ה-BMW M135i xDrive בצבע שחור מטאלי Sapphire, מבט 3/4 אחורי, לפני בניין מגורים

THE 1

BMW M

כל הפרטים של ה-BMW M135i xDRIVE במבט חטוף: מנוע, טכנולוגיה, אבזור ונתונים טכניים

ה-BMW M135i xDrive מגלמת את שיא הספורטיביות של BMW סדרה 1. העיצוב העוצמתי שלה מוביל בתפקיד זה בכל שלב - והוא עושה זאת באמצעות חבילה כוללת של מאפיינים איכותיים במיוחד וטכנולוגיות מתקדמות. חקור את הפרטים העיצוביים בתוך הרכב ומחוצה לו, את מערכות הנהיגה הדינמית ואת מאפייני הציוד החדשניים או בחן את הנתונים הטכניים כדי לקבל מידע נוסף בדבר הביצועים המרשימים ותצרוכת הדלק המעולה של ה-BMW M135i xDrive.

קרא עוד
THE 1כל הפרטים של ה-BMW M135i xDRIVE במבט חטוף: מנוע, טכנולוגיה, אבזור ונתונים טכניים

עיצוב וביצועים.

אפשרויות עיצוב, מאפייני נהיגה דינמיים והגה ספורטיבי M של ה-BMW M135i xDrive.

מובילה מלידה. ה-BMW M135i xDrive מבטאת את היכולות הדינמיות בצורה ברורה ומידית כבר מממבט ראשון. ב"עיצוב" תגלה מבחר ייחודי של אפשריות אבזור ספורטיבי לחלקו הפנימי והחיצוני של הרכב.
ה-BMW M135i xDrive בצבע שחור מטאלי Sapphire עם גריל כליות של BMW בעיצוב כוורת בגימור grey Cerium.

גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת.

גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת מגיע בגימור grey Cerium מלא והוא כולל רשת פנימית מעוצבת ואלגנטית. מבנה רשת זה, בהשראת עולם המרוצים, מוסיף עומק לחלק הקדמי ומעניק לו דגש איכותי ודינמי.
ה-BMW M135i xDrive בצבע שחור מטאלי Sapphire, מבט אחורי עם חבילה אווירודינמית M.

חבילה אווירודינמית M.

החבילה האווירודינמית M עם מסיט רוח קדמי M, מסיט רוח אחורי וחצאית צדדית, משדרת יכולות דינמיות טהורות ומדגישה את האופי האתלטי של הרכב. חלקי הגימור צבועים בצבע הגוף והם כוללים אלמנטים עיצוביים בשחור מבריק.
ה-BMW M135i xDrive בצבע שחור מטאלי Sapphire, מבט אחורי עם ספוילר אחורי.

ספוילר אחורי M.

הספוילר האחורי M מדגיש את הצללית האתלטית של הרכב ומפחית את כוח העילוי האווירודינמי הלא רצוי. הוא משפר את יציבות הנהיגה על ידי יצירת כוח הצמדה בסרן האחורי.
תא הנוסעים של ה-BMW M135i xDrive עם חגורות בטיחות M.(אופציה בתשלום)

חגורות בטיחות M.

חגורות הבטיחות M (אופציה בתשלום), עם קדם מותחנים ומגבילי כוח חגורה, מתאפיינות בתפירה מעודנת בצבעי M קלאסיים והן מדגישות את האווירה האיכותית והספורטיבית שבתוך הרכב.
BMW M135i xDrive, סביבת נהג עם גלגל הגה M בציפוי עור.

גלגל הגה M בציפוי עור.

גלגל ההגה M בציפוי עור בעיצוב שלושה חישורים עם כפתורי שליטה, סמל M וכרית אוויר מובנית לנהג. גלגל ההגה, עם ציפוי עור שחור Walknappa בתפירה שחורה ונקודות אחיזה לאגודלים, מספק חוויית היגוי ישירה.
תא הנוסעים של ה-BMW M135i xDrive עם מושבים ספורטיביים M לנהג ולנוסע הקדמי.

מושבים ספורטיביים M לנהג ולנוסע הקדמי.

המושבים הספורטיביים M עם משענות ראש מובנות, מצע ישיבה עמוק ותמיכה גבוהה בצדדים ובמשענת הגב מעניקים לנהג ולנוסע הקדמי תמיכה משופרת גם בפניות מהירות. נוסף לכך, ניתן להתאים את המושב למידות גוף שונות ומגוונות הודות לאפשרות הכוונון של רוחב משענת הגב.
BMW M135i xDrive בצבע שחור מטאלי Sapphire, מבט מאחור עם צינורות פליטה שמאלי ואחורי בגימור אפור Cerium.

צינורות פליטה.

בלעדי ל-M135i: צינורות פליטה בגימור grey Cerium. בצורה זו צינורות הפליטה בקוטר של 100 מ"מ מבטאים אמירה חזותית ומדגישים את המראה הספורטיבי של ה-M135i.
BMW M135i xDrive, תא נוסעים עם גימור פנים מואר Boston.

גימור פנימי מואר Boston.

הגימור הפנימי המואר Boston עם הדגש Mesh בלוח המכשירים ובגימור הדלת מספק אווירה מודרנית עם תחושה יוקרתית. התאורה האחורית הייחודית והנוצצת יוצרת אווירה ייחודית ונעימה בתא הנוסעים.
מנוע בנזין 4 צילינדרים M TwinPower Turbo ב-BMW M135i xDrive.

מנוע BMW M135i xDrive.

אתלט מצטיין המעניק הנאה טהורה מנהיגה: מנוע הבנזין M TwinPower Turbo בעל 4 צילינדרים ב-BMW M135i הוא מנוע עוצמתי במיוחד הודות לבוכנות החדשות, מגדש טורבו חדש, סעפת יניקה משופרת, חבילת קירור לביצועים גבוהים ומערכת פליטה M הנשלטת על ידי שסתום בקרה.
BMW M135i xDrive עם תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט, וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
BMW M135i xDrive עם מתלה ספורטיבי M.

מתלה ספורטיבי M.

מתליםה ספורטיביים M מנמיכים את המרכב בכ-10 מ"מ. מתאפיינים בקפיצים קצרים יותר, בכוונוני שיכוך הדוקים יותר ובמוטות מייצבים קשיחים יותר. כאשר רכיבים אלה משולבים יחד, הם יוצרים מערך מתלים ישיר יותר, המאפשר נהיגה בסגנון ספורטיבי במיוחד.
BMW M135i xDrive עם בלמים ספורטיביים M.

מערכת בלמים M.

מערכת הבלמים M עם אוכפים (קליפרים) רב-בוכנתיים בגימור כחול כהה וכיתוב M מספקים ביצועי בלימה יוצאי דופן. הבלמים, מותאמים לפוטנציאל הדינמי הגבוה במיוחד של הרכב, מאפשר גם לנהוג באופן אתלטי יוצא דופן והוא מספק ביצועי בלימה מצוינים על כבישים רטובים.
BMW M135i xDrive עם הגה ספורטיבי M.

הגה ספורט M.

הגה הספורט M עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. ניתן לבצע פניות מדויקות יותר ובכך לקבל מאפייני התנהגות אתלטיים במיוחד בכבישים מפותלים.
BMW M135i xDrive עם מערכת הנעה כפולה xDrive.

BMW xDrive.

המערכת החכמה להינע בכל הגלגלים BMW xDrive מעבירה את כוח ההינע לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה מקסימלית, יכולות נהיגה דינמיות ובטיחות בכל נסיעה. כדי לשפר עוד יותר את זריזות הרכב, מערכת חלוקת הכוח האלקטרונית יכולה להתגבר לדוגמה על היגוי יתר או על תת היגוי במצבי קיצון בזמן בפניות.
ה-BMW M135i xDrive בצבע שחור מטאלי Sapphire, עם חבילת ביצועים, מבט 3/4.

ה-BMW M135i xDrive עם חבילת M-Performance (אופציונלי).

חבילת M-Performance (אופציונלי) משדרגת את הפוטנציאל הספורטיבי של הרכב. הפחתת המשקל, שהושגה על ידי הטמעת שיפורים בתחתית המרכב, בתוך הרכב ועל ידי שימוש בגלגלי סגסוגת קלה בגודל 18 אינץ', מעניקה האצה וביצועים מקסימליים ומשפרת באופן ניכר את יכולות הנהיגה הדינמיות. במקביל, חבילת M-Performance עם אלמנטים עיצוביים שחורים ומרשימים כגון כיסויי מראות צד, גריל כליות של BMW בעיצוב כוורת וגימור צינורות מפלט, משלימים את הביצועים הגבוהים בחזית מעוצבת להפליא.

טכנולוגיות חדשניות.

קישוריות ושירותים דיגיטליים ב-BMW M135i xDrive

BMW M135i xDrive עם BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

ה-BMW Live Cockpit Professional כולל שני צגים איכותיים המורכבים מצג מגע 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל 10.25 אינץ'. ניתן להפעיל את מערכת ההפעלה של BMW מגרסה 7.0 גם דרך בקר המגע iDrive.
ה-BMW M135i xDrive עם הכנה ל-Apple CarPlay®‎.(אופציה בתשלום)

הכנה ל-Apple CarPlay®.

מדוע לא להשתמש ב-iPhone בתוך ה-BMW שלך כאשר אתה יכול להמשיך להשתמש בו כרגיל? ההכנה ל-Apple CarPlay®‎ מספקת לך גישה מרחוק לטלפון וליישומים כגון iMessage‏, WhatsApp‏, TuneIn‏, Spotify ו-Apple Music. באפשרותך גם להשתמש בלחצן הקול שעל גלגל ההגה כדי להפעיל את Siri, העוזרת הקולית של Apple.
BMW M135i xDrive, technical data

BMW M135i xDRIVE TECHNICAL DATA.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 750Li xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 9,6–9,5
CO2 emissions in g/km (combined): 218

BMW M760Li xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 12,5–12,4
CO2 emissions in g/km (combined): 285–282

BMW 745e Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 2,3–2,1
CO2 emissions in g/km (combined): 52–48

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2.

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

 

קרא עוד