BMW 8 Series Gran Coupé, design, inform, data, equipment

THE 8

BMW סדרה 8 גראן קופה

סקור את המאפיינים האטרקטיביים הרבים ואת החידושים הטכניים של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה. עיצוב ייחודי, יכולות דינמיות גבוהות, מערכות עזר לנהג ושירותים דיגיטליים אולטרה-מודרניים. בקצרה: תוכל למצוא הכל ברכב הספורטיבי והיוקרתי הזה - ספורטיביות, חדשנות ותחושת מרחב - כדי שחוויית הנהיגה המושלמת שלך תעלה לרמה חדשה לגמרי.

קרא עוד
THE 8BMW סדרה 8 גראן קופה

אופי בעל נוכחות

אפשרויות הציוד של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

BMW סדרה 8 גראן קופה

כשנוכחות פוגשת אלגנטיות: הופעה מעוררת במיוחד בגימור צבע מפוסל באדום Aventurine מטאלי וחישוקי סגסוגת קלה ספורטיביים בגודל 20 אינץ'. ריפוד העור המורחב Merino בגוון לבן שנהב מוסיף דגש אלגנטי לאווירה האקסקלוסיבית שבתוך הרכב. העיצוב החיצוני המושך והעיצוב הפנימי האיכותי מתמזגים בצורה חלקה המעניקה ל-BMW סדרה 8 גראן קופה אופי מיוחד מאוד.

BMW סדרה 8 גראן קופה, דגם בסיסי

כשנוכחות פוגשת אלגנטיות: הופעה מעוררת במיוחד בגימור צבע מפוסל באדום Aventurine מטאלי וחישוקי סגסוגת קלה ספורטיביים בגודל 20 אינץ'. ריפוד העור המורחב Merino בגוון לבן שנהב מוסיף דגש אלגנטי לאווירה האקסקלוסיבית שבתוך הרכב. העיצוב החיצוני המושך והעיצוב הפנימי האיכותי מתמזגים בצורה חלקה המעניקה ל-BMW סדרה 8 גראן קופה אופי מיוחד מאוד.

  • חלק חיצוני

  • חלק פנימי

חבילת M Sport

שחור, חזק, ספורטיבי: צבע שחור ספיר מטאלי וחישוקי סגסוגת קלה M בגודל 20 אינץ' בשחור ג'ט יוצרים תחושה דינמית. ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מצוידת באביזרים ספורטיביים נוספים עם רכיבים מעוצבים שחורים מחבילת הגימור המבריקה Shadow Line של BMW Individual עם תוספות נוספות כגון גריל כליות, כונס אוויר וגימור לצינורות המפלט. ריפוד העור המורחב Merino BMW Individual באדום פיונה/שחור מחזק את תחושת הספורטיביות הבלתי מרוסנת של הרכב.

BMW סדרה 8 גראן קופה, חבילת M Sport

שחור, חזק, ספורטיבי: צבע שחור ספיר מטאלי וחישוקי סגסוגת קלה M בגודל 20 אינץ' בשחור ג'ט יוצרים תחושה דינמית. ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מצוידת באביזרים ספורטיביים נוספים עם רכיבים מעוצבים שחורים מחבילת הגימור המבריקה Shadow Line של BMW Individual עם תוספות נוספות כגון גריל כליות, כונס אוויר וגימור לצינורות המפלט. ריפוד העור המורחב Merino BMW Individual באדום פיונה/שחור מחזק את תחושת הספורטיביות הבלתי מרוסנת של הרכב.

  • חלק חיצוני

  • חלק פנימי

עיצוב

העיצוב החיצוני והפנימי של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

עיצוב ייחודי המציב סטנדרטים חדשים - והוא עושה זאת במספר רב של תצורות. סקור את אפשרויות העיצוב הייחודיות לחלקו החיצוני והפנימי של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה. בלי קשר לתוספות שבחרת, כל חלק בכל גרסה של הרכב האתלטי והיוקרתי הזה משאיר את חותמו.

BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב
BMW סדרה 8 גראן קופה, קורה C בעיצוב דמוי סנפיר

קורה C בעיצוב דמוי סנפיר

קורת C בעיצוב דמוי סנפיר ואינטרפרטציה חדשה ועדכנית לאלמנט העיצובי הופמאייסטר של BMW מחזקות בצורה משמעותית את הצללית הזורמת של המכונית. העיצוב דמוי הסנפיר בנקודת החיבור של הגג עם החלק האחורי מזכיר את העיצוב של מכוניות קלאסיות שיוצרו בעבודת יד.
BMW סדרה 8 גראן קופה, חלון גג פנורמי

חלון גג פנורמי

כאשר חלון הגג הפנורמי פתוח, הוא מאפשר כניסת משבי אוויר מבחוץ, וכאשר הוא סגור, הוא מציף את חלל הנוסעים באור. באפשרותך לפתוח ולסגור אותו בלחיצת כפתור או בעזרת מפתח הרכב. הוא מצויד בווילון גלילה ובמגן למניעת רעשי רוח. הוא גם מעניק לרכב שקיפות רציפה המתפרשת מהשמשה הקדמית ועד לשמשה האחורית.
BMW סדרה 8 גראן קופה, פנסי לייזר של BMW

פנס לייזר של BMW (אופציונלי)

במצב אורות לייזר גבוהים, הפנסים מאירים למרחק של עד 600 מ', כמעט כפול בהשוואה לפנסים ראשיים רגילים. ראות טובה יותר בלילה משפרת את הבטיחות בצורה משמעותית. עיטורים כחולים והכיתוב "BMW Laser" בתוך הפנס הראשי מדגישים את הסטנדרטים הטכנולוגיים ואת היכולות הספורטיביות של המכונית.
BMW סדרה 8 גראן קופה, גריל כליות עם תריס אקטיבי

גריל כליות עם תריס אקטיבי

גריל הכליות עם התריס האקטיבי פותח וסוגר את פתחי האוורור שלפני המצנן בהתאם לדרישות הקירור של המנוע, הבלמים ומיזוג האוויר. במקביל, הצלעות הנעות של המערכת מפחיתות את התנגדות האוויר כאשר הן סגורות, ובצורה זו הן משפרות את היכולות האווירודינמיות.
BMW סדרה 8 גראן קופה, 4+‏1 מושבים

4+‏1 מושבים

המושבים החיצוניים האחוריים הם מושבים מיוחדים, ספורטיביים עם משענות ראש אינטגרליות. מושב אמצעי נוסף מאפשר הסעת נוסע נוסף לנסיעות קצרות יותר. כל המושבים האחוריים מצוידים כמובן בחגורות בטיחות בעלות שלוש נקודות עיגון.
BMW סדרה 8 גראן קופה, תאורת אווירה

תאורת אווירה

תאורת האווירה יוצרת באמצעות נוריות LED רבות הרגשה נעימה בתוך הרכב והיא מעניקה לו תחושת מרחב חמים ומודרני. ניתן להתאים לפי בחירה את הצבע, את העוצמה ואת האופן שבו הצבעים משתנים. התאורה כוללת תאורת קווי מתאר, תאורה בכיסי המפות ופסי תאורה לאורך הקונסולה המרכזית.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מושבים מתכווננים לנהג ולנוסע הקדמי

מושבים מתכווננים לנהג ולנוסע הקדמי

המושבים המתכווננים לנהג ולנוסע הקדמי מציעים אפשרויות כוונון נרחבות, נוחות ובטיחות יוצאת דופן. ניתן להתאים בצורה אופטימלית את המושבים לדרישות האישיות.
BMW סדרה 8 גראן קופה, גימור זכוכית Crafted Clarity

גימור קריסטל CraftedClarity

גימור הקריסטל CraftedClarity האקסקלוסיבי מתאפיין ברכיבי זכוכית מעוצבים בעבודת יד המותקנים על בורר ההילוכים, על בקרת עוצמת השמע, על בקר ה-iDrive ועל לחצן ההתנעה/ההדממה והם משדרגים את הנראות של פנים הרכב.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מערכת שמע היקפית Bowers & Wilkins Diamond

מערכת שמע היקפית Bowers & Wilkins Diamond (אופציונלי)

מערכת השמע ההיקפית מבית Bowers & Wilkins Diamond עם שלושה טוויטרי יהלום מפיקה צליל איכותי ומרשים ברמה של אולפן הקלטות. 16 רמקולים שמיקומם נבחר בקפידה מבטיחים חוויית שמע מהפנטת. הרמקולים כוללים גוף תאורה המספק הדגש חזותי לאיכות הצליל המרשימה של המערכת. אופציה בתשלום
 BMW סדרה 8 גראן קופה, מיזוג אוויר עם בקרת אקלים 4-אזורית

מיזוג אוויר עם בקרת אקלים 4-אזורית

מיזוג האוויר האוטומטי עם בקרת אקלים 4-אזורית מאפשר לכל אחד מהנוסעים לכוונן את הטמפרטורה בנפרד. ניתן לכוונן את בקרת האקלים במושבים הקדמיים באמצעות הבקרות המופיעות על מסך ה-TFT העשוי מזכוכית מחוסמת והמותקן בלוח המכשירים. הנוסעים האחוריים יכולים לכוונן את הטמפרטורה כרצונם באמצעות כפתורי בקרה הממוקמים מתחת לפתחי האוורור בחלקה האחורי של הקונסולה המרכזית.

ביצועים

טכנולוגיות מערכת העברת כוח ושלדה של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מתאפיינת בזריזות מרשימה וביכולות דינמיות גבוהות. החל ממנועים עוצמתיים, דרך מתלי M האדפטיביים, היגוי אקטיבי לסרן האחורי ועד מערכת ה-xDrive, מערכת ההינע החכמה - התיאום האופטימלי בין רכיבי העברת הכוח והשלדה החדשניים והרבים הוא המפתח לריגוש טהור. במיוחד בכבישים מפותלים, מקומות שבהם רכב ספורטיבי ייחודי זה פורח עם אחיזה ויציבות המספקות הנאה מושלמת מנהיגה.

BMW סדרה 8 גראן קופה, מנוע בנזין 8 צילינדרים BMW TwinPower Turbo

מנוע בנזין 8 צילינדרים BMW TwinPower Turbo (אופציונלי)

מנוע בנזין 8 צילינדרים BMW TwinPower Turbo, המפיק 530 כוחות סוס.
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW xDrive

BMW xDrive (אופציונלי)

מערכת ההנעה BMW xDrive מעבירה את הכוח לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה מקסימלית, יכולות נהיגה דינמיות ובטיחות בכל נסיעה. ההתממשקות של כל פעולות הבקרה הדינמיות שברכב מאפשרת למקסם את האחיזה ולספק יכולות נהיגה ספורטיביות ודינמיות.
 BMW סדרה 8 גראן קופה, מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW TwinPower Turbo

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW TwinPower Turbo

עוצמה, פעולה חלקה במיוחד וצליל מלהיב הם החותם של מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי BMW TwinPower Turbo מהדור החדש. בעזרת מערכת תזמון השסתומים המשתנה Double-VANOS, בקרת פתיחת שסתומים משתנה Valvetronic, הזרקת דלק ישירה בלחץ גבוה ומגדש טורבו TwinScroll, המנוע מספק 340 כוחות סוס.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מתלה אדפטיבי מקצועי M

מתלי M אדפטיביים PRO

מתלי M אדפטיביים PRO כוללים מערכת לייצוב זוויות הגלגול באופן אקטיבי. התוצאה: יציבות בזמן נהיגה ויכולות דינמיות אולטימטיביות.
BMW סדרה 8 גראן קופה, דיפרנציאל M sport

דיפרנציאל M sport

דיפרנציאל M sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים אחיזה שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגליםם האחוריים.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מערכת היגוי לגלגלים האחוריים Integral Active Steering גרלי

מערכת היגוי לגלגלים האחוריים Integral Active Steering (אופציונלי)

מערכת היגוי לגלגלים האחוריים Integral Active Steering פועלת על הגלגלים האחוריים כדי לשפר את יכולת ההיגוי, והיא מתבססת על זווית גלגל ההגה. במהירויות נמוכות היא משפרת את יכולת התמרון והזריזות על ידי סיבוב הגלגלים האחוריים בכיוון המנוגד לכיוון הגלגלים הקדמיים. במהירויות גבוהות יותר, הגלגלים האחוריים פונים לכיוון שאליו פונים הגלגלים הקדמיים כדי לשפר את היציבות ואת הנוחות.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מערכת פליטה ספורטיבית

מערכת פליטה ספורטיבית

מערכת הפליטה הספורטיבית הסטנדרטית פולטת צליל עוצמתי וספורטיבי; ניתן להתאימה למצב הנהיגה ולדרישות הנהג. היא הופכת את הנסיעה לחווייה רגשית, במיוחד במהלך נהיגה ספורטיבית.
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW sDrive

הנעה אחורית sDrive

בהשוואה להנעה כפולה לכל הגלגלים, הנעה אחורית לא מציעה רק הפחתה משמעותית במשקל אלא גם, מעל הכל, תגובת היגוי מדויקת ואמיתית עם משוב רגיש במיוחד. כל אלה הופכים את הרכב לקל וזריז יותר. ירידה במשקל בהשוואה להנעה כפולהxDrive משפרת את תצרוכת הדלק ותורמת להפחתת פליטות המזהמים.

חדשנות

טכנולוגיות חכמות ב-BMW סדרה 8 גראן קופה

ספורטיביות מעוררת השראה ויוקרה חדשנית אינן מנוגדות זו לזו. זו הסיבה שה-BMW סדרה 8 גראן קופה מצוידת במערך טכנולוגי מתקדם, המוביל בסגמנט היוקרה. אפשרויות שליטה אולטרה-מודרניות באמצעות ה-iDrive, בקרת תנועות יד או מסך המגע ותמיכה של מערכות עזר לנהג אוטונומיות למחצה במצבי נהיגה תובעניים. זו הסיבה לכך שכל נסיעה הופכת לבטוחה יותר, לנוחה יותר ולרגועה יותר.

BMW סדרה 8 גראן קופה, חדשנות
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

ה-BMW Live Cockpit Professional מסכים איכותיים המורכבים מצג מגע 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ומלוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל 12.3 אינץ'.
BMW סדרה 8 גראן קופה, Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

ה-Driving Assistant Professional היא חבילת מערכות הבטיחות המתקדמת ביותר של BMW. מערכות אלו משפרות את חווית הנהיגה ואת הבטיחות האקטיבית בכל מצבי הנהיגה. באמצעות מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב, מערכת עזר לבלימת חירום, מהבהבי חירום דינמיים, מערכת עזר לשמירה על נתיב עם הגנה מפני התנגשות צדדית אקטיבית ופעולות נוספות.
BMW סדרה 8 גראן קופה,

Parking Assistant Plus

חבילת Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה והתמרון לקלה יותר. היא כוללת בין השאר מערך מצלמות היקפיות כולל מבט על, מבט פנורמי, מבט תלת-ממדי מרחוק, מערכת עזר לחניה במקביל, מערכת בקרת מרחק חניה אקטיבית, מערכת בלימה בחירום, מערכת עזר לחניה עם קווי הנחייה ומערכת עזר בנסיעה לאחור - Reversing Assistant.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): x.x–x.x
CO2 emissions in g/km (combined): xxx–xxx


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.


Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2


The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.