בתור ה-Sports Activity Vehicle הראשון, ה-BMW X3 היה בזמנו המייסד של קבוצת הרכב שלו. והדור האחרון של רכב רב-תכליתי זה נשאר נאמן למסורת שלו: נוח להפליא וגמיש במיוחד, ה-BMW X3 מותאם באופן אידיאלי לאתגרי היומיום ובאותה מידה לנסיעות ארוכות. בעוד הופעתו החיצונית היא בעלת האופי הטיפוסי של סידרת דגמי ה-X, החלל הפנימי מעניק השראה הודות לחומרים מובחרים שמשדרים רושם של איכות גבוהה במיוחד. BMW X3 מרשים גם עם מנועי BMW TwinPower Turbo חסכוניים, דיזל ובנזין.

גלה את BMW X3.

עיצוב.

גרסתו האחרונה של הרכב שייסד את קבוצת ה-Sports Activity Vehicles (SAV), שומרת על הכריזמה המובהקת שלה ובאותו הזמן, נראה אתלטי יותר מאשר אי פעם. בפנים, ה-BMW X3 מדגיש בצורה נחרצת את האופי היוקרתי היוצא מן הכלל שלו עם חומרים באיכות גבוהה.

יעילות.

ה-BMW X3 מוכן לקראת כל אתגר. דבר זה נכון במיוחד לגבי יחידת ההנעה שלו עם טכנולוגיות חכמות מ-BMW EfficientDynamics וכן מערכת ניהול האנרגיה המתקדמת שלו, הוא מציע הנאת נהיגה וזריזות - ובמקביל, מפחית את צריכת הדלק ופליטת המזהמים.

נוחות ושימושיות.

ה-BMW X3 מסוגל להתמודד עם כל אתגר שחיי היומיום מציבים בפניו. ועם התפקודים המתוחכמים שלו, הוא הופך כל הרפתקה למשחק ילדים. ניתן להתאים את המרחב הפנימי ותא המטען המרווחים לכל הדרישות, ולהבטיח רמה גבוהה של נוחות ושימושיות. גלה את הדחף שלך לגלות - וחווה אותו במלואו: עם ה-BMW X3.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.