חלוצי המנהיגים

גלה את הדגמים והאבזור האופציונלי של BMW סידרה 7

*התמונות להמחשה בלבד

M SPORT PACKAGE

Grey BMW 7 Series Sedan M Sport package in three-quarter front view

אלגנטיות נמרצת

העיצוב החיצוני ותא הנוסעים של BMW סידרה 7

עצמה מתפרצת בעיצוב מיוחד: BMW סידרה 7 משדרת עצמה מוחלטת. הפנסים הראשיים הממוקדים והשילוב המרשים של שבכת הכליות הכפולה יוצרים חזית שמקרינה נוכחות ומבליטה את האופי הייחודי של המכונית כבר במבט ראשון. מפתחי האוויר הקדמיים, דרך פתחי האוויר Air Breather ועד לחלק האחורי, התוצאה היא קווי עיצוב זורמים. BMW סידרה 7 נראית ארוכה ואלגנטית, בעת ובעונה אחת. בתא הנוסעים, BMW סידרה 7 משדרת מראה ברור ואיכות גבוהה. ריפוד העור היוקרתי ותפיסת ההפעלה המאפשרת לשלוט בכל פריט בדרך שונה מדגישים את אסתטיקת "המחלקה הראשונה" והנוחות הייחודית. בנוסף, תאורת האווירה משרה בתא הנוסעים תחושה ייחודית ומשלימה בצורה אידיאלית את תפיסת העיצוב ההרמונית.
BMW סידרה 7 במבט צד, עם דלתות פתוחות, על רקע מלון מואר
BMW סידרה 7: מבט מהחזית, תקריב על הפגוש הקדמי

פגוש קדמי

הפגוש הקדמי עם שבכת הכליות הגדולה של BMW מבטיח נוכחות חזקה על הכביש. בנוסף, פתחי האוויר הנמוכים ממוסגרים ברכיבי Air Blade בעלי עיצוב דינמי, אשר משפרים את האווירודינמיות של המכונית ומדגישים את האופי הספורטיבי-אלגנטי שלה.
BMW סידרה 7: תקריב על פנסי הלייזר של BMW

פנסי לייזר של BMW (אופציונלי)

במצב תאורת הלייזר האופציונלית של האלומה הגבוהה, המופעל בהתאם למהירות הנסיעה, מאירים פנסי הלייזר של BMW לטווח של כמעט פי שניים מפנסים ראשיים רגילים, על מנת לשפר את הבטיחות ולהעניק ראות טובה יותר. עיטורים כחולים וכיתוב "BMW Laser" מציינים את הטכנולוגיה. אביזר זה כולל פנסים ראשיים אדפטיביים ומערכת Selective Beam של BMW (סייען אלומה גבוהה למניעת סנוור).
BMW סידרה 7: תקריב על פתחי אוויר מסוג Air Breather

פתחי אוויר מסוג Air Breather

פתחי אוויר מסוג Air Breather מדגיש את האופי הספורטיבי-אלגנטי של המכונית ומבטיח זרימה אופטימלית של האוויר באזור קשתות הגלגלים. בשילוב עם הפגוש הקדמי ושבכת הכליות הגדולה של BMW, מפגינה מכונית הסלון נוכחות חזקה על הכביש.
BMW סידרה 7: תקריב על הפגוש האחורי

פגוש אחורי

הפגוש האחורי בעל העיצוב החדש, מחזירי האור הצרים והקצוות דמויי הטרפז של צינורות הפליטה אשר ממוקמים בפינות הקיצוניות, מעניקים לחלק האחורי מראה רחב ונוכח. גם הפנסים האחורים השטוחים, בטכנולוגיית LED, ופס האור הצר שבין יחידות התאורה, מדגישים את המראה הרחב של מכונית הסלון.
BMW סידרה 7: תקריב על הפנסים האחוריים בטכנולוגיית LED עם פס אור

פנסים אחוריים בטכנולוגיית LED עם פס אור

הפנסים האחוריים בעלי שני החלקים, בטכנולוגיית LED, כוללים אורות אחוריים, פנסי בלימה, תאורת נסיעה לאחור, פנס ערפל אחורי ופנסי איתות בטכנולוגיית LED. מחזירי האור משולבים בחלקים המובנים בפגוש, בצד שמאל ובצד ימין. פס אור צר בין יחידות התאורה מדגיש את הרוחב של המכונית.
BMW סידרה 7: גג השמש הפנורמי במבט ממעוף הציפור

גג שמש פנורמי (בדגמי Long )

כשפותחים אותו, גג השמש הפנורמי מספק שפע אוויר טרי. כשהוא סגור, הוא יוצר בתא הנוסעים תחושה אוורירית ושטופת שמש. הפתיחה והסגירה נעשות באופן אוטומטי לחלוטין, בלחיצת כפתור או באמצעות מפתח המכונית, והוא כולל תפקודים של הזזה והרמה, וילון נגלל ומסיט רוח.
BMW סידרה 7: תקריב על המושבים בריפוד עור Nappa

ריפוד עור 'Nappa' בפרישה מורחבת בגוון Cognac (אופציונלי)

ריפוד עור 'Nappa' אקסקלוסיבי עם חיפויים/תפרים בפרישה מורחבת בגוון Cognac, צבע פנימי Black
BMW סידרה 7: תאורת אווירה בתא הנוסעים

תאורת אווירה

תאורת האווירה לאורך עמודי B יוצרת תחושה נוחה ונעימה ליושבים מאחור. את התאורה הרכה אפשר להדליק או לכבות באמצעות פקד, כדי ליצור אווירה נעימה או כדי להאיר בחשיכה. גם כשהתאורה פועלת, אפשר לצפות במסכים שמאחור ללא השתקפויות או ברק.
BMW סידרה 7: תקריב על המקרר מבית BMW Individual (אופציונלי)

מקרר מבית BMW Individual (אופציונלי)

המקרר החשמלי האופציונלי מבית BMW Individual מותקן בתא המטען וניתן לפתוח אותו מתא הנוסעים באמצעות קיפול של משענת היד המרכזית מאחור כלפי מטה. הקיבולת שלו, כ-15 ליטר, מספיקה, למשל, לשני בקבוקים של 0.5 ליטר ובקבוק שמפניה קטן (0.375 ליטר). בשעת הצורך אפשר להסיר אותו בקלות ולהשתמש במלוא הקיבולת של תא המטען.
חבילת Executive Lounge ב-BMW סידרה 7: אזור ישיבה אחורי ברמת הנוחות הגבוהה ביותר

חבילת Executive Lounge (אופציונלי)

חבילת Executive Lounge האופציונלית מציעה נוחות ברמה הגבוהה ביותר וראות מעולה בכל הכיוונים לנוסע שיושב מאחורי הנוסע הקדמי. המושב כולל תפקוד עיסוי ואפשרויות כוונון שונות לנסיעה מרגיעה במיוחד. הוא מעניק מרווח מרבי לרגליים וכולל משענת לרגליים בגב המושב של הנוסע הקדמי - לתנוחת מנוחה נוחה במיוחד.

טכנולוגיה חלוצית

חידושים פורצי דרך ב-BMW סידרה 7

הדרך האינטואיטיבית לעתיד. בקרוב תוכל לבחור אם לנהוג בעצמך או לנסוע בצורה אוטונומית. וכבר היום, מערכות הסיוע לנהג BMW Personal CoPilot מציעות טעימה ראשונה מהצפוי בקרוב בתחום הנהיגה. הן מסייעות לנהג, או מבצעות בעצמן, בצורה מלאה, משימות מסוימות. ב-BMW סידרה 7, הכל מוכוון במיוחד כלפי הנהג. את התצוגות של מערך BMW Live Cockpit Professional, למשל, אפשר להתאים אישית בצורה קלה להפליא. והעוזרת האישית החכמה של BMW מאפשרת להפעיל תפקודים שונים בצורה נוחה ומהירה. עידן חדש בטכנולוגיה.
BMW סידרה 7: צג ובו גרסה 7.0 למערכת ההפעלה של BMW

גרסה 7.0 למערכת ההפעלה של BMW

תפיסת ההפעלה החדשנית של גרסה 7.0 למערכת ההפעלה של BMW מקילה עוד יותר על ההפעלה של תפקודי המכונית באמצעות מחוות, פקודות קוליות, צג מגע ומערכת iDrive - בצורה אינטואיטיבית להפליא. לשם כך, שודרגו תפקודי הבקר. לדוגמה, את כל השירותים הדיגיטליים, דוגמת האפליקציות (אופציונלי), ניתן לבחור בצורה ישירה.
BMW סידרה 7: צג ולוח מחוונים עם חבילת Driving Assistant Professional

חבילת Driving Assistant Professional

חבילת Driving Assistant Professional מציעה נוחות אופטימלית ובטיחות מרבית במצבי נהיגה קריטיים או מונוטוניים רבים, באמצעות סיוע בבקרה על ההיגוי ושמירת הנתיב, התראה על סכנות מקומיות, מערכת המסייעת בשמירת נתיב עם הגנה אקטיבית מהתנגשויות צדיות ותפקודי בטיחות נוספים.
BMW סידרה 7: חבילת Parking Assistant Plus

חבילת Parking Assistant Plus

חבילת Parking Assistant Plus מקלה על החניית המכונית והתמרון שלה. החבילה כוללת, בין השאר, מערך מצלמות היקפיות עם מבט על, מבט פנורמי, מבט תלת-ממדי מרחוק, וכן מערכת המסייעת לחנייה במקביל, מערכת אקטיבית לבקרת מרחק חנייה, תפקוד של בלימת חירום, מערכת עזר לחנייה עם הנחיה ליניארית ומערכת עזר לנסיעה לאחור (Reverse Assistant).
BMW סידרה 7: מערך BMW Live Cockpit Professional

מערך BMW Live Cockpit Professional

מערך BMW Live Cockpit Professional הכוללת ניווט, כוללת צג בקרה ברזולוציה גבוהה ובגודל של 10.25 אינץ', שאפשר להפעיל במגע, ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל של 12.3 אינץ'.

רמה חדשה של יעילות, חיסכון ודינמיות

המנועים של BMW סידרה 7

ביצועי העל מגיעים בצורות שונות ו-BMW סידרה 7 מציעה מגוון רחב של מנועים. בנוסף למנוע V8 החזק במיוחד מוצעת גם מכונית היברידית-נטענת (Plug-in Hybrid) המאפשרת ליהנות מרמות גבוהות במיוחד של יעילות וחיסכון. השילוב בין מנוע 6 צילינדרים, מנוע חשמלי וסוללה מהדור החדש מעניקים ביצועים מרביים בשילוב עם ערכי צריכת דלק ופליטת מזהמים משופרים. הודות למערכת ההנעה הכפולה והחדשנית xDrive של BMW, מעבירה BMW סידרה 7 את הכוח לקרקע בכל התנאים - בצורה דינמית וסמכותית.
BMW סידרה 7 אפורה נוסעת בסביבה עירונית, במבט חזית-צד

דרגות זיהום ובטיחות.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.