מהירה כברק.
וטעונה ברגש.

BMW i3s החדשה.

אם העתיד משמעותו נהיגה ספורטיבית ללא פליטת מזהמים, הרי שב-BMW i3s הוא כבר הגיע מזה זמן רב. והיא תיכף ממריאה. עם נתון תאוצה מרשים של 3.4 שניות מ-0 ל-60 קמ"ש, התחושה האופיינית של נהיגה באמצעות דוושה אחת בלבד (One pedal feeling) ועיצוב מתקדם - היא קוראת דרור לדינמיות של מכונית ספורט. הריגוש של זרם חשמלי מניע מורגש בכל מטר.

קרא עוד
מהירה כברק.<br> וטעונה ברגש.BMW i3s החדשה.

ספורטיביות מיידית.

רחבה יותר: עם ספוילר קדמי וכיסויי פגוש מבריקים. ספורטיבית יותר: בתי גלגלים שחורים וחישוקי סגסוגת קלה ייחודיים בעיצוב חדש, בקוטר 20 אינץ'. יותר אופי: קווי המתאר של החלק האחורי חדים יותר והמפשק הורחב ב-40 מ"מ. מהירה יותר, מרגשת יותר: הנהיגה ב-BMW i3s.

קרא עוד

ספורטיביות מיידית.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.

    בהתאם לעדכונים שיכנסו לתוקף החל מחודש ינואר 2021 בתקנות אוויר נקי (זיהום אוויר מכלי רכב) ובנהלי משרד התחבורה בנושא ניקוד מערכות הבטיחות המותקנות בכלי רכב, דרגת זיהום האוויר וגם דרגת הבטיחות של חלק מהדגמים המוצגים באתר עשויות להשתנות. 
    הנתונים המופיעים באתר נכונים לחודש דצמבר 2020 ואנו פועלים לעדכונם של השינויים הנדרשים במהירות האפשרית. לקבלת מידע מעודכן ניתן לפנות לכתובת מייל service1@delekmotors.co.il