ריגוש מובטח

BMW M logo

BMW M240i קבריולה

בהשראת חטיבת BMW M, עם התאמה לשימוש יום יומי. BMW M240i קבריו חוצה את מגבלות ההאצה הרגילות: מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור ומגדש טורבו מזניק את המכונית מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 4.7 שניות, בעוד שמתלי ה-M הופכים את הביצועים יוצאי הדופן לחוויית נהיגה מלהיבה. זריזה, עוצרת נשימה ומלהיבה. פריטי עיצוב ייחודיים של חבילת העיצוב M Performance משלימים את המראה של האתלטית עתירת הביצועים.

ריגוש מובטחBMW M240i קבריולה

מחירון, נתוני זיהום ובטיחות

מחירון, נתוני זיהום ובטיחות

ספר הנהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

מראה שמאיץ את הדופק.

העיצוב החיצוני של BMW M240i כולל פריטים נוספים, מעבר לאלו הנכללים בחבילת M Sport, ומספר גדול של פריטים ייחודיים לחטיבת-M Performance. החזית הספורטיבית כוללת פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED מלאה ופתחי האוויר המוגדלים משדרים דינמיקה טהורה. את הרושם מדגישים חישוקי M עתירי ההבעה בקוטר 18 אינץ, דגם 436 M, , ו' Double-spoke style בגוון Ferric Grey, בשילוב עם בלמי M Sport בעלי קליפרים כחולים. קצוות צינור הפליטה משני צידי המכונית, בגימור כרום שחור, והכיתובים של שם הדגם בכרום שחור, מגדירים את החלק האחורי האתלטי של BMW M240i קבריו. בתי מראות בעיצוב אווירודינמי משופר ובגוון Ferric Grey מספקים פרט אטרקטיבי נוסף במבט מהצד.

מאיצה את קצב פעימות הלב.

מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance.

אתה מוזמן לגן העדן של הנאה מנהיגה: עם נפח של 3.0 ליטר , BMW M240i, המצוידת במנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance , היא אתלטית מובילה בקבוצה של מכוניות הקבריו. יותר מכל מכונית אחרת, כמעט, היא משלבת בין האצה מרשימה לבין זריזות טהורה ושימושיות גבוהה בחיי היום יום. דוגמאות מרשימות לביצועים יוצאי הדופן אפשר למצוא בתגובה הספונטנית יוצאת הדופן, במומנט הגבוה כבר מסיבובי מנוע נמוכים ובטווח הרחב של סיבובי המנוע השמישים.

מאיצה את קצב פעימות הלב.

מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance.

חווית ספורט מוטורי באוויר הפתוח.

בתא הנוסעים מוכוון הנהג של BMW M240i קבריו, פרטים איכותיים משמשים כעיטורים ספורטיביים. בין הדוגמאות - כיתוב דיגיטלי של שם הדגם ומדים בעלי לוחות שנתות בעיצוב עדין בלוח המחוונים. אלמנטים מיוחדים של חטיבת M Performance, דוגמת גלגל הגה ספורטיבי M מצופה עור, מושבי Sport ארגונומיים M ומשענות ברכיים מרופדות, מעניקים נוחות מושלמת בנסיעה ובאחיזה בגלגל ההגה. פרטים ייחודיים, דוגמת חיפויי נוי בספי הדלתות עם כיתוב של שם הדגם, משלימים היטב את האווירה הספורטיבית והאלגנטית.

ביצועים מלהיבים. דיוק מרבי.

התפיסה של דינמיקת הנהיגה של BMW 240i קבריו מעניקה הנאה מרבית בנהיגה ושימושיות בלתי מוגבלת בחיי היום יום. הכוונון המאוזן היטב של כל הרכיבים מבטיח זריזות גבוהה ופעולה מדויקת של המתלים, בעוד שמאפייני ההיגוי האופטימליים מבטיחים ביצועים טהורים עד אחרון הפרטים. התוצאה הכוללת היא תחושה מוגברת של הרפתקה ספורטיבית מאחורי ההגה - בכל רגע ורגע.

  • היגוי Sport משתנה
  • מתלי M Sport
  • תיבת הילוכים Sport אוטומטית Steptronic בעלת 8 הילוכים

נהיגה מהנה עוד יותר.

BMW MPerformance

מכוניות M Performance מרשימות בהספק רב עצמה. הן מעניקות דינמיקת נהיגה מרבית מבלי להקריב את הנוחות. ולמרות האתלטיות הגבוהה, הן מפגינות עיצוב מסוגנן ומתקדם. מכוניות BMW M Performance. נהיגה מהנה עוד יותר.

נהיגה מהנה עוד יותר.

דרגות זיהום ובטיחות.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.