ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי בנהיגה

THE 2

ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי בנהיגה

ה-BMW M240i xDRIVE קופה החדשה

THE 2ה-BMW M240i xDRIVE קופה החדשה

ספורטיביות רדיקלית. מהפכנית ועצמאית. בזכות יכולות דינמיות עוצרות נשימה והתנהגות זריזה, ה-BMW M240i xDrive קופה חושפת ביצועים שטרם נראו. ומעבר לכל אלה, היא פשוט מספקת הנאה טהורה. בהאצה, בפנייה או בישורת ארוכה - מהירות המנוע מטפסת ביחד עם רמות האדרנלין והדופק שלכם. העיצוב המתקדם והממוקד מדגיש את האופי הספורטיבי החד בכל זווית ומזכיר שה-BMW M240i xDrive קופה היא מכונה משובחת מכל בחינה.


 

קרא עוד

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

ספר נהג

 

לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

הביצועים של ה-BMW M240i xDrive קופה.

מערכת העברת הכוח, מתלים וביצועים.

BMW M240i xDrive קופה.

יכולות נהיגה דינמיות מרגשות וזריזות גבוהה בשימוש יום-יומי.
  • מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW TwinPower Turbo עם הספק מדהים של 374 כ"ס.
  • מתלה ספורטיבי M, דיפרנציאל M Sport ובלמי M Sport כסטנדרט.
  • הינע חכם בכל הגלגלים BMW xDrive.
  • 374 כ"ס, 50.98 קג"מ, 0–100 ק"מ/ש' ב- 4.3 שניות.
ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי

BMW M240i xDrive קופה - נקודות עיקריות.

יכולות הנהיגה הדינמיות והמאפיינים העיצוביים של BMW M240i xDrive קופה.

ביצועים מלהיבים שפוגשים עיצוב עוצר נשימה: מנוע הבנזין 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית BMW M TwinPower מגיע להספק של 374 כ"ס; משלימים אותו עיצוב ספורטיבי, מתלי M אדפטיביים, דיפרנציאל M Sport או היגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה. את כל אלו מציעה ה-BMW M240i xDrive קופה המספקת חוויית נהיגה דינמית גדושה בכוח ובזריזות בשילוב התנהגות מדויקת בצורה קיצונית. החבילה האווירודינמית M וחבילת M Technology (אופציה בתוספת תשלום) משדרגות את היכולות הספורטיביות האלה. האלמנטים העיצוביים בגוון אפור Cerium Grey (בהתאם לרמת האבזור) והאלמנטים העיצוביים הייחודיים בתוך תא הנוסעים המאפיינים את דגמי ה-M, מחזקים את המראה האתלטי.
ה-BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire מבט אחורי בנהיגה
BMW M240i xDrive קופה 2021 עם מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo צילום תקריב

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW M TwinPower Turbo.

אתלטית מצטיינת המעניקה הנאה טהורה מנהיגה: מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי M TwinPower Turbo משחרר הספק אדיר ומפיק צליל מרגש האופייני לדגמי M. יצרנו מנוע עם הספק מרשים בעזרת מערכת תזמון שסתומים משתנה, הזרקת דלק ישירה בלחץ גבוה ומגדש טורבו TwinScroll.
היגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה ומתלי M אדפטיביים BMW M240i xDrive קופה 2021

מתלה אדפטיבי M והיגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה. (קיים בחלק מרמות האבזור)

ניתן לכוונן חשמלית את המתלה האדפטיבי M בכל רגע כך שיתאים לתנאי הדרך והנהיגה. באפשרותכם לכוונן את מאפייני המתלה באמצעות מערך מצבי הנהיגה Driving Experience Control ולנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת. ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להתאמץ פחות בעת סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שלדה דיפרנציאל M sport

דיפרנציאל M Sport.

דיפרנציאל M Sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.

BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire, מבט קדמי תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתם משתמשים במצב אוטומטי ובין אם אתם מחליפים הילוכים ידנית בעזרת פקדי העברת ההילוכים - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית. במצב ספורט, וכאשר בורר ההילוכים במצב SPORT PLUS, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
BMW M240i xDrive קופה 2021 בלם ספורט M כחול כהה מטאלי צילום תקריב

בלם ספורט M.

בלמי M Sport הכוללים קליפרים בגוון כחול כהה מטאלי עם הלוגו M וצלחות בלמים גדולות יותר מבטיחים ביצועי בלימה מעולים. הבלמים, המותאמים לפוטנציאל הדינמי הגבוה במיוחד של ה-BMW שלכם, מאפשרים גם לנהוג באופן אתלטי יוצא דופן והם מספקים ביצועי בלימה מצוינים על כבישים רטובים.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire עיצוב קדמי

עיצוב קדמי.

חלקה הקדמי של ה-BMW M240i xDrive קופה מגיע בעיצוב ספורטיבי וייחודי: הבליטה שעל מכסה המנוע אומרת הכל. גריל הכליות הבולט מגיע עם מסגרת בגוון אפור ופתחי האוורור נפתחים או נסגרים בהתאם לדרישות הקירור. פנסים ראשיים מיוחדים מזכירים את דגמי הקופה האייקוניים של BMW כגון ה-BMW 2002, והחצאית הקדמית בעיצוב M, שהיא חלק מהחבילה האווירודינמית M הסטנדרטית, כוללת קווי מתאר ברורים ופתחי אוורור משולשים בגוון אפור, ומדגישה את היכולות הדינמיות המרשימות של דגמי M.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire עיצוב אחורי

עיצוב אחורי.

לחלקה האחורי של ה-BMW M240i xDrive קופה מראה אתלטי קיצוני. הפנסים האחוריים הקומפקטיים הנמתחים לקצוות מדגישים את היציבה הרחבה של המכונית, והספוילר האחורי הסטנדרטי המגיע בגוון הגוף משפר את מאפייני הנהיגה ומעניק למכונית מראה ספורטיבי מתקדם. החצאית האחורית M משדרגת אפקט זה והיא כוללת דיפוזר מרשים בגוון שחור מבריק ואלמנט עיצובי ייחודי בצורת משושה. המראה הדינמי הכללי מחוזק על ידי צינורות מפלט חופשיים בגוון אפור.
BMW M240i xDrive קופה 2021 שחור מטאלי Sapphire מבט צדדי

עיצוב צדי.

העיצוב הצדי של ה-BMW M240i xDrive קופה יוצר צללית קופה ספורטיבית רדיקלית. העיצוב הזריז בצורת שלוש קופסאות עם מכסה המנוע המוארך, השלוחות הקצרות ותא הנוסעים המוסט לאחור יוצר מראה דינמי קיצוני. בה בעת, גריל הכליות האנכי מעצים את המראה הדינמי של החלק הצדדי. כיסויי המראות M בגוון אפור וקווי הכתפיים המדויקים נמתחים מהפנסים הראשיים אל הפנסים האחוריים ומדגישים את השאיפות הספורטיביות של המכונית.

BMW M240i xDrive קופה G42 2021 גלגל הגה M בציפוי עור

גלגל הגה M.

גלגל ההגה M בציפוי עור בעיצוב שלושה חישורים כולל כפתורי שליטה וסמל M גלגל ההגה, עם ציפוי עור Nappa בתפירה שחורה, מספק חוויית היגוי ישירה ואחיזה אופטימלית.
BMW M240i xDrive קופה 2021 גימור פנים M פנלי דלתות צילום תקריב

גימור פנים M. (קיים בחלק מרמות האבזור)

גימור הפנים M המואר מציג את צבעי ה-M המושכים בצורה שאי אפשר להתעלם ממנה. פנלי הדלתות המוארים בצבעי M מדגישים את האופי הספורטיבי והמיוחד של המכונית, ובמקביל אפקט ההצללה מדגיש את היכולות הדינמיות המאפיינות את העוצמה של האות M.

סביבת נהג וטכנולוגיות.

מערכות עזר לנהג BMW M240i xDrive קופה.

מפוקסת במיוחד ומחוברת בכל פינה: הסביבה הממוקדת בנהג של ה-BMW M240i xDrive קופה עוטפת אתכם בטכנולוגיה מתקדמת.
BMW M240i xDrive קופה 2021 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

ה-BMW Live Cockpit Professional עם פעולת ניווט כולל שני צגים איכותיים המורכבים מצג מגע 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל של 12.3 אינץ'. ניתן להפעיל את מערכת ההפעלה של BMW מגרסה 7 גם דרך בקר המגע iDrive.

*התמונה להמחשה בלבד.

BMW M240i xDrive קופה G42 2021 מערכות עזר לנהג

Driving Assistant.

חבילת הבטיחות "Driving Assistant" כוללת מערכת אזהרת התנגשות חזיתית עם פעולת בלימה, מערכת עזר להגבלת מהירות, כולל מערכת תצוגת הגבלת מהירות עם מחוון איסור עקיפה ותצוגה מקדימה ואזהרה מוקדמת, כמו גם אזהרת תנועה חוצה אחורית. אזהרת סטייה מנתיב, אזהרת מעבר נתיב עם פעולת היגוי אקטיבית ואזהרת התנגשות אחורית משלימות את חבילת מערכות הבטיחות.

*התמונה להמחשה בלבד.

BMW M240i xDrive קופה G42 2021 אינטגרציה לטלפון החכם

קישוריות לטלפון החכם.

מדוע לא להשתמש בטלפון החכם שלכם אם אתם יכולים להמשיך להשתמש בו כרגיל? המכונית שלכם תומכת ב-Apple CarPlay®‎ בעזרת חיבור אלחוטי לטלפון החכם שלכם. מאפיין זה מאפשר לכם להשתמש בנוחות בפעולות המוכרות ובאפליקציות השונות בתוך המכונית.

*התמונה להמחשה בלבד.

M PERFORMANCE PARTS AND ORIGINAL BMW ACCESSORIES FOR THE BMW 2 SERIES COUPÉ M AUTOMOBILE.

The BMW M240i xDrive Coupé offers dynamic driving pleasure and a host of sporty equipment. Original BMW Accessories are available for your special needs. We offer a broad selection of individual additions and extras that are perfectly matched to this extraordinary sports car in quality, design and performance, offering you maximum added value – whatever you have in mind.

M Performance kidney grille in carbon fibre BMW 2 Series Coupé G42 2021

M Performance kidney grille in carbon fibre.

Show your style: the frame of the M Performance kidney grille is made of premium carbon fibre. For an especially elegant, sporty and individual look.
To the product
M Performance rear spoiler in carbon fibre BMW 2 Series Coupé G42 2021

M Performance rear spoiler in carbon fibre.

To the product
M Performance rear diffuser in carbon fibre BMW 2 Series Coupé G42 2021

M Performance rear diffuser in carbon fibre.

The M Performance rear diffuser in carbon-fibre look creates an even more modern appearance – and enhances the vehicle's sporty look.
To the product
20-inch M Performance forged wheel Y-spoke 795 M Jet Black matt BMW 2 Series Coupé G42 2021

20" M Performance forged wheel Y-spoke style 795 M Jet Black matt.

20'' M Performance forged wheels Y-spoke style 795 M in Jet Black matt. Summer complete wheel set with tyre pressure monitor and run-flat tyres.
To the product
M Performance steering wheel BMW 2 Series Coupé G42 2021

M Performance steering wheel.

Gripping facts: The steering wheel with Alcantara-lined grip area provides excellent feel and grip for a sportier steering feel.
To the product
M Performance backrest cover in Alcantara/carbon fiber dry BMW 2 Series Coupé G42 2021

M Performance backrest cover in Alcantara/carbon fiber dry.

The M Performance seat back made of open-pored carbon fibre and Alcantara give the seats a high-quality racing sport look.
To the product
BMW roof box 320 Black/Titan Silver BMW 2 Series Coupé G42 2021

BMW roof box 320 Black/Titan Silver.

Black/titanium silver lockable roof box, accessible from both sides with a capacity of 320 litres, compatible with all BMW roof rack systems.
To the product
BMW rear bike rack Pro 2.0 BMW 2 Series Coupé G42 2021

BMW rear bike rack Pro 2.0.

Light, stable BMW rear bike rack Pro 2.0 for two bikes/e-bikes. Maximum load of 60 kg, can be compactly folded together.
To the product
BMW all-weather floor mats front BMW 2 Series Coupé G42 2021

BMW all-weather floor mats front.

The perfectly fitted BMW all-weather floor mats protect the front footwell against moisture and dirt.
To the product
BMW luggage compartment mat BMW 2 Series Coupé G42 2021

BMW luggage compartment mat.

Black, fitted, anti-slip, durable mat for protecting against dirt and moisture.
To the product
19-inch M Performance light alloy wheel Y-spoke 898 M Frozen Gunmetal Grey BMW 2 Series Coupé G42 2021

19" M Performance light alloy wheels Y-spoke style 898 M in Frozen Gunmetal Grey.

19" M Performance light alloy wheels Y-spoke style 898 M in Frozen Gunmetal Grey. Summer complete wheel set with tyre pressure monitor.
To the product
BMW Advanced Car Eye 2 BMW 2 Series Coupé G42 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

In the event of disturbances, the highly sensitive full-HD camera automatically records the situation in front of and behind the car.
To the product

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW M240i xDrive Coupé.

BMW M240i xDrive Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 8.8–8.1
CO2 emissions in g/km (combined): 200–185

Official data on fuel consumption and CO2 emissions were determined in accordance with the mandatory measurement procedure and comply with Regulation (EU) 715/2007 valid at the time of type approval. WLTP values are used for assessing taxes and other vehicle-related charges, calculated and based on the new WLTP measurement procedure according since 01.01.2021. For more information on the WLTP and NEDC measurement procedures, see www.bmw.de/wltp

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.