תומכת בניידות שלך.
בדרכים חדשות ובכל הערוצים.

קישוריות ומערכות סיוע לנהג ב-BMW i3 החדשה.

לא מחמיצים כלום - גם כשנמצאים בדרכים. שומרים תמיד על עדכניות מלאה. זה בדיוק מה שמציעה BMW i3 באמצעות שירותים דיגיטליים רבים ומערכות סיוע לנהג.

קרא עוד
תומכת בניידות שלך. <br>בדרכים חדשות ובכל הערוצים.קישוריות ומערכות סיוע לנהג ב-BMW i3 החדשה.

חוויית הטעינה המושלמת.

הטעינה יכולה להיות נוחה ואישית להפליא: הטעינה יכולה להתבצע באופן אוטומטי ובזמנים היעילים והחסכוניים ביותר, בהתאם לתעריפי החשמל שלך. כך אפשר לחסוך בתעריפי האנרגיה.

סיוע נוח במיוחד לנהג.

אתה יכול לסמוך תמיד על מערכות הסיוע לנהג של BMW i3. הן מסייעות במצבים כמו פקקי תנועה, עומס תנועה כבד או חנייה - בצורה אוטומטית ואמינה. בטיחות ונוחות בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת - כדי שתוכל להתרכז בנהיגה באופן מלא.

 • חבילת Driving Assistant Plus

  חבילת Driving Assistant Plus משפרת בצורה ניכרת את הבטיחות והנוחות. היא כוללת תפקודים של התראת בקרת התקרבות והתראה על הולכי רגל עם בלימה קלה בעיר, , ובקרת שיוט מבוססת-מצלמה עם תפקוד Stop&Go.

 • מערכת עזר לסיוע בחניה

  עם מערכת העזר לסיוע בחניה אפשר להחנות את המכונית כהרף עין. המערכת משלבת את סייען החנייה האוטומטי עם חיישני חניה (PDC) וכן מצלמה אחורית שמקלה מאוד על הנסיעה לאחור. במידת הצורך, המערכת יכולה גם לתמרן את המכונית למקום חנייה פנוי בצורה אוטומטית לחלוטין.

דרגות זיהום ובטיחות.

 • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.

  בהתאם לעדכונים שיכנסו לתוקף החל מחודש ינואר 2021 בתקנות אוויר נקי (זיהום אוויר מכלי רכב) ובנהלי משרד התחבורה בנושא ניקוד מערכות הבטיחות המותקנות בכלי רכב, דרגת זיהום האוויר וגם דרגת הבטיחות של חלק מהדגמים המוצגים באתר עשויות להשתנות. 
  הנתונים המופיעים באתר נכונים לחודש דצמבר 2020 ואנו פועלים לעדכונם של השינויים הנדרשים במהירות האפשרית. לקבלת מידע מעודכן ניתן לפנות לכתובת מייל service1@delekmotors.co.il