העצמה של החופש

BMW M logo

BMW X3 M40i

העצמה של החופשBMW X3 M40i

מאיץ את קצב פעימות הלב: עם מנוע שמפתח הספק מרשים של 360 כ"ס וגנים של משפחת M Performance שאינם מותירים מקום לספק,BMW X3 M40i דוחק את המגבלות. הזריזות עוצרת הנשימה, ההתנהגות המדויקת להפליא והיציבות הניהוגית הגבוהה במיוחד בכל משטח הופכים אותו למוביל הבלתי מעורער בקבוצתו.

Read more

תפוקה גבוהה של אדרנלין.

תפוקה גבוהה של אדרנלין.

עצמה חסרת פשרות והאצה טהורה. מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור, בטכנולוגיית TwinPower Turbo M Performance, מזניק את BMW X3 M40i מאפס למאה בזמן קצר להפליא של 4.8שניות. המומנט המרבי של 51 קג"מ והתגובה הישירה של המנוע יוצרים חוויית נהיגה חדשה לחלוטין. המינון המוגבר של האדרנלין כבר בפנים.

Read more

קטלוג ומפרט טכני.

קטלוג ומפרט טכני.

מוכן לכל אתגר.

מוכן לכל אתגר.

רב עצמה, דינמי, זריז ועוצר נשימה. חוויית הנהיגה ב-BMW X3 M40i משלבת בין ביצועים טהורים לבין הנאה מנהיגה ברמה הגבוהה ביותר. התאמה מלאה לכל אתגר. כל הרכיבים של רכב זה תוכננו בצורה שיטתית לביצועים גבוהים. מאפייני ההיגוי יוצאי הדופן, הכוונון הספורטיבי של מתלי מתלים אדפטיביים וההנעה הדינמית במיוחד לכל הגלגלים מעבירים את העצמה המרשימה של המנוע בצורה חלקה אל הדרך, בכל עת. בשעת הצורך, בלמי M Sport עוצרים את העצמה המרוכזת עצירה מוחלטת תוך שניות ספורות. אתה מוזמן לחוות את ההתנהגות המדויקת והאחיזה המרבית.

Read more

מראה מרגש.

BMW X3 M40i מרשים מיד בצבע האופייניCerium Grey, אשר נשמר במיוחד לדגמי M Performance. בין פרטי העיצוב מעוררי ההשראה ראויים לציון החזית עם שבכת הכליות הכפולה והייחודית בגוון Cerium Grey ועם פתחי האוויר המוגדלים. החלק האחורי מעורר השראה הודות לקצוות הכפולים ורבי העצמה של צינור הפליטה בגימור כרום מושחר משני צדי הרכב. את המראה הכולל והמרשים משלימים בתי המראות בצבע מודגש וחישוקי סגסוגת קלה M הייחודיים, בקוטר 21 אינץ', דגם 718 M, בעיצוב Double-spoke אופציונלי.

העיצוב הייחודי של תא הנוסעים של BMW X3 M40i.

תא הנוסעים של BMW X3 M40i מבטא ביצועים חסרי פשרות. עוד לפני שמתיישבים, חיפויי הנוי הייחודיים בספי הדלתות, עם כיתובי M Performance, מסבים את תשומת הלב ל-DNA הספורטיבי של הרכב. עמדת הפיקוד מוכוונת הנהג מרשימה במרחק הקצר מגלגל ההגה לכל אמצעי הבקרה החשובים. בה בעת, כל המידע הרלוונטי לנהג מופיע בלוח המחוונים המודרני במיוחד, עם כיתוב דיגיטלי של שם הדגם. מושבי Sport בריפוד עור איכותי הם מקור השראה קבוע, בארגונומיות מרשימה ובמראה ספורטיבי ואלגנטי.

נהיגה מהנה עוד יותר.

BMW MPerformance

נהיגה מהנה עוד יותר.

הודות לעיצוב המלוטש שלהן, דגמי M Performance מפגינים מראה מרשים בשילוב עם אתלטיות עילאית, ומעוררות השראה בנהיגה רבת עצמה ובביצועים שהם מהטובים ביותר בכל אחת מסדרות הדגמים. הן מעניקות דינמיקת נהיגה מלהיבה מבלי להקריב את הנוחות. מכוניות BMW M Performance. או בקיצור: נהיגה מהנה עוד יותר.

Read more

תמונות וסרטונים.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.