להגיע רחוק יותר, מהר יותר. עצמה נמרצת.

טווח הנסיעה, הטעינה והיעילות של BMW i3 החדשה.

BMW i3 מצוידת בכל מה שצריך כדי להתמודד עם האתגרים של הניידות המודרנית - ולהתגבר עליהם בשקט מרשים. את הסוללה בעלת המתח הגבוה אפשר לטעון בתחנת הטעינה הביתית תוך כ-3 שעות בלבד, ולהשיג טווח נסיעה מעשי של עד 200 ק"מ. הניהול החכם של האנרגיה הופך אותה לגמישה ויעילה במיוחד, הן בנסיעה עירונית והן בנסיעות ארוכות יותר.

קרא עוד
להגיע רחוק יותר, מהר יותר. עצמה נמרצת.טווח הנסיעה, הטעינה והיעילות של BMW i3 החדשה.

טעינה קלה ומהירה, בכל מקום.

הטעינה מעולם לא הייתה כה פשוטה: אפשרויות הטעינה החכמות של BMW i3 מעניקות גמישות ונוחות ברמות הגבוהות ביותר.

 • טעינה ביתית

  באמצעות עמדת הטעינה BMW i Wallbox, – המסופקת עם הרכב, אפשר לטעון את BMW i3 בבית בצורה בטוחה, מהירה ונוחה. תוך פחות משלוש שעות**, הסוללה נטענת בשיעור של עד 80% מהקיבולת המלאה שלה. זאת הודות לטעינה התלת פאזית של עמדת הטעינה החדשה BMW i Wallbox, עם יכולת טעינה של של עד 11 קוו”ט, ההתקנה של עמדת הטעינה BMW i Wallbox נעשית בישראל על ידי מומחים מוסמכים מטעם חברת Afcon.

  הפתרון הבטוח ומותאם אישית זה כולל את עמדת הטעינה המקורית של BMW, בדיקת התקנה ואיש מקצוע מיומן שמתקין את העמדה בבית, במשרד או בחניון. במסגרת בדיקת ההתקנה, אנשי השירות של חברת Afcon יבדקו את החיבורים האפשריים של עמדת הטעינה.

  * יש לוודא את היתכנות התקנת עמדת הטעינה בבית הלקוח טרם רכישת הרכב.

  **כתלות במגבלות מערכת החשמל הקיימת בבית הלקוח.

  * לעמדות הטעינה מסדרת Wallbox כושר טעינה של עד 22 קוו”ט.


 • טעינה ציבורית

  יש הרבה סיבות טובות לנסוע ב-BMW i3 - ולא פחות הזדמנויות לטעינה כשנמצאים רחוק מהבית. קודם כל, הסיבות הפרקטיות: עם BMW i3, אפשר להשתמש בעמדות טעינה ציבוריות, הן בזרם חילופין (AC) והן בזרם ישר (DC) (אינן זמינות בישראל בשלב זה). כך אפשר ליהנות לא רק מגמישות, אלא גם מהיכולת לטעון את המכונית בצורה מהירה ככל האפשר. זאת מפני שבתחנת טעינה ציבורית מסוג DC, האנרגיה עוברת ישירות לאחסון במתח גבוה בסוללה של המכונית, בזרם בעל קצב קבוע. כך ניתן לטעון את BMW i3 בשיעור של עד 80% מהקיבולת המרבית תוך 39 דקות. לחלופין, אפשר לטעון את BMW i3 בתחנת טעינה מסוג AC בשיעור של עד 80% מהקיבולת המרבי תוך פחות משלוש שעות. תחנות טעינה ציבוריות מסוג AC מתאימות, אם כן, במיוחד לפרקי זמן ארוכים שבהם המכונית חונה - למשל במהלך מסע קניות.

  את פריסת עמדות הטעינה הפזורות ברחבי ישראל ניתן למצוא באתר האינטרנט של חברת Gnrgy בכתובת www.gnrgy.co.il.

קישוריות ומערכות סיוע לנהג.

דרגות זיהום ובטיחות.

 • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.

  בהתאם לעדכונים שיכנסו לתוקף החל מחודש ינואר 2021 בתקנות אוויר נקי (זיהום אוויר מכלי רכב) ובנהלי משרד התחבורה בנושא ניקוד מערכות הבטיחות המותקנות בכלי רכב, דרגת זיהום האוויר וגם דרגת הבטיחות של חלק מהדגמים המוצגים באתר עשויות להשתנות. 
  הנתונים המופיעים באתר נכונים לחודש דצמבר 2020 ואנו פועלים לעדכונם של השינויים הנדרשים במהירות האפשרית. לקבלת מידע מעודכן ניתן לפנות לכתובת מייל service1@delekmotors.co.il