניות בלבד (בדגם המבוסס על xDrive40, בהספק של 326 כ"ס, ב-6.1 שניות). המומנט הזמין באופן מיידי וההאצה האחידה ממצב עמידה מאפשרים ל- iXלהגיב באופן מהיר ומדויק לכל לחיצה על דוושת התאוצה ולספק חוויית נהיגה מסעירה וחלקה כאחד.

יכולת טעינה מתקדמת

iX מאפשרת לכם ליהנות מפתרונות טעינה שונים ומגוונים בבית, בדרכים ובעבודה. מערכת הטעינה המתקדמת מאפשרת להגדיל את טווח הנסיעה ב-150 קילומטרים בעשר דקות בלבד (xDrive50) או ב-95 קילומטרים בזמן זה (xDrive40), או לטעון את הסוללה במלואה בתוך פחות מארבעים דקות בעמדות טעינה ציבוריות הפועלות בהספקים גבוהים. *הערכים מתייחסים למצב שבו הסוללה טעונה לכדי 10% בהתחלת תהליך הטעינה.
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red טעינה בעזרת BMW Wallbox

טעינה בעמדה ביתית להוספת 100 קילומטרים לטווח

01:41 שע' – Wallbox (11 קו"ט) Disclaimer reference invalid

08:31 שע' – כבל טעינה סטנדרטי המחובר אל שקע חשמל ביתי Disclaimer reference invalid
לקבלת פתרונות טעינה, צרו קשר עם אולם התצוגה
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red טעינה בעזרת עמדת טעינה ציבורית בהספק גבוה

טעינה בדרכים כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

00:06 שע' – עמדת טעינה בהספק גבוה (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid

00:21 שע' – תחנת הטעינה המהירה (50 קו"ט) Disclaimer reference invalid

00:51 שע' – תחנת טעינה AC (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive40‏ Sophisto Grey טעינה בעזרת BMW Wallbox

טעינה בבית כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

01:39 שע' – Wallbox (11 קו"ט) Disclaimer reference invalid

08:18 שע' – כבל טעינה סטנדרטי המחובר אל שקע חשמל ביתי Disclaimer reference invalid
לקבלת פתרונות טעינה, צרו קשר עם הסוכנות
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive40‏ Sophisto Grey טעינה בעזרת עמדת טעינה ציבורית בהספק גבוה

טעינה בדרכים כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

00:08 שע' – עמדת טעינה בהספק גבוה (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid

00:21 שע' – תחנת הטעינה המהירה (50 קו"ט) Disclaimer reference invalid

00:50 שע' – תחנת טעינה AC (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid

(הבהרה: זמינות מערכת הקישוריות CONNECTED DRIVE עשויה להשתנות בהתאם לדגמים המשווקים למדינות שונות. למידע נוסף יש לפנות לנציגים באולמות התצוגה)

קרא עוד

עולם שלם של מערכות עזר לנהג

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red נסיעה בסביבה עירונית

iX מצוידת, כסטנדרט, במבחר עצום של מערכות עזר לנהג ולנהיגה: Driving Assistant Professional, חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר של BMW, מציעה נוחות ובטיחות בנסיעות ארוכות ובמצבי נהיגה מורכבים. בחבילה זו כלולות מערכת עזר להיגוי ושמירה על נתיב עם פעולות מורחבות, מערכת עזר להיגוי במקרה חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מהתנגשות צדדית. מערכת העזר Parking Assistant Plus מסייעת בחנייה והיא מצוידת במערך מצלמות המספקות לנהג תמונה מלאה של סביבת הרכב עם אפשרות לתצוגה תלת-ממדית.

שפה עיצובית חדשה, תכנון חכם וחשיבה על כל פרט

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red מבט מהצד חלק חיצוני

משטחים נדיבים ופרופורציונלים, בקווים מינימליסטים, מקנים ל- iXאת המראה הייחודי לה. הפרטים הרבים משתלבים בשפת העיצוב המודרנית באופן שיוצר תחושה של אחידות ושלמות. העיצוב האווירודינמי מוריד את מקדם הגרר לערך נמוך במיוחד של 0.25 בלבד. אלמנטים עיצוביים מקוריים, כמו צורת החלונות המתחדדת לכיוון גב הרכב, משווים ל-iX את המראה הזורם.

קונספט חדש: SHY TECH

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red מבט קדמי גריל כליות Shy Tech

תפישה חדשנית שמתמקדת בנוסעים ומאפשרת לטכנולוגיות המתקדמות שמרכיבות את iX לפעול ברקע עד לרגע שבו הן נדרשות להיכנס לפעולה. עיקרון חדש זה של "מכונית חכמה" מומחש היטב בפריטים רבים בתוך המכונית ובחלקיה החיצוניים. למשל - גריל הכליות שפועל כמשטח חכם הכולל מצלמה קדמית, רדאר, חיישנים חדשים וגופי חימום. יישום נוסף ניתן למצוא ברמקולים הבלתי הנראים ובלחצנים בעיצוב המינימליסטי המשובצים בתא הנוסעים וסביבת הנהג.

העיצוב החיצוני – מאפיינים עיקריים

BMW iX רכב ספורט-פנאי חשמלי Aventurin Red i20 מבט קדמי

עיצוב קדמי.

החלק הקדמי של ה-BMW iX זכה לאינטרפרטציה חדשה והוא מגיע בעיצוב עתידני. גריל הכליות האנכי בשילוב עם שני הפנסים הראשיים הצרים מדגיש את המראה המתקדם מאי-פעם של כלי רכב מייצור סדרתי.
BMW iX רכב ספורט-פנאי חשמלי Aventurin Red i20 מבט צדדי

מבט צדדי.

קווי המתאר המלבניים והנדיבים שסביב קשתות הגלגלים ממקדים את תשומת הלב בגלגלים. ידיות הדלתות החלקות, הדלתות ללא המסגרת, צורת החלונות המתחדדים לעבר חלקו האחורי של הרכב והעיצוב הזורם משתלבים בהרמוניה ומחזקים את מראה הרכב.
BMW iX רכב ספורט-פנאי חשמלי Aventurin Red i20 מבט אחורי

עיצוב אחורי.

הפנסים האחוריים הצרים ביותר בקבוצת BMW ודלת תא המטען המשתלבת בצורה חלקה, מעניקים לרכב מראה מודרני. דיפיוזר אחורי גדול משפר את היכולות האווירודינמיות ומגדיל את טווח הנסיעה בצורה משמעותית.

תא נוסעים בעיצוב יוקרתי

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי ריפוד עור Suite Castanea

העיצוב הייחודי הופך את חלל הפנים של ה-iX לנעים במיוחד ומשרה על נוסעיה נינוחות ותחושת חופש. לכך אחראים אלמנטים חזותיים כמו כגון לוח המכשירים החלק עם הצג הקמור, המושבים שמעוצבים בקווים דקים בסגנון רהיטי יוקרה (ועשויים מחומרים איכותיים במיוחד בגימור צבעים מקוריים), הקונסולה המרכזית בתצורה "צפה" (ללא תעלה מרכזית) וחלון הגג הפנורמי - הגדול ביותר שהותקן אי-פעם במכונית של BMW. כל אלה הופכים את תא הנוסעים לחלל גדול ומזמין.

אלמנטים עיצוביים בתא הנוסעים – מאפיינים עיקריים

עיצוב פנימי מינימליסטי.

שפה מינימליסטית

עיצוב מודרני ומדויק שמתמקד בדברים החשובים באמת ומתבטא בין השאר בצגים ובאמצעי הבקרה. למשל: בקר ה-iDrive המשולב בקריסטל (אופציונלי) שנמצא בקונסולה המרכזית ומוקף במסגרת עץ מעוצבת (העשויה מעצים שהשימוש בהם מבוקר על ידי המועצה לשימור יערות).

BMW iX i20 רכב ספורט-פנאי חשמלי עיצוב פנימי אחורי Suite Castanea

מושבים אחוריים מפנקים

בהיעדר מכוון של תעלה מרכזית, המושבים האחוריים של ה-iX מציעים מרחב התרווחות נדיב במיוחד. הם כוללים חימום פנימי ובמשענות הראש שלהם משובצים (כאופציה) רמקולים של מערכת השמע. משענות הגב שלהם (ביחס של 40:20:40) ניתנות לקיפול לצורך הגדלת נפח תא המטען.

BMW iX i20 רכב ספורט-פנאי חשמלי חלון גג פנורמי חלק פנימי

חלון גג פנורמי.

גג פנורמי מלא "Sky Lounge" מעניק תחושה של חלל נדיב ואווירה רגועה בתוך תא הנוסעים. ניתן לשנות את עוצמת הצללת הגג בלחיצת כפתור, וכיוון שאין דיפון גג בתוך הרכב, מתקבלת תחושת מרחב ואווירה מודרנית.
BMW iX i20 רכב ספורט-פנאי חשמלי הצג הקמור של BMW חלק פנימי

הצג הקמור של BMW.

הצג הקמור של BMW, העורך את הופעת הבכורה שלו בדגמי ייצור סדרתי, משמש כצג מרכזי וכאמצעי שליטה על המערכות הדיגיטליות של ה-BMW iX. צג מידע בגודל 12.3 אינץ' משתלב עם צג בקרה בגודל 14.9 אינץ', ויחד הם יוצרים יחידת תצוגה אחת הנראית כמו מסגרת תמונה צפה מעל לוח המכשירים.

* התמונות להמחשה בלבד. ​נתוני טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות נמוכים מנתוני היצרן.

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

pollution and safety iX