בתור ה-Sports Activity Vehicle הראשון, ה-BMW X3 היה בזמנו המייסד של קבוצת הרכב שלו. והדור האחרון של רכב רב-תכליתי זה נשאר נאמן למסורת שלו: נוח להפליא וגמיש במיוחד, ה-BMW X3 מותאם באופן אידיאלי לאתגרי היומיום ובאותה מידה לנסיעות ארוכות. בעוד הופעתו החיצונית היא בעלת האופי הטיפוסי של סידרת דגמי ה-X, החלל הפנימי מעניק השראה הודות לחומרים מובחרים שמשדרים רושם של איכות גבוהה במיוחד. BMW X3 מרשים גם עם מנועי BMW TwinPower Turbo חסכוניים, דיזל ובנזין.

גלה את BMW X3.

עיצוב.

גרסתו האחרונה של הרכב שייסד את קבוצת ה-Sports Activity Vehicles (SAV), שומרת על הכריזמה המובהקת שלה ובאותו הזמן, נראה אתלטי יותר מאשר אי פעם. בפנים, ה-BMW X3 מדגיש בצורה נחרצת את האופי היוקרתי היוצא מן הכלל שלו עם חומרים באיכות גבוהה.

יעילות.

ה-BMW X3 מוכן לקראת כל אתגר. דבר זה נכון במיוחד לגבי יחידת ההנעה שלו עם טכנולוגיות חכמות מ-BMW EfficientDynamics וכן מערכת ניהול האנרגיה המתקדמת שלו, הוא מציע הנאת נהיגה וזריזות - ובמקביל, מפחית את צריכת הדלק ופליטת המזהמים.

נוחות ושימושיות.

ה-BMW X3 מסוגל להתמודד עם כל אתגר שחיי היומיום מציבים בפניו. ועם התפקודים המתוחכמים שלו, הוא הופך כל הרפתקה למשחק ילדים. ניתן להתאים את המרחב הפנימי ותא המטען המרווחים לכל הדרישות, ולהבטיח רמה גבוהה של נוחות ושימושיות. גלה את הדחף שלך לגלות - וחווה אותו במלואו: עם ה-BMW X3.

מ-5.4 ליטר

טכנולוגיית BMW TwinPower Turbo חדשנית, הזרקת דלק מסוג מסילה משותפת ומבנה אלומיניום קל משקל מאפשרים זאת: מנוע הדיזל 4 צילינדרים שפותח מחדש של ה-BMW X3 משלב ביצועים מרשימים עם שיפור נוסף בצריכת הדלק ופליטת המזהמים. נתונים חסכוניים במיוחד מתקבלים מדגם ה- BMW X3 xDrive20d, עם צריכת דלק של 5.4 ל-100 ק"מ (עם תיבת הילוכים אוטומטית) ופליטת CO2 של 141 גרם/ק"מ. הרכב הוא גם נדיב הרבה יותר מבחינת ביצועי נהיגה, הוא מסוגל להאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 8.1 שניות ולהגיע למהירות מרבית של 210 קמ"ש. יחד איתו, קיימים מנועי הבנזין, המנוע החזק של ה-BMW X3 xDrive28i משיג מהירות מרבית של 230 קמ"ש וגומא את הזינוק מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 6.5 שניות. גם כאן צריכת הדלק ופליטת ה-CO2 שומרות על רמה נמוכה להפליא: נתונים של 7.4 ליטר/100 ק"מ ו-172 מדברים בעד עצמם. הודות ל-BMW BluePerformance, מנועי ה- 4 הצילינדרים עומד גם בתקן הפליטות EU6. כל הנתונים נקבעו בהתאם למסלול המבחן של EU ותלויים בתצורת הצמיגים שנבחרה ומשוייכים לדגם עם תיבת הילוכים אוטומטית.
*הערך הנמוך ביותר הושג עם חישוקים מסגסוגת קלה SA 2AM בקוטר 17 אינץ' ובעיצוב Streamline 306, אשר מוצעים כאבזור מיוחד בתוספת תשלום.