BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50 Aventurin Red קו חוף ברקע

THE iX

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50 Aventurin Red קו חוף ברקע

עכשיו בישראל.

THE iX עכשיו בישראל.

ה-BMW iX הראשון: BORN ELECTRIC.

חלוץ בעידן חדש לגמרי.

רכב שנולד מתוך חזון. רכב שנוצר לעולם של ניידות חשמלית. הודות לטכנולוגיית ה-eDrive של BMW וההנעה הכפולה החשמלית המלאה לכל הגלגלים, ל-BMW iX טווח נסיעה יוצא דופן והאצה עוצמתית ממצב עמידה. ניתן לתפעל את מערכות הרכב בצורה אינטואיטיבית.

קרא עוד

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

עיצוב BMW iX.

BMW iX עם טווח נסיעה של עד 600 ק"מ*.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red נסיעה ברחוב טווח

עם טווח נסיעה של עד 600 ק"מ*, ה-BMW iX xDrive50 (בדגם BMW iX xDrive40 עד 408 ק"מ*) הוא הרכב האידאלי לנסיעה בתוך העיר ולמרחקים ארוכים. הודות למבנה היעיל במיוחד שלו, הוא מצטיין בתצרוכת אנרגיה נמוכה במיוחד של פחות מ-23 קו"ט/שעה ומקדם גרר מרשים של 0.25 - ערך שטרם נראה בסגמנט זה.

 

* נתוני טווח הנסיעה החשמלי הם הטווח הממוצע לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לאבזור הרכב, תנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות נמוכים מנתוני היצרן.

ה-BMW iX עם 523 כ"ס*.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50 Aventurin Red וידאו

עם שני מנועים חשמליים חזקים במיוחד ומערכת ה-BMW xDrive להנעה בכל הגלגלים, ה-BMW iX מציע ביצועים חשמליים טהורים: הספק של 523 כ"ס* מטיס את ה-BMW iX xDrive50 מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 4.6 שניות (בדגם BMW iX xDrive40 ההספק הוא 326 כ"ס*; מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 6.1 שניות). המומנט הזמין באופן מיידי וההאצה האחידה ממצב עמידה מאפשרים ל-BMW iX להגיב בצורה מדויקת ומהירה לכל לחיצה על דוושת ההאצה ולהעניק לכם חוויית נהיגה חלקה במיוחד.

יכולת טעינה מתקדמת.

ה-BMW iX מאפשר לכם ליהנות מפתרונות טעינה שונים ומגוונים בבית, בדרכים ובעבודה. מערכת הטעינה המתקדמת מאפשרת לכם להגדיל את טווח הנסיעה בשיעור של עד 150 ק"מ* בתוך 10 דקות בלבד ב-BMW iX xDrive50 (מעל 95 ק"מ* בתוך 10 דקות ב-BMW iX xDrive40), או לטעון את הסוללה במלואה בתוך פחות מ-40 דקות בעזרת עמדות טעינה ציבוריות הפועלות בהספקים גבוהים. * הערכים מתייחסים למצב שבו הסוללה טעונה לכדי 10% בהתחלת תהליך הטעינה.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red טעינה בעזרת BMW Wallbox

טעינה בבית כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

01:41 שע' – Wallbox (11 קו"ט) Disclaimer reference invalid

08:31 שע' – כבל טעינה סטנדרטי המחובר אל שקע חשמל ביתי Disclaimer reference invalid
לקבלת פתרונות טעינה, צרו קשר עם אולם התצוגה
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red טעינה בעזרת עמדת טעינה ציבורית בהספק גבוה

טעינה בדרכים כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

00:06 שע' – עמדת טעינה בהספק גבוה (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid

00:21 שע' – תחנת הטעינה המהירה (50 קו"ט) Disclaimer reference invalid

00:51 שע' – תחנת טעינה AC (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive40‏ Sophisto Grey טעינה בעזרת BMW Wallbox

טעינה בבית כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

01:39 שע' – Wallbox (11 קו"ט) Disclaimer reference invalid

08:18 שע' – כבל טעינה סטנדרטי המחובר אל שקע חשמל ביתי Disclaimer reference invalid
לקבלת פתרונות טעינה, צרו קשר עם הסוכנות
BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive40‏ Sophisto Grey טעינה בעזרת עמדת טעינה ציבורית בהספק גבוה

טעינה בדרכים כדי להוסיף 100 ק"מ לטווח הנסיעה.

00:08 שע' – עמדת טעינה בהספק גבוה (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid

00:21 שע' – תחנת הטעינה המהירה (50 קו"ט) Disclaimer reference invalid

00:50 שע' – תחנת טעינה AC (קיבולת הטעינה המקסימלית של הרכב) Disclaimer reference invalid

שימו לב! זמינות מערכת הקישוריות CONNECTED DRIVE עשויה להשתנות בהתאם לשווקים השונים. למידע נוסף יש לפנות לאולמות התצוגה.

קרא עוד

מערכות עזר לנהיגה ב-BMW iX.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red נסיעה בסביבה עירונית

ה-BMW iX מצויד במגוון עצום של מערכות עזר לנהג ולנהיגה כסטנדרט: חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שלנו, ה-Driving Assistant Professional, מציעה נוחות ובטיחות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי נהיגה מורכבים. מלבד מערכות העזר לנהיגה, המכונית כוללת גם מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב עם פעולות מורחבות, מערכת עזר להיגוי במקרה חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מפני התנגשות צדדית. מערכת העזר לחניה Parking Assistant Plus מסייעת בחניית הרכב והיא מצוידת במערך מצלמות המעניקות לך תמונה מלאה של סביבת הרכב גם בתמונה תלת-ממדית.

חשיבה עיצובית חדשה עם ה-BMW iX.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red מבט מהצד חלק חיצוני

תכנון חכם וחשיבה על כל פרט.

משטחים נדיבים ופרופורציונליים עם קווים מינימליסטיים מעניקים ל-BMW iX את צורתו הייחודית. כל פרט משתלב בצורה חלקה עם שפת העיצוב המודרנית ונותן תחושה של אחידות ושלמות. העיצוב האווירודינמי מאפשר להוריד את מקדם הגרר ל-0.25 בלבד. אלמנטים עיצוביים מרשימים כגון צורת החלונות המתחדדים לעבר חלקו האחורי של הרכב מעניקים לו מראה זורם. 

ה-BMW iX SHY TECH.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי BMW iX xDrive50‏ Aventurin Red מבט קדמי גריל כליות Shy Tech

קונספט ה-Shy Tech מתמקד בנוסעים ומאפשר לטכנולוגיה המתקדמת שב-BMW iX לפעול ברקע עד לרגע שבו אתם זקוקים לה. התכנון האינטליגנטי הזה מורגש היטב בפריטים רבים בתוך הרכב ומחוצה לו - לדוגמה גריל הכליות הפועל כמשטח חכם ומכיל את המצלמה הקדמית, הרדאר, חיישנים חדשים וגופי חימום. דוגמאות נוספות הן רמקולים בלתי נראים ולחצנים בעיצוב מינימליסטי בתוך הרכב.

 

האלמנטים העיצוביים החיצוניים של ה-BMW iX.

BMW iX רכב ספורט-פנאי חשמלי Aventurin Red i20 מבט קדמי

עיצוב קדמי.

החלק הקדמי של ה-BMW iX זכה לאינטרפרטציה חדשה והוא מגיע בעיצוב עתידני. גריל הכליות האנכי בשילוב עם שני הפנסים הראשיים הצרים מדגיש את המראה המתקדם מאי-פעם של כלי רכב מייצור סדרתי.
BMW iX רכב ספורט-פנאי חשמלי Aventurin Red i20 מבט צדדי

מבט צדדי.

קווי המתאר המלבניים והנדיבים שסביב קשתות הגלגלים ממקדים את תשומת הלב בגלגלים. ידיות הדלתות החלקות, הדלתות ללא המסגרת, צורת החלונות המתחדדים לעבר חלקו האחורי של הרכב והעיצוב הזורם משתלבים בהרמוניה ומחזקים את מראה הרכב.
BMW iX רכב ספורט-פנאי חשמלי Aventurin Red i20 מבט אחורי

עיצוב אחורי.

הפנסים האחוריים הצרים ביותר בקבוצת BMW ודלת תא המטען המשתלבת בצורה חלקה, מעניקים לרכב מראה מודרני. דיפיוזר אחורי גדול משפר את היכולות האווירודינמיות ומגדיל את טווח הנסיעה בצורה משמעותית.

מרחב פנימי יוקרתי.

BMW iX i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי ריפוד עור Suite Castanea
חלל הפנים הייחודי של ה-BMW iX מאפשר לכם להרגיש חופשיים ונינוחים הודות לארכיטקטורה בהשראת האלמנטים המתקדמים ביותר מתחום עיצוב הפנים. אלמנטים אלה, כגון לוח מכשירים חלק עם צג קמור ומושבים דקים, מזכירים ריהוט מעוצב העשוי מחומרים ובצבעים איכותיים במיוחד. הקונסולה המרכזית הצפה, ללא תעלה מרכזית, וחלון הגג הפנורמי הגדול ביותר שהותקן אי-פעם ב-BMW, יוצרים תחושה של חלל עצום ומזמין.

האלמנטים העיצוביים הפנימיים של ה-BMW iX.

עיצוב פנימי מינימליסטי.

עיצוב פנימי מינימליסטי.

העיצוב הפנימי המודרני מדויק ומתמקד בדברים החשובים באמת - אפשר להבחין בכך מיד בצגים ובבקרות. בקר ה-iDrive בעיצוב ייחודי (מוצע כאופציה) משולב קריסטל ממוקם בקונסולה המרכזית ומגיע עם מסגרת עץ מעוצבת שנוצרה מעצי יער המבוקרים על ידי המועצה לשימור יערות (FSC).
BMW iX i20 רכב ספורט-פנאי חשמלי עיצוב פנימי אחורי Suite Castanea

מושב אחורי מפנק.

כיוון שאין ב-BMW iX תעלה מרכזית, הוא מציע חלל נדיב לנוסעים במושב האחורי. אפשרויות נוספות למושבים האחוריים כוללות גם פעולת חימום ורמקולים מובנים בתוך משענות הראש (אופציה). ניתן גם לקפל את משענת הגב של המושב האחורי המפוצלת ביחס של 40:20:40 כדי להגדיל את תא המטען.
BMW iX i20 רכב ספורט-פנאי חשמלי חלון גג פנורמי חלק פנימי

חלון גג פנורמי.

גג פנורמי מלא "Sky Lounge" מעניק תחושה של חלל נדיב ואווירה רגועה בתוך תא הנוסעים. ניתן לשנות את עוצמת הצללת הגג בלחיצת כפתור, וכיוון שאין דיפון גג בתוך הרכב, מתקבלת תחושת מרחב ואווירה מודרנית.
BMW iX i20 רכב ספורט-פנאי חשמלי הצג הקמור של BMW חלק פנימי

הצג הקמור של BMW.

הצג הקמור של BMW, העורך את הופעת הבכורה שלו בדגמי ייצור סדרתי, משמש כצג מרכזי וכאמצעי שליטה על המערכות הדיגיטליות של ה-BMW iX. צג מידע בגודל 12.3 אינץ' משתלב עם צג בקרה בגודל 14.9 אינץ', ויחד הם יוצרים יחידת תצוגה אחת הנראית כמו מסגרת תמונה צפה מעל לוח המכשירים.

חשיבה ירוקה ב-BMW iX.

BMW iX xDrive50 i20 2021 רכב ספורט-פנאי חשמלי נסיעה ליד החוף קיימות
בהשוואה לרכב ספורט-פנאי עם מנוע בערה בעל הספק דומה, ה-BMW iX פולט 45% פחות גזי חממה לאורך כל מחזור החיים שלו הודות להתמקדות ברעיון הקיימות הכוללת. הסיבה לכך טמונה בעובדה שאנו משתמשים במקורות אנרגיה מתחדשים במהלך הייצור כמו גם בחומרים טבעיים וממוחזרים - לדוגמה שטיחוני הרצפה מיוצרים רק מ-Econyl.

*התמונות להמחשה בלבד. ה-BMW iX הינו דגם חדש שייצורו החל רק לאחרונה וטרם נתקבלו לגביו נתוני תקינה ביחס לדרגת הבטיחות, צריכת החשמל ופליטת מזהמי אוויר. הנתונים המפורסמים לעיל הם נתוני יצרן כלליים אשר עשויים להשתנות עם השלמת הליכי התקינה בישראל. נתוני טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לאבזור הרכב, תנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות נמוכים מנתוני היצרן.

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.