ללא גבולות – עד לקו הגמר.

דינמיקת הנהיגה, היעילות והחיסכון של BMW X3.

ללא גבולות – עד לקו הגמר.דינמיקת הנהיגה, היעילות והחיסכון של BMW X3.

ל-BMW X3 יש משימה ברורה: לשלב ללא תנאים בין דינמיקה לבטיחות. לשם כך הוא מציע נוחות נסיעה מושלמת ובונוס בטיחותי ברור, גם בתנאים של מזג אוויר קשה או על משטחים חלקלקים. מאפיינים נוספים לחוויית נהיגה יוצאת דופן הם המומנט הגבוה בשילוב עם אחיזה עיקשת בכביש ונתוני הביצועים המרשימים. או, במלים אחרות: ב-BMW X3, הדרך מסתיימת רק כשאתה רוצה שהיא תסתיים.

Read more

עצמה מרשימה.

עצמה מרשימה.

מנוע הטורבו-בנזין בעל 4 צילינדרים, בטכנולוגיית TwinPower Turbo מהדור המתקדם ביותר של BMW, מציע הספקת כוח מרשימה בשילוב עם נתוני צריכה למופת, הודות לטכנולוגיות חדשניות. המנוע מפתח הספק של 252 כ"ס ומומנט מרבי מרשים של 35.7 קג"מ.

Read more

התנגדות נמוכה יותר. להתקדמות מהירה יותר.

התנגדות נמוכה יותר. להתקדמות מהירה יותר.

הודות למבנה החכם וקל המשקל, הופחת במידה משמעותית המשקל של BMW X3, ובזכות האמצעים האווירודינמיים שכווננו במדויק, הושג מקדם גרר אופטימלי. האמצעים האלה מעניקים יתרונות חשובים בדמות דינמיקה זריזה במיוחד, יעילות גבוהה וצריכת דלק חסכונית. לציון מיוחד ראויים העיצוב של החלק האחורי, עם שפות הגרר המובחנות, המראות החיצוניות בעלות האווירודינמיות האופטימלית ופתחי האוויר מסוג Air Curtain בפגוש הקדמי.

Read more

טכנולוגיות EFFICIENT DYNAMICS BMW.

טכנולוגיות EFFICIENT DYNAMICS BMW.

להפיק יותר מכל ליטר של דלק עם טכנולוגיות EfficientDynamics BMW: לביצועים טובים יותר, יעילות גבוהה יותר וחוויית נהיגה מהנה יותר. חידושים טכנולוגיים שמפחיתים את צריכת הדלק ובו-זמנית מגבירים את ההנאה מהנהיגה - כי הדינמיות הטהורה היא ציוד סטנדרטי בכל מכונית BMW.

Read more

מערכות סיוע לנהג.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.