אתך בכל משימה: אסתטיקה רבת עצמה.

העיצוב של BMW X3.

אתך בכל משימה: אסתטיקה רבת עצמה.העיצוב של BMW X3.

די במבט אחד כדי לעורר את התשוקה לאתגרים. שפת העיצוב המרשימה של BMW X3 מציגה פרשנות חדשה לסמכותיות ועצמאות. פרופורציות הרמוניות, קווי מתאר רבי עצמה ודגש חזק על רוחב החזית והחלק האחורי משתלבים ויוצרים מראה נצחי - שנמשך בצורה מרשימה גם בתא הנוסעים הייחודי,. בקיצור: עם חבילות העיצוב BMW Lines והאבזור המגוון, מציע BMW X3 נוכחות הולמת לכל שאיפה.

Read more

ראות מושלמת של כל המסלולים. וגם מעבר להם.

הפנסים הראשיים המסתגלים בטכנולוגיית LED (אופציונלי) כוללים את האלומה הנמוכה ואת האלומה הגבוהה של הפנסים הראשיים, ומאותתי פנייה בטכנולוגיית LED מלאה. האבזור כולל גם אלומה גבוהה סלקטיבית של BMW, פנסי פנייה, תאורת יום ופנסים ראשיים מסתגלים עם בקרת תאורה משתנה לתאורה מעולה של הדרך מלפנים וראות טובה יותר בחשיכה. בחלק האחורי מותקנים פנסים אחוריים מפוסלים, ובטכנולוגיית LED במראה אופייני ל-BMW, שמזכיר את האות L. הם מעניקים לרכב מראה דינמי עוד יותר והופעה מרשימה, ביום ובלילה.

שומר על שקט. גם כשבחוץ סוער.

תכנון אקוסטי מודרני.

שומר על שקט. גם כשבחוץ סוער.

תכנון אקוסטי מודרני.

אווירה רגועה ומהודרת: הנוחות האקוסטית שופרה באופן משמעותי והופכת את תא הנוסעים של BMW X3 לאזור שקט ויוקרתי, גם במהירות גבוהה. הזכוכית האקוסטית האיכותית מפחיתה במידה מוחשית את רעש הרוח ושאר הרעשים החיצוניים.

Read more
"במסגרת מושלמת של משטחים אלגנטיים, הפתרונות החכמים יוצרים מרחב שופע לאורח חיים פעיל".
אוליבר היילמר, מנהל תחום העיצוב הפנימי במכוניות BMW

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.