מורדת עם קסם של כוכבת

העיצוב של BMW 2-SERIES קופה

מורדת עם קסם של כוכבתהעיצוב של BMW 2-SERIES קופה

יותר אתלטית, יותר זורמת, יותר ייחודית. כל היבט בעיצוב ממוקד היטב, ו-BMW 2-SERIES קופה ממחישה היטב איך נולדים כוכבים - עם קווים מרשימים ומשטחים מובנים. אופי ואלגנטיות, חופש ועוצמה. תא הנוסעים הייחודי משתלב היטב בעיצוב המתקדם. תפיסת ההפעלה החדשה, המבוססת על ארגון אינטואיטיבי של התפקודים, מבטיחה ריכוז מרבי בחוויית הנהיגה - באווירה ובעיצוב ספורטיביים.

Read more

נוכחות מושלמת.

צללית ספורטיבית.

מראה אלגנטי ומרשים שמשדר תנועה קדימה: קו הגג של BMW 2-SERIES קופה משתפל בעדינות רבה, במיטב המסורת של הז'אנר, ומבטא קסם ספורטיבי טהור. החזית הדינמית, עם שבכת הכליות הנוטה כלפי פנים, מדגישה את קווי המתאר המוארכים של BMW 2-SERIES קופה ואת האופי הספורטיבי של המכונית.
Read more

חזית ממוקדת.

מראה ממוקד של אתלטית למופת. פתחי האוויר הגדולים מדגישים את העיצוב הדינמי של החזית רבת העצמה. פנסים ראשיים בעיצוב חדש, בטכנולוגיית LED, עוטפים את שבכת הכליות הכפולה ומחזקים את המראה הדינמי של המכונית. התאורה הבהירה של פנסי ה-LED גם מבטיחה בונוס בטיחותי וגם מגבירה את החיסכון באנרגיה ואת היעילות.
Read more

חלק אחורי ייחודי.

המראה יוצר רושם שהמכונית מתאחדת עם הדרך ואינו מותיר לנהגים הנוסעים אחרי BMW 2-SERIES קופה שום מקום לספק. השילוב בין הקווים האופקיים והמשטחים המובנים של החלק האחורי השרירי מדגיש את המראה הדינמי במיוחד של BMW 2-SERIES קופה.
Read more

סגנון סמכותי.

העיצוב האופייני של הפנסים האחוריים, עם פסי התאורה הרחבים והאדומים בצורת האות L ובטכנולוגיית LED, מעניק עיצוב תאורה שאינו מותיר מקום לטעויות, ביום ובלילה. הוא משתלב בצורה חלקה בעיצוב הייחודי ומדגיש בצורה אופטימלית את הרוחב המרשים של המכונית במבט מאחור.
Read more

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להגיע לפער ביחס לנתוני היצרן.