BMW סדרה 5 2020 בכחול Phytonic, מבט ממעוף הציפור במקום

THE 5

ה-BMW סדרה 5: דגמים ואבזור

THE 5ה-BMW סדרה 5: דגמים ואבזור

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

דגמי פלאג-אין הייבריד בסדרה 5 סדאן

דגמי e530 ו-545e xDrive משלבים את הטוב שבכל העולמות: יכולות נהיגה דינמיות עם מערכות הנעה היברידיות ותוצאה סופית חד משמעית – כך נראית ומרגישה ניידות ברת-קיימא במיטבה.
BMW סדרה 5 סדאן פלאג-אין הייבריד 2021 G30 מבט צדדי בטעינה
BMW סדרה 5 סדאן פלאג-אין הייבריד 2021 G30 מבט צדדי על BMW Wallbox

פלאג-אין הייבריד: שתי טכנולוגיות שפועלות בהרמוניה

מנוע eDrive החשמלי ומנוע הבעירה הפנימית חוברים ליחידת כוח משותפת, יעילה, עוצמתית, חסכונית באנרגיה וידידותית לסביבה. מערכת הבלימה הרגנרטיבית ממירה אנרגיה קינטית לחשמל שמטעין את הסוללה. xDrive - מערכת חלוקת הכוח לכל הגלגלים שמותקנת כסטנדרט בדגם 545e – משפרת את דינמיקת הנהיגה ומבטיחה אחיזת כביש אופטימלית. 

BMW סדרה 5 סדאן פלאג-אין הייבריד 2021 G30 מבט קדמי בנסיעה ברחוב

הנעה משתנה למצבים משתנים

איזו חוויית נהיגה אתם רוצים היום: שקטה וירוקה? אתגרית ובועטת? או אולי שילוב של שתיהן. בדגמי פלאג-אין הייבריד אפשר לנהוג לעבודה במצב חשמלי מלא ואפס פליטת זיהומים, לעבור מיידית לנהיגה אתגרית שזקוקה למומנט אדיר, ולצאת בסוף השבוע לטיול ארוך עם רזרבות כוח.

BMW סדרה 5 סדאן פלאג-אין הייבריד 2021 G30 מבט קדמי בטעינה

טעינת ה-BMW סדרה 5 סדאן פלאג-אין הייבריד.

בעמדת טעינה הפועלת בהספקים גבוהים, ניתן לטעון את הסוללה מ-0% ל-100% טעינה בתוך 3.6 שעות בלבד*. בנוסף, באמצעות כבל הטעינה הייעודי ניתן לטעון את ה-BMW סדרה 5 בבית שלכם או במקום העבודה בעזרת שקע טעינה ביתי. ניתן גם לקרר או לחמם מראש את פנים המכונית ואת מערכת ההנעה לפני כל נסיעה. *בהספק טעינה מירבי, זמן הטעינה עשוי להשתנות בהתאם לאופן ואפשרויות הטעינה הקיימות לרשות הלקוח.

השפה העיצובית של סדרה 5

מבפנים ומבחוץ משדרים דגמי הסדרה ספורטיביות ועיצוב מודרני. את האופי הדינמי מדגישים פרטי אבזור מתקדמים כגון פנסי LED בחזית ובאחור, צינורות מפלט במתאר טרפז ותאורת אווירה בגוונים משתנים בתא הנוסעים.
BMW סדרה 5 2020, מבט 3/4 קדמי בעמידה
גריל הכליות של BMW‏, BMW סדרה 5 2020 כחול Phytonic צילום תקריב קדמי

גריל כליות קדמי

האלמנט העיצובי המזוהה ביותר עם BMW, בגרסה עדכנית ורחבה שמגדירה את אופי המכונית.

פנסים אחוריים מסוג LED‏, BMW סדרה 5 כחול Phytonic צילום תקריב אחורי

פנסי LED בגופים תלת-ממדיים

פנסים אחוריים תלת-ממדיים בצורת L מובלטת שומרים על זהות המותג גם בחשכה.

צינור מפלט טרפזי, BMW סדרה 5 2020 צילום תקריב אחורי

צינורות מפלט שמשדרים ביצועים

מערכת הפליטה כפולת הצינורות מדגישה את האופי הספורטיבי של המכונית. פתחי הצינורות מעוצבים במתאר טרפז וגימור כרום.

תאורת אווירה BMW סדרה 5 2020 חלל הפנים

תאורת אווירה בתא הנוסעים

גופי תאורה סמויים בדלתות מדגישים את אופי המכונית ואת קווי המתאר שלה גם מבפנים. ניתן לבחור ולשלב בין ארבעה מצבים של גווני צבע ובכך ליצור אווירה מתאימה לכל נסיעה.

הטכנולוגיות של סדרה 5

מערך רחב של שירותים דיגיטליים מתקדמים מבטיח קישוריות מלאה, שליטה מוחלטת באמצעי הבידור והמידע ובעיקר – מערכות עזר חכמות לנהיגה רגועה וללא דאגות.
BMW Live Cockpit Professional‏, BMW סדרה 5 סדאן G30 פייסליפט 2020 חלל הפנים, סביבת הנהג

מרכז השליטה Live Cockpit Professional

תפעול כל מערכות המכונית דרך מסך מגע מרכזי בגודל 12.3 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל זהה. מידע פסיבי יופיע בצג לוח המחוונים, תפריטי ניווט וביצוע פעולות יופיעו בצג המרכזי. מכאן נשלטות מערכות המולטימדיה, בקרת האקלים ומאפייני הנהיגה. ניווט בתפריטים ותפעולם יכולים להתבצע גם באמצעות פקודות קוליות.

אינטגרציה לטלפון החכם BMW סדרה 5 חלל הפנים, סביבת הנהג

צימוד לטלפון חכם

המשיכו להשתמש ב-iPhone שלכם בתוך המכונית כחלק ממערכת המולטימדיה שלה. שימוש ב-Apple CarPlay®‎ מאפשר שיתוף יישומים כגון iMessage‏, WhatsApp‏, TuneIn‏, Spotify ו-Apple Music (באמצעות טלפון נייד מתוצרת Apple בלבד התומך ומאפשר זאת ובכפוף למגבלות שונות).

מערכת עזר לנסיעה לאחור BMW סדרה 5 חלל הפנים, סביבת הנהג

Reversing Assistant - מערכת עזר לנסיעה לאחור

מערכת מתוחכמת המבוססת על צילום אוטומטי של הדרך בנסיעה קדימה, עיבוד המידע ושיחזור המסלול בכיוון ההפוך לפי הצורך. המערכת נכנסת לפעולה בכל פעם שמהירות הנסיעה יורדת מ-35 קמ"ש ושומרת את נתוני חמישים המטרים האחרונים שעברה המכונית. את היגוי הנסיעה לאחור בקטע המצולם היא יודעת לבצע בעצמה.

Driving Assistant Professional, ‏BMW סדרה 5 חלל הפנים, סביבת הנהג

Driving Assistant Professional

חבילת מערכות העזר המתקדמות ביותר של BMW, לנוחות ובטיחות בנסיעות שגרתיות וארוכות ובמצבי נהיגה מורכבים. לצד מערכות הבסיס החבילה כוללת מערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מהתנגשות צדדית, מערכת עזר להיגוי ושמירת מרחק ומערכת עזר לבלימת חירום.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.