BMW סדרה 8 גראן קופה, צילום מהצד במהלך נסיעה, מעורר השראה

THE 8

BMW סדרה 8 גראן קופה

דינמיות נפגשת עם יוקרה והתוצאה היא ייחודית: ה-BMW סדרה 8 גראן קופה היא מכונית ספורטיבית עוצרת נשימה בעיצוב קופה-ארבע דלתות. מבנה זה מעניק לנוסעים תחושת מרחב מודרנית ומרגשת. שפה עיצובית חדשה לגמרי של מכונית ספורטיבית-יוקרתית המשדרת עוצמה בלתי מרוסנת. ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מקיימת את ההבטחה של ספורטיביות ללא פשרות.

קרא עוד
THE 8BMW סדרה 8 גראן קופה

שיא הספורטיביות

הדגשים העיקריים של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

 BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב ספורטיבי

ספורטיבית ללא פשרות

העיצוב החיצוני של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

קופה ספורטיבית עם אופי: שפת העיצוב המרשימה של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה היא אינטרפרטציה חדשה למכונית ספורטיבית-יוקרתית. מהחלק הקדמי האתלטי, דרך צללית הקופה הזורמת ועד החלק האחורי המיוחד: עיצוב עוצר נשימה, עם קווי מתאר מדויקים ופרופורציות ברורות - ריגוש ממבט ראשון.

BMW סדרה 8 גראן קופה, יכולות נהיגה דינמיות

זריזות עוצמתית

הביצועים הספורטיביים של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

מנועי הטורבו-בנזין BMW TwinPower של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה ורכיבי השלדה, מתואמים ביניהם בצורה מושלמת. בשורה התחתונה, זוהי מכונית ספורטיבית, עוצמתית וזריזה במיוחד, המגיבה בצורה החלטית לכל מצב נהיגה. בין אם מדובר בנסיעה בתוך העיר, בדרך מהירה או בכביש מפותל: ה-BMW סדרה 8 גראן קופה יכולה להתמודד עם כל מצב - ותוך כדי להבטיח הנאה מקסימלית.

BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב ציוד פנים

חוויית הנהיגה המושלמת

ספורטיביות לארבעה נוסעים - ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מאפשרת לנוסעים ליהנות מחוויית הנסיעה המושלמת. שני הנוסעים מאחור יכולים ליהנות ממושבים אחוריים נפרדים ומרווחים במיוחד עם ריפוד עור בתפירה בעיצוב ייחודי. המושבים חובקים את הנוסעים בצורה נעימה ומספקים תמיכה צדדית מרשימה גם בנהיגה דינמית ובמהלך פניות חדות - הדופק של כל ארבעת הנוסעים נשאר גבוה.

BMW סדרה 8 גראן קופה , חלון גג פנורמי

סביבה מרווחת עם פרופורציות נדיבות

הסביבה המרווחת של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

שני מבוגרים יכולים ליהנות ממרווח ראש ורגליים מרשים במושבים האחוריים של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה. כך מובטחת רמת נוחות גבוהה ואווירה רגועה גם בנסיעות ארוכות. חלון הגג הפנורמי מדגיש את תחושת המרחב והחופש באמצעות אור טבעי שחודר לחלל הפנימי של הרכב.

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד
"ה-BMW סדרה 8 גראן קופה ממחישה את כוח המשיכה שיש למכונית בפן היוקרתי ובפן הספורטיבי. זו הנקודה שבה דינמיות יוצאת דופן פוגשת יוקרה עילית".
Domagoj Dukec, מנהל מחלקת העיצוב, BMW
BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב ספורטיבי יוקרתי

אסתטיקה מרגשת לארבעה נוסעים

אסתטיקה מרגשת לארבעה נוסעים

ה-BMW סדרה 8 גראן קופה היא מכונית ספורט מרשימה בעיצוב קופה-ארבע דלתות המחולל מהפך בשפה העיצובית של סגמנט זה. קווי המתאר השריריים והמדויקים של מכסה המנוע מרמזים על יחידת הכוח העצומה. צללית הקופה מתחברת עם החלק האחורי הייחודי ויוצרת מראה של כתף שרירית המרמזת על העוצמה הפרועה של המכונית גם כשהיא עומדת במקומה.
BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב ספורטיבי יוקרתי
BMW סדרה 8 גראן קופה, חלל מפנק

חופש תנועה מוחלט

חופש תנועה מוחלט

ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מציעה חלל עצום לנוסעים היושבים מאחור, משהו שבדרך כלל לא מצפים לו ברכב ספורטיבי. בסיס חישוקים ארוך וקו גג מוגבה יוצרים מרחב משמעותי כדי להעניק חלל ראש ורגליים נוח במיוחד לנוסעים. נסיעה במכונית קופה ברמת נוחות מקסימלית.
BMW סדרה 8 גראן קופה, חלל מפנק
BMW סדרה 8 גראן קופה, אופי ספורטיבי במושב האחורי

מושבים ברמה של מחלקה ראשונה

מושבים ברמה של מחלקה ראשונה

הנוסעים שב-BMW סדרה 8 גראן קופה נהנים ממושבי עור נפרדים ונוחים במיוחד ברמה של מחלקה ראשונה. הם עוטפים את הנוסעים בצורה נעימה ומספקים תמיכה צדדית מצוינת גם בזמן נהיגה דינמית.
BMW סדרה 8 גראן קופה, אופי ספורטיבי במושב האחורי
BMW סדרה 8 גראן קופה, חלון גג פנורמי עם משטחי זכוכית גדולים

אור. אוויר. יוקרה

אור. אוויר. יוקרה

חלון הגג הפנורמי שב-BMW סדרה 8 גראן קופה מאפשר כניסת אוויר מבחוץ כאשר הוא פתוח; כשהוא סגור הוא שוטף את תא הנוסעים באור ומעניק לו תחושת מרחב יוקרתי. הוא נפתח ונסגר באופן מלא בצורה אוטומטית וניתן גם להטות את חלקו האחורי בלבד.
BMW סדרה 8 גראן קופה, חלון גג פנורמי עם משטחי זכוכית גדולים

יוקרה בהתאמה אישית עם אופי ספורטיבי

הדגשים העיקריים בתוך ה-BMW סדרה 8 גראן קופה

העיצוב הפנימי של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מקרין יוקרה בהתאמה אישית באמצעות כל אחד מהפריטים המשובחים שלו, ובמקביל מצהיר על כוונות ספורטיביות ברורות. ריפוד העור איכותי במיוחד, שאר חומרי הגלם באיכות משובחת ובגימור מושלם. ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מציע חלל פנים מודרני ברמה של מחלקה ראשונה עם נוחות עילאית ומרחב עצום.
BMW סדרה 8 גראן קופה, ריפוד פנים מעוצב
BMW סדרה 8 גראן קופה, זכוכית Crafted Clarity
BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב פנימי, חלק אחורי
BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב פנימי, תא נהג
BMW סדרה 8 גראן קופה, ריפוד פנים מעוצב

מושבים אקסקלוסיביים

המושבים המתכווננים האופציונליים של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מצוידים בכוונון אקטיבי למשענת הגב, בכוונון משתנה לתמיכת המותניים ובכוונון ידני של עומק המושב, כך שניתן להתאימם בצורה אידאלית בהתאם להעדפותיך האישיות. המושבים כוללים את ריפוד העור האיכותי ביותר, כגון ריפוד עור Merino בגוון לבן שנהב/כחול לילה עם תפירה אלגנטית בצבע מנוגד.

BMW סדרה 8 גראן קופה, זכוכית Crafted Clarity

פרטים קטנים

פריטים באיכות גבוהה, כגון פסי הגימור הפנימיים של BMW Individual בגוון שחור פסנתר, תפירה ייחודית ובקרות בגימור מגלוון, מעניקים לחלל הפנים מגע יוקרתי. גימור הזכוכית האופציונלי בעבודת יד"CraftedClarity" מעטר את ידית ההילוכים, את בקר ה-iDrive ואת לחצן ההתנעה/הדממה. הוא מעניק לחלל הפנים היוקרתי מראה מושך ועוצמתי בצורה יוצאת דופן.

BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב פנימי, חלק אחורי

חופש פרטי

הקונסולה המרכזית של ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מצופה גם היא בעור והיא ממשיכה את תנועת הזרימה למושבים האחוריים. היא מדגישה את ההפרדה שבין המושבים האחוריים ומאפשרת לנוסעים לשלוט בבקרת האקלים בנפרד. כל נוסע יכול לכוונן בנפרד את מיזוג האוויר האוטומטי ואת חימום המושב.(אופציה בתשלום)

BMW סדרה 8 גראן קופה, עיצוב פנימי, תא נהג

סביבה ספורטיבית ויוקרתית

סביבת הנהג שב-BMW סדרה 8 גראן קופה שופעת אלגנטיות ומאפשרת לנהג להתמצא בקלות. המידע שאתה צריך נמצא תמיד בשדה הראייה שלך; במקביל, גלגל ההגה בגימור עור M עם ידיות החלפת הילוכים מאפשר לך להישאר בשליטה. כל המשטחים, הלחצנים והבקרות מספקים מגע איכותי,ברמה של מחלקה ראשונה ובאווירה יוקרתית.

BMW סדרה 8 גראן קופה, יכולות נהיגה דינמיות xDrive

חוויית נהיגה ללא פשרות

חוויית נהיגה ללא פשרות

ריגושים בהזמנה אישית: הודות לרכיבים החדשניים, ה-BMW סדרה 8 גראן קופה מציעה רמה גבוהה של ספורטיביות. תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים, מאפשרת החלפות הילוכים ספורטיביות במיוחד בעוד מתלה ה-M האדפטיבי מבטיח ביצועים דינמיים בכל תנאי דרך. גם ההיגוי האקטיבי האינטגרלי שמגיע כאופציה בגלגלים האחוריים תורם בהפחתת מאמץ ההיגוי ומשפר את היציבות ואת נוחות הנהיגה, במיוחד במהלך פניות מהירות. בנוסף, מערכת ההינע החכמה האופציונלית, ה-xDrive, מציעה אחיזה ויציבות מקסימליות. מרכז הכובד הנמוך וקשיחות מרכב גבוהה מבטיחים גם הם, חווית נהיגה מושלמת.
BMW סדרה 8 גראן קופה, יכולות נהיגה דינמיות xDrive
BMW סדרה 8 גראן קופה, מנוע 8 צילינדרים BMW TwinPower Turbo

האצה מהירה

האצה מהירה

מנוע בנזין 8 צילינדרים BMW TwinPower Turbo בנפח 4.4 ל' המפיק 530 כוחות סוס. המנוע העוצמתי מאיץ את ה-BMW M850i xDrive גראן קופה מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 3.9 שניות. הצליל של המנוע מדגיש את נוכחותה של המכונית והוא יגרום לך לצמרמורת.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מנוע 8 צילינדרים BMW TwinPower Turbo
BMW סדרה 8 גראן קופה, מנוע 6 צילינדרים BMW TwinPower Turbo

עוצמה מרשימה

עוצמה מרשימה

מנוע בנזין 6 צילינדרים BMW TwinPower Turbo בנפח של 3.0 ל' והספק של 340 כוחות סוס. יחידת הכוח שב-BMW 840i מספקת הנאה מקסימלית מנהיגה, היא מאיצה את הרכב מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 5.2 שניות.
BMW סדרה 8 גראן קופה, מנוע 6 צילינדרים BMW TwinPower Turbo

THE LUXURY OF BEING AHEAD OF ITS TIME

INNOVATIVE TECHNOLOGIES IN THE BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

Enjoy progress with every metre: the BMW 8 Series Gran Coupé not only sets new benchmarks on the road but also in terms of innovative technologies. From the latest-generation personalisable operating concept via convenient voice control, thanks to BMW Intelligent Personal Assistant, through to partially automated driving: the innovative digital services and assistance systems in this luxurious sports car make every trip even more personal and relaxed, thus raising sheer driving pleasure to an entirely new level.
BMW 8 Series Gran Coupé, BMW Live Cockpit Professional
BMW 8 Series Gran Coupé, BMW Intelligent Personal Assistant
BMW 8 Series Gran Coupé, Experience Modes
BMW 8 Series Gran Coupé, BMW Driving Assistant Professional
BMW 8 Series Gran Coupé, BMW Live Cockpit Professional

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

The BMW Live Cockpit Professional is a personalisable control and display cluster comprising the fully digital instrument display, the high-resolution Control Display in the centre console and the Head-Up Display in your field of vision. Using touchscreen, gestures, iDrive Controller or voice with the BMW Intelligent Personal Assistant, you can operate fully in line with your personal preferences.

BMW 8 Series Gran Coupé, BMW Intelligent Personal Assistant

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT

Modern vehicles are becoming increasingly complex. So why not accept help from a personal assistant? The BMW Intelligent Personal Assistant supports you during the operation of your BMW 8 Series Gran Coupé, be it with navigation, entertainment or vehicle functions. A brief “Hey BMW” is all it takes for you to start communicating with your BMW Intelligent Personal Assistant. To get to know it better, simply ask: “Hey BMW, who are you?”. Incidentally, you can change the activation word too, just say: “Hey BMW, change the activation word.”

BMW 8 Series Gran Coupé, Experience Modes

EXPERIENCE MODES

The Experience Modes allow you to adapt the interior ambience of your BMW 8 Series Gran Coupé to match your current mood. The three individual modes “Expressive”, “Wellbeing” and “Executive” offer you an ideally coordinated interplay of interior functions such as air conditioning, seat heating, light and music. This stimulates your senses and has a positive effect on your overall comfort. For even more sheer driving pleasure. Simply say: “Hey BMW, activate the Expressive mode.”, and try it out.

BMW 8 Series Gran Coupé, BMW Driving Assistant Professional

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

The optional Driving Assistant Professional helps you to maintain the right distance as well as the desired speed and lane and also to avoid collisions. For instance, the system warns you of unwanted lane changes by vibrations on the steering wheel. It also ensures that your BMW 8 Series Gran Coupé brakes automatically if the distance from any vehicles ahead or pedestrians on the carriageway becomes too close. It additionally warns you of any cross traffic that is difficult to see and makes pulling out of a parking space easier. Furthermore, the system supports you in an emergency when bringing the vehicle to a stop.

BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW Individual, מבט 3/4 קדמי
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW Individual, מבט 3/4 אחורי
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW Individual, תא נהג
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW Individual, דיפון הגג
BMW סדרה 8 גראן קופה, BMW Individual, ציוד פנים

BMW INDIVIDUAL - ביטוי של סגנון אישי (אופציונלי)

תן ל-BMW סדרה 8 גראן קופה את המגע האישי שלך. אפשרויות גימור רבות של BMW Individual מציעות מספר רב של צבעים ייחודיים, לדוגמה כחול טנזניט מטאלי - כדי להעניק למכונית מראה ייחודי עוד יותר. מושבי עור שנתפרו בעבודת יד באיכות עילאית מעטרים אל חלל הפנים המרשים בגוונים שונים - אחת הדוגמאות היא ריפודי עור Merino לבן שנהב עם גוון מנוגד Tartufo. פסי הגימור הפנימיים הייחודיים בגימור שחור פסנתר ודיפון הגג בגימור אלקנטרה, משלימים את העיצוב בתא הנוסעים.

BMW 8 Series Gran Coupé, design, view from birds perspective

BMW סדרה 8 גראן קופה, אפשרויות ציוד

אישה צעירה על רקע טורקיז

לחוות יוקרה מודרנית

מחלקת היוקרה של BMW

לחוות יוקרה מודרנית

מחלקת היוקרה של BMW

BMW WhatsApp channel.

ערוץ הוואטסאפ של BMW

פשוט ליצור קשר. שימו לב: השירות להודעות בלבד.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): x.x–x.x
CO2 emissions in g/km (combined): xxx–xxx


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.


Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2


The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.