ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי בנהיגה

THE 2

ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי בנהיגה

ה-BMW סדרה 2 קופה.

THE 2ה-BMW סדרה 2 קופה.

הסדרה 2 קופה עושה את זה ללא פשרות, מבדלת את עצמה באופן ברור ואלגנטי ומאתגרת את המוסכמות הקיימות. עיצוב ייחודי וצללית קופה קלאסית שמתכתבים עם דגמים היסטוריים ומדגישים את האופי המתקדם של דגם זה. קופה ספורטיבית עוצמתית ומושכת שמשדרת עליונות.

בין מגוון הדגמים, דגם ה- BMW M240i xDrive מספק הנאה טהורה. בהאצה, בפנייה או בישורת ארוכה - מהירות המנוע מטפסת ביחד עם רמות האדרנלין והדופק שלכם. ספורטיבי רדיקלי, מהפכני ועצמאי. בזכות יכולות דינמיות עוצרות נשימה קופה חושפת ביצועים שטרם נראו. 

 

קרא עוד

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

ספר נהג

 

לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

הביצועים של ה-BMW M240i xDrive קופה.

מערכת העברת הכוח, מתלים וביצועים.

BMW סדרה 2 קופה.

יכולות נהיגה דינמיות מרגשות וזריזות גבוהה בשימוש יום-יומי.
 • מנוע בנזין 4 צילינדרים טורי TwinPower Turbo עם הספק של 184 כ"ס.
 • חבילת M SPORT (אופציה בתוספת תשלום)
 • 184 כ"ס, 30.54 קג"מ, 0-100 ק"מ/ש' 7.5
ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי

BMW M240i xDrive קופה.

יכולות נהיגה דינמיות מרגשות מספקות ביצועים מלהיבים וספורטיביים.
 • מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW TwinPower Turbo עם הספק מדהים של 374 כ"ס.
 • מתלה ספורטיבי M, דיפרנציאל M Sport ובלמי M Sport כסטנדרט.
 • הינע חכם בכל הגלגלים BMW xDrive.
 • 374 כ"ס, 50.98 קג"מ, 0–100 ק"מ/ש' ב- 4.3 שניות.
ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי
 • BMW סדרה 2 קופה.
 • BMW M240i xDrive קופה.

BMW M240i xDrive קופה - נקודות עיקריות.

יכולות הנהיגה הדינמיות והמאפיינים העיצוביים של BMW M240i xDrive קופה.

ביצועים מלהיבים שפוגשים עיצוב עוצר נשימה: מנוע הבנזין 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית BMW M TwinPower מגיע להספק של 374 כ"ס; משלימים אותו עיצוב ספורטיבי, מתלי M אדפטיביים, דיפרנציאל M Sport או היגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה. את כל אלו מציעה ה-BMW M240i xDrive קופה המספקת חוויית נהיגה דינמית גדושה בכוח ובזריזות בשילוב התנהגות מדויקת בצורה קיצונית. החבילה האווירודינמית M וחבילת M Technology (אופציה בתוספת תשלום) משדרגות את היכולות הספורטיביות האלה. האלמנטים העיצוביים בגוון אפור Cerium Grey (בהתאם לרמת האבזור) והאלמנטים העיצוביים הייחודיים בתוך תא הנוסעים המאפיינים את דגמי ה-M, מחזקים את המראה האתלטי.
ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire מבט אחורי בנהיגה
BMW M240i xDrive קופה 2021 עם מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo צילום תקריב

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo.

אתלטית מצטיינת המעניקה הנאה טהורה מנהיגה: מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי M TwinPower Turbo משחרר הספק אדיר ומפיק צליל מרגש האופייני לדגמי M. יצרנו מנוע עם הספק מרשים בעזרת מערכת תזמון שסתומים משתנה, הזרקת דלק ישירה בלחץ גבוה ומגדש טורבו TwinScroll.
היגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה ומתלי M אדפטיביים BMW M240i xDrive קופה 2021

מתלה אדפטיבי M והיגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה. (קיים בחלק מרמות האבזור)

ניתן לכוונן חשמלית את המתלה האדפטיבי M בכל רגע כך שיתאים לתנאי הדרך והנהיגה. באפשרותכם לכוונן את מאפייני המתלה באמצעות מערך מצבי הנהיגה Driving Experience Control ולנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת. ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להתאמץ פחות בעת סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שלדה דיפרנציאל M sport

דיפרנציאל M Sport.

דיפרנציאל M Sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.

BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתם משתמשים במצב אוטומטי ובין אם אתם מחליפים הילוכים ידנית בעזרת פקדי העברת ההילוכים - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית. במצב ספורט, וכאשר בורר ההילוכים במצב SPORT PLUS, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
BMW M240i xDrive קופה 2021 בלם ספורט M כחול כהה מטאלי צילום תקריב

בלם ספורט M.

בלמי M Sport הכוללים קליפרים בגוון כחול כהה מטאלי עם הלוגו M וצלחות בלמים גדולות יותר מבטיחים ביצועי בלימה מעולים. הבלמים, המותאמים לפוטנציאל הדינמי הגבוה במיוחד של ה-BMW שלכם, מאפשרים גם לנהוג באופן אתלטי יוצא דופן והם מספקים ביצועי בלימה מצוינים על כבישים רטובים.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire עיצוב קדמי

עיצוב קדמי.

חלקה הקדמי של ה-BMW M240i xDrive קופה מגיע בעיצוב ספורטיבי וייחודי: הבליטה שעל מכסה המנוע אומרת הכל. גריל הכליות הבולט מגיע עם מסגרת בגוון אפור ופתחי האוורור נפתחים או נסגרים בהתאם לדרישות הקירור. פנסים ראשיים מיוחדים מזכירים את דגמי הקופה האייקוניים של BMW כגון ה-BMW 2002, והחצאית הקדמית בעיצוב M, שהיא חלק מהחבילה האווירודינמית M הסטנדרטית, כוללת קווי מתאר ברורים ופתחי אוורור משולשים בגוון אפור, ומדגישה את היכולות הדינמיות המרשימות של דגמי M.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire עיצוב אחורי

עיצוב אחורי.

לחלקה האחורי של ה-BMW M240i xDrive קופה מראה אתלטי קיצוני. הפנסים האחוריים הקומפקטיים הנמתחים לקצוות מדגישים את היציבה הרחבה של המכונית, והספוילר האחורי הסטנדרטי המגיע בגוון הגוף משפר את מאפייני הנהיגה ומעניק למכונית מראה ספורטיבי מתקדם. החצאית האחורית M משדרגת אפקט זה והיא כוללת דיפוזר מרשים בגוון שחור מבריק ואלמנט עיצובי ייחודי בצורת משושה. המראה הדינמי הכללי מחוזק על ידי צינורות מפלט חופשיים בגוון אפור.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire מבט צדדי

עיצוב צדי.

העיצוב הצדי של ה-BMW M240i xDrive קופה יוצר צללית קופה ספורטיבית רדיקלית. העיצוב הזריז בצורת שלוש קופסאות עם מכסה המנוע המוארך, השלוחות הקצרות ותא הנוסעים המוסט לאחור יוצר מראה דינמי קיצוני. בה בעת, גריל הכליות האנכי מעצים את המראה הדינמי של החלק הצדדי. כיסויי המראות M בגוון אפור וקווי הכתפיים המדויקים נמתחים מהפנסים הראשיים אל הפנסים האחוריים ומדגישים את השאיפות הספורטיביות של המכונית.

BMW M240i xDrive קופה G42 2021 גלגל הגה M בציפוי עור

גלגל הגה M.

גלגל ההגה M בציפוי עור בעיצוב שלושה חישורים כולל כפתורי שליטה וסמל M גלגל ההגה, עם ציפוי עור Nappa בתפירה שחורה, מספק חוויית היגוי ישירה ואחיזה אופטימלית.
BMW M240i xDrive קופה 2021 גימור פנים M פנלי דלתות צילום תקריב

גימור פנים M. (קיים בחלק מרמות האבזור)

גימור הפנים M המואר מציג את צבעי ה-M המושכים בצורה שאי אפשר להתעלם ממנה. פנלי הדלתות המוארים בצבעי M מדגישים את האופי הספורטיבי והמיוחד של המכונית, ובמקביל אפקט ההצללה מדגיש את היכולות הדינמיות המאפיינות את העוצמה של האות M.

סביבת נהג וטכנולוגיות.

מערכות עזר לנהג BMW סדרה 2 קופה.

מפוקסת במיוחד ומחוברת בכל פינה: הסביבה הממוקדת בנהג של ה-BMW סדרה 2 קופה עוטפת אתכם בטכנולוגיה מתקדמת.
BMW M240i xDrive קופה 2021 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Plus.

מערכת ה-BMW Live Cockpit Plus עם פעולת ניווט כוללת לוח מחוונים בגודל 12.3 אינץ' וצג מגע ברזולוציה גבוהה בגודל 12.3 אינץ'.

*התמונה להמחשה בלבד.

BMW M240i xDrive קופה G42 2021 מערכות עזר לנהג

Driving Assistant.

חבילת הבטיחות "Driving Assistant" כוללת מערכת אזהרת התנגשות חזיתית עם פעולת בלימה, מערכת עזר להגבלת מהירות, כולל מערכת תצוגת הגבלת מהירות עם מחוון איסור עקיפה ותצוגה מקדימה ואזהרה מוקדמת, כמו גם אזהרת תנועה חוצה אחורית. אזהרת סטייה מנתיב, אזהרת מעבר נתיב עם פעולת היגוי אקטיבית ואזהרת התנגשות אחורית משלימות את חבילת מערכות הבטיחות.

*התמונה להמחשה בלבד.

BMW M240i xDrive קופה G42 2021 אינטגרציה לטלפון החכם

קישוריות לטלפון החכם.

מדוע לא להשתמש בטלפון החכם שלכם אם אתם יכולים להמשיך להשתמש בו כרגיל? המכונית שלכם תומכת ב-Apple CarPlay®‎ בעזרת חיבור אלחוטי לטלפון החכם שלכם. מאפיין זה מאפשר לכם להשתמש בנוחות בפעולות המוכרות ובאפליקציות השונות בתוך המכונית.

*התמונה להמחשה בלבד.

דרגות זיהום ובטיחות.

 • ה- BMW 2 Series Coupe 220i הינו דגם חדש שייצורו החל רק לאחרונה וטרם נתקבלו לגביו נתוני תקינה ביחס לדרגת הבטיחות, צריכת החשמל, נתוני

  הצמיגים ופליטת מזהמי אוויר. הנתונים המפורסמים לעיל הם נתוני יצרן כלליים אשר עשויים להשתנות עם השלמת הליכי התקינה בישראל.

  נתוני צריכת הדלק הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל עשויה להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב ומאפייני הנהיגה ויכולים להיות גבוהים מנתוני היצרן.