בנזין

 מנוע וסוג הדלק

החופש מוגדר מחדש

BMW 2-SERIES קבריולה החדשה

 בנזין

 מנוע וסוג הדלק

החופש מוגדר מחדשBMW 2-SERIES קבריולה החדשה

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג

 

לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

המראה: יופי עוצר נשימה. האופי: חופש חסר גבולות. BMW 2-SERIES קבריולה החדשה היא התגלמות הספורטיביות, החופש והאלגנטיות. השילוב בין עיצוב דינמי, מנועים רבי עצמה ואבזור ייחודי בתא הנוסעים שעוצב מחדש פותח אופקים חדשים של הנאה חסרת גבולות מהנהיגה. מכונית הקבריו הספורטיבית ביותר בקבוצה אינה מותירה שום ספק ביחס לעצמאות האטרקטיבית שלה.

אתלטית חסרת פשרות.

העיצוב של BMW 2-SERIES קבריולה.

הרושם הראשוני? שילוב מפתה של עצמה ויופי. הפרופורציות הקומפקטיות והספורטיביות, החזית המלוטשת, עם שבכת הכליות הכפולה שעוצבה מחדש, והגג האלגנטי מעניקים ל-BMW 2-SERIES קבריולה עצמה מרשימה ועיצוב מושלם. החלק האחורי, בעיצוב שמדגיש את רוחבו של הרכב, כולל פנסי LED בעיצוב חדש שרומז גם הוא על העצמה ומשתלב היטב בדרך.

אתלטית חסרת פשרות.

העיצוב של BMW 2-SERIES קבריולה.

"האופי הספורטיבי של BMW 2-SERIES קבריולה יוצר מראה מרשים ועכשווי יותר".
אוליבר היילמר, מנהל העיצוב של מותג BMW

דינמיקה חסרת גבולות.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 2-SERIES קבריולה.

דינמיקה בהתגלמותה המרהיבה ביותר: הנהיגה המלהיבה עם גג פתוח מקבלת ביטוי חדש ב-BMW 2-SERIES קבריולה החדשה. טכנולוגיות הינע רבות עצמה, חלוקת משקל מושלמת בין הסרנים ורמות מרשימות של יעילות וחיסכון מעניקות חוויית נהיגה ספורטיבית ובלתי מתפשרת באוויר הפתוח.

דינמיקה חסרת גבולות.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 2-SERIES קבריולה.

להתחבר אל העולם.

מערכות סיוע לנהג ב-BMW 2-SERIES קבריולה.

ב-BMW 2-SERIES קבריולה החדשה אפשר ליהנות מתקשורת עם החברים והעולם בכל מקום שבו נמצאים ובכל שעה שבה נוהגים. וכמובן, גם מהחופש להגיע ליעד בצורה בטוחה ורגועה.

להתחבר אל העולם.

מערכות סיוע לנהג ב-BMW 2-SERIES קבריולה.

פתוחה עד הקצה.

BMW M240i קבריולה.

השמים הם הגבול. חוויה שמעבירה רטט בכל הגוף. BMW M240i קבריולה עם מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance, מתלי M אדפטיביים, תיבת הילוכים Sport אוטומטית Steptronic בעלת 8 הילוכים וכן היגוי Sport משתנה ובלמי M Sport, מגדירים מחדש את תענוגות הנהיגה באוויר הפתוח ומפנקים אותך בחוויות נהיגה נמרצות ובלתי נשכחות.

 

פתוחה עד הקצה.

BMW M240i קבריולה.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.