תומכת בניידות שלך.
בדרכים חדשות ובכל הערוצים.

קישוריות ומערכות סיוע לנהג ב-BMW i3 החדשה.

תומכת בניידות שלך. <br>בדרכים חדשות ובכל הערוצים.קישוריות ומערכות סיוע לנהג ב-BMW i3 החדשה.

לא מחמיצים כלום - גם כשנמצאים בדרכים. שומרים תמיד על עדכניות מלאה. זה בדיוק מה שמציעה BMW i3 באמצעות שירותים דיגיטליים רבים ומערכות סיוע לנהג.

קרא עוד

חוויית הטעינה המושלמת.

הטעינה יכולה להיות נוחה ואישית להפליא: הטעינה יכולה להתבצע באופן אוטומטי ובזמנים היעילים והחסכוניים ביותר, בהתאם לתעריפי החשמל שלך. כך אפשר לחסוך בתעריפי האנרגיה.

סיוע נוח במיוחד לנהג.

סיוע נוח במיוחד לנהג.

אתה יכול לסמוך תמיד על מערכות הסיוע לנהג של BMW i3. הן מסייעות במצבים כמו פקקי תנועה, עומס תנועה כבד או חנייה - בצורה אוטומטית ואמינה. בטיחות ונוחות בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת - כדי שתוכל להתרכז בנהיגה באופן מלא.

  • חבילת Driving Assistant Plus

    חבילת Driving Assistant Plus משפרת בצורה ניכרת את הבטיחות והנוחות. היא כוללת תפקודים של התראת בקרת התקרבות והתראה על הולכי רגל עם בלימה קלה בעיר, , ובקרת שיוט מבוססת-מצלמה עם תפקוד Stop&Go.

  • מערכת עזר לסיוע בחניה

    עם מערכת העזר לסיוע בחניה אפשר להחנות את המכונית כהרף עין. המערכת משלבת את סייען החנייה האוטומטי עם חיישני חניה (PDC) וכן מצלמה אחורית שמקלה מאוד על הנסיעה לאחור. במידת הצורך, המערכת יכולה גם לתמרן את המכונית למקום חנייה פנוי בצורה אוטומטית לחלוטין.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להגיע לפער ביחס לנתוני היצרן.