THE i7

ה-BMW i7 החשמלית.

THE i7ה-BMW i7 החשמלית.

ה-BMW i7 החדשה משלבת בין שפת עיצוב עוצרת נשימה, יכולות נהיגה דינמיות מרשימות וחידושים טכנולוגיים פורצי דרך. הנהיגה בה מעניקה חוויה ברמה של טרקלין VIP בסביבה פנימית מרווחת הכוללת פרטים כגון ה-BMW Interaction Bar או המסך הענק בגודל 31.3 אינץ'. ה-BMW i7, המכונית היוקרתית החשמלית הראשונה בעולם, מספקת הנאה מנהיגה חדשנית בכבישים, עם הספק של יותר מ-600 כ"ס.

 

הרכב המוצג אינו משווק בישראל בשלב זה. לפיכך טרם נתקבלו לגביו נתוני תקינה ביחס לרמת הבטיחות, צריכת החשמל ופליטת מזהמי אוויר ונתוני צמיגים.

קרא עוד

לגלות את ה- BMW i7 החדשה: ספינת הדגל החשמלית של BMW.

פנסי החזית וגריל הכליות האייקוני המואר של BMW.

פנסים ראשיים יוקרתיים מקריסטל וגריל כליות מואר.

הפנסים הראשיים הבולטים וגופי התאורה בגימור קריסטל ייחודי משדרים יוקרה הניכרת היטב גם בפרטים הקטנים. בשילוב עם גריל הכליות המואר של BMW הם יוצרים יחד אלמנט תאורה ייחודי ומרשים במיוחד בלילה.

BMW INTERACTION BAR.

הפעלה במגע ומראה מושך.

ה-BMW Interaction Bar הוא אלמנט חדשני עוצר נשימה המקיף את כל סביבת הנהג של ה-BMW i7 החדשה. יחידת הבקרה השימושית מגיעה במראה מלוטש ושקוף והיא מאפשרת לכם לשלוט על פעולת האוורור או לפתוח את תא הכפפות לדוגמה

מסך ענק של BMW.

מסך פנורמי 8K מתקדם.

מסך הענק הפנורמי של BMW מגיע בגודל של 31.3 אינץ' והוא מתפרש כמעט לכל רוחבו של חלל הפנים. מצב הקרנה מאפשר להוריד את המסך, לסגור את הווילונות ולכבות את התאורה כדי להעניק לנוסעים ברכב חוויית צפייה ברמה חדשה לגמרי.