מלאת חזון מכל זווית.

העיצוב של BMW i3 החדשה.

BMW i3 אינה נכנעת לתכתיבים ומגמות, היא יוצרת אותם; היא מבטאת סגנון חיים של מודעות עצמית. היא עוצבה על פי שפת עיצוב מתקדמת שמשדרת מסר ברור ותא הנוסעים שלה מזכיר טרקלין בעל אופי מיוחד. העיצוב הקליל מעורר התלהבות הודות לפרטים שימושיים רבים מחומרים ברי-קיימא. מכונית בעלת אופי ייחודי שמכתיב מגמות חדשות.

מלאת חזון מכל זווית.העיצוב של BMW i3 החדשה.

ברוח הזמן, עם פרשנות מודרנית.

אופנתית מכל עבר.

העיצוב החיצוני של BMW i3 משדר זריזות כבר ממבט ראשון. זו הצהרה מסוגננת. משטחי צבע בשני גוונים ושלוחות קצרות הם מופת לעיצוב מודרני. הזרימה האופיינית של החלונות, שנראים כאילו היו משטח בודד, משלימה את המראה ומעניקה ראות פנורמית ותחושת מרחב.

מרחב חופשי ומובנה.

תא הנוסעים הייחודי והמרווח של BMW i3 מעביר מסר ברור כבר במבט ראשון דרך הדלתות שנפתחות זו מול זו ופוערות פתח ענק. העיצוב הפתוח והמזמין מקל מאוד על הכניסה וההעמסה - מבלי לפגוע בבטיחות, מפני שהדלתות הסגורות ממלאות את תפקיד ההגנה של עמוד B האמצעי.

מרשימה כבר במבט ראשון.

BMW i3 משדרת דינמיות מכל נקודת מבט. הפנסים הראשיים בצורת האות U, אשר מצוידים בנורות LED, עוטפים את סמל המותג: שבכת הכליות הסגורה. מתחתיהם, הפגוש נמתח מבחינה חזותית אל מעבר לחזית המכונית, עם מהבהבי פנייה גדולים, ומעניק להם מראה רב עצמה ועתיר הבעה.

ספורטיביות מודגשת.

הפגוש האחורי, אשר מזכיר מפזר אוויר, הוגדל ב-40 מ"מ בהשוואה לדגם הקודם, ומעניק לחלק האחורי הרחב מראה שולט. הכיתובים 'eDrive' ו-'i3' על זגוגית דלת תא המטען בולטים כלפי חוץ ומדגישים את היציבה הספורטיבית והאיתנה. לוגו BMW i עם העיטורים הכחולים מדגיש את החגורה השחורה האופיינית וממחיש גם הוא את הספורטיביות הבולטת לעין.

האפקט מצוי מהפרטים.

עיטורים שנבחרו בקפידה יכולים להפוך את המראה למושלם. BMW i3 ממחישה זאת היטב. עמודי A וקורות גג בגימור שחור מבריק עם פס עיטור בגימור כרום מאט הם דוגמה מצוינת לפרטים קטנים אך חשובים. הם מדגישים את העיצוב החדשני של המכונית ומעניקים לה אלגנטיות מיוחדת.

נוכחות מוארת.

הפנסים הראשיים רבי העצמה מצוידים בטכנולוגיית LED מלאה ומתקדמת לאלומה הנמוכה ולאלומה הגבוהה, לפנסי הצד, לתאורת היום ולמהבהבי הפנייה. הדרך מוארת היטב והעצמים נראים בשעות הלילה ברמה גבוהה יותר של ניגודיות. הטווח של הפנסים הראשיים מבוקר באופן אוטומטי. פנסי הצד ותאורת היום מעוצבים בצורת האות U. האלומה הגבוהה מאירה את הדרך בצורה בהירה ומאוזנת במיוחד, למרחק של כמה מאות מטרים.

להפוך לילה ליום.

הפנסים האחוריים, המצוידים בטכנולוגיית LED, מעוצבים במראה אופייני של BMW i, גם הם בצורת האות U, וכוללים אורות אחוריים, פנסי פנייה ומהבהבי פנייה. יחידות התאורה מבטיחות ראות טובה בתנאים גרועים ונמתחות מהפינות האחוריות של המכונית כלפי דלת תא המטען. תאורת הנסיעה לאחור, פנסי הערפל ומחזירי האור מובנים בפגוש, בצד ימין ובצד שמאל.

קלילה יותר. זריזה יותר.

כחלק מהמבנה החכם וקל המשקל של BMW, גג הקרבון מיוצר מפלסטיק מחוזק בסיבי פחמן (קרבון פייבר) (CFRP), על מנת להפחית את המשקל של המכונית ולהנמיך את מרכז הכובד שלה. כך משתפרות הזריזות והדינמיות בפניות, כמו גם ההאצה והבלימה.

אופי ייחודי - בכל ההיבטים.

ייחודיות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות. למשל, באמצעות צבע המרכב של BMW i3 – הכולל מגוון של שישה צבעים מרהיבים. קודם כל, צבע Imperial Blue האלגנטי וצבע Melbourne Red רב העצמה, שניהם בשילוב עם צבע Frozen Grey מטאלי. צבעים מרשימים - צלולים וזוהרים. חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' ו-20 אינץ', בעיצובים שונים, משפרים עוד יותר את המראה המתקדם.

מהירה כברק. וטעונה ברגש.

   

טווח נסיעה, טעינה ויעילות.

דרגות זיהום ובטיחות.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.