BMW M240I קופה

BMW M logo

משוחררת רסן, דינמית, מאפס למאה ב-4.6 שניות. BMW M240i קופה תוכננה לביצועים בלתי מתפשרים. מתלי M ספורטיביים בכוונון מיוחד, רכיבים אופטימליים לביצועים גבוהים וההספק המרשים של 340 כ"ס שמפתח מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור, בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance, מעניקים את חוויית הנהיגה המושלמת - אבל יש גם תופעות לוואי: רמה גבוהה של אדרנלין ושפע ריגושים. גם מבחינה אופטית, השאיפות הספורטיביות הקיצוניות של BMW M240i ניכרות מיד - עם פריטים ייחודיים בעיצוב M Performance שמעצימים את המראה המרשים.BMW M240i קופה

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג

ספר הנהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא"ל: service1@delekmotors.co.il

משחקי כוח ב-6 צילינדרים.

שישה צילינדרים, נפח של 3.0 ליטר. זריזות ייחודית ושימושיות גבוהה בחיי היום יום. משתלבים במערכת הינע אחת שממחישה היטב את ה-DNA הספורטיבי. מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור, בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance, מעניק השראה הודות לתגובה הספונטנית ולמומנט הגבוה, גם במהירויות מנוע נמוכות. התוצאה: מומנט מרבי של 51 קג"מ והאצה עוצרת נשימה. הצליל האופייני של BMW M240i ממחיש גם מבחינה אקוסטית את היכולת יוצאת הדופן של יחידת הכוח.

משחקי כוח ב-6 צילינדרים.

מראה ספורטיבי במיוחד.

מלבד שבכת הכליות הכפולה והייחודית והפנסים הראשיים, בטכנולוגיית LED מלאה, החזית של BMW 2-SERIES כוללת גם פתחי אוויר גדולים ומרשימים, כחלק מחבילת העיצוב האווירודינמיות של M שמותקנת כציוד סטנדרטי, עם פריטי עיצוב בגוון Ferric Grey. את שילובי הצבעים משלימים בצורה אידיאלית חישוקי סגסוגת קלה M בקוטר 18 אינץ', דגם 436 M בגוון Ferric Grey, אשר מעניקים יכולות מלהיבות של האצה וגם של בלימה, באמצעות בלמי M Sport המותקנים כציוד סטנדרטי. בתי המראות בעלי העיצוב האווירודינמי בגוון Ferric Grey והכיתוב של הדגם מאחור מדגישים את הקשר הקרוב למכוניות M של BMW. את האפקט מגבירים גם קצוות צינורות הפליטה, משני צידי המכונית, בגימור כרום מושחר: קודם כל, הם מעידים על הביצועים רבי העצמה, ושנית, הם גם מציינים את מערכת הבלימה המשופרת.

ביצועי על. גם בתא הנוסעים.

מוכוונת לביצועים.

פריטי העיצוב הייחודיים של M Performance משלבים ב-BMW M240i בין אווירה ספורטיבית לבין עיצוב יוצא דופן. לוח המחוונים האולטרה מודרני כולל כיתוב דיגיטלי של שם הדגם ומציג בצורה אופטימלית את כל המידע הרלוונטי לנהיגה.

מושבי Sport.

מתיישבים וממריאים: כמו כל פרט אחר בתא הנוסעים, גם מושבי Sport בעלי העיצוב הארגונומי, עם כיתוב תפור של האות M, משדרים את השאיפה להשיג ביצועי על ולאפשר לנהג לשבת בנוחות מרבית. רפידות הברכיים המרופדות של M Performance מביאים את הנוחות לכדי שלמות - ובמיוחד בנסיעות ארוכות, הם מבטיחים מיקום אופטימלי של רגלי הנהג.

כניסה אלגנטית.

רושם ראשוני מעל לכל תחרות: ברגע שנכנסים למכונית, חיפויי הסף המרשימים עם כיתובים של שם הדגם בפתח הדלת יוצרים מראה מרהיב ומבטיחים שלא ייוותר שום ספק ביחס למעמדו על הנהג.

ביצועים מלהיבים. דיוק מרבי.

דינמיקה רבת עצמה שמתורגמת לחוויית נהיגה מלהיבה: הכוונון המיוחד של המתלים על ידי חטיבת M Performance הופך את BMW M240i לאתלטית המובילה בקבוצתה. המתלים כוללים מערך של קפיצים ובולמי זעזועים שכווננו במיוחד, וכן מאפיינים אלסטו-קינמטיים מיוחדים של הסרן הקדמי. תרומה נוספת תורם היגוי Sport משתנה, שמבטיח טיפול מדויק בהספק האדיר.

  • היגוי Sport משתנה
  • מתלי M Sport
  • xDrive
  • תיבת הילוכים Sport אוטומטית Steptronic בעלת 8 הילוכים

נהיגה מהנה עוד יותר.

מכוניות M Performance מרשימות בהספק רב עצמה. הן מעניקות דינמיקת נהיגה מרבית מבלי להקריב את הנוחות. ולמרות האתלטיות הגבוהה, הן מפגינות עיצוב מסוגנן ומתקדם. מכוניות BMW M Performance. נהיגה מהנה עוד יותר.

נהיגה מהנה עוד יותר.

דרגות זיהום ובטיחות.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.