אסתטיקה רבת עצמה ודינמיות ספורטיבית הם המאפיינים הבולטים של BMW סידרה 4 קופה. את המאפיינים האלה משלימה חוויית נהיגה ייחודית, הודות למרכז הכובד הנמוך, החלוקה האידיאלית של המשקל בין הסרנים, הקשיחות הגבוהה של המרכב והמנועים בטכנולוגיית TwinPower Turbo. חבילות העיצוב של BMW – Sport ו- Luxury - וכן חבילת M Sport, מעניקים שלל אפשרויות להתאמה אישית של BMW סידרה 4 קופה. היתרונות הבולטים, במלוא מובן המילה, כוללים את הפנסים הראשיים המסתגלים, בטכנולוגיית LED מלאה, עם מערכת Selective Beam של BMW (סייען אלומה גבוהה למניעת סנוור). הרכיב החדשני Air Breather, מלבד היותו מאפיין עיצובי מרהיב, גם מפחית את צריכת הדלק ואת פליטת CO2. תיבת ההילוכים הספורטיבית Steptronic בעלת 8 ההילוכים, ומערכות סיוע לנהג דוגמת התצוגה העילית של BMW, מבטיחות נהיגה מהנה עוד יותר.

 

אלגנטיות טבעית: BMW סידרה 4 Gran Coupé משלבת בין אסתטיקה סוחפת לבין ביצועים טיפוסיים של BMW ושימושיות גאונית. המאפיינים הבולטים כוללים מרווח מעולה לראש ולרגליים, דלת אחורית מתרוממת גדולה ופריטי עיצוב ייחודיים. את מאפייני הנהיגה הדינמיים של המכונית מדגישים המתלים

 

האדפטיביים M המוצעים כאופציה והמנועים היעילים ועתירי הביצועים בטכנולוגיית TwinPower Turbo. כל היתרונות האלה יוצרים ב-BMW סידרה 4 Gran Coupé תמהיל מושלם של דינמיקה, אלגנטיות ונוחות.

 

BMW סידרה 4 קבריולה מציעה ממד חדש של ספורטיביות מסעירה, בשילוב עם אלגנטיות מסוגננת. האופי האתלטי של BMW סידרה 4 קבריולה נובע מהחזית המתפרצת, המפשק הרחב והחלק האחורי המרשים. הגג הקשיח המתקפל מספק חוויה טהורה באוויר הפתוח ותחושה ייחודית בנהיגה בכל עונות השנה. העיצוב הזורם והקו המוטבע הכפול בצדי המכונית מדגישים את הנוכחות האלגנטית. המאפיינים הבולטים כוללים את הפנסים ראשיים מסתגלים בטכנולוגיית LED, עם טכנולוגיית Selective Beam (סייען אלומה גבוהה כנגד סנוור) של BMW אשר מוצעים כאופציה, ואת רכיבי Air Breather החדשניים בקשתות הגלגלים הקדמיות - אמצעי אווירודינמי שמסייע לצמצם את צריכת הדלק ואת פליטת המזהמים. טכנולוגיית TwinPower Turbo של המנועים מבטיחה ביצועים מלאי חיים. ואילו טכנולוגיות ConnectedDrive המתקדמות ביותר של BMW, בתוספת תא נוסעים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה לצורכי הנהג, מבטיחים נוחות מעולה ושימושיות חכמה לאורח חיים פעיל, ומשלימים את התפיסה הכוללת.

קרא עוד