תשוקה מנצחת: עם יותר עצמה, יותר יעילות ויותר סגנון - BMW סידרה 3 מעניקה השראה בכל נסיעה. יותר מכל מכונית אחרת, היא מגלמת את התפיסה של ספורט-סדאן. עכשיו, בדור השישי שלה, היא מציעה רמות גבוהות עוד יותר של עצמה, יעילות וייחוד. מנועי הבנזין רבי העצמה, עם 6 צילינדרים בטור או 4 צילינדרים, מספקים כוח דחף הולם ומתאפיינים בטכנולוגיות EfficientDynamics המתקדמות ביותר של BMW. כתוצאה מכך מציעים דגמי הסדאן של BMW סידרה 3 דינמיקה מרשימה וצריכת דלק נמוכה במיוחד - במיוחד בדגם שמעניק רמות שיא של יעילות וחיסכון- BMW 330e המצויד במערכת היברידית עם שקע טעינה שמשלבת בין מנוע בנזין בעל 4 צילינדרים לבין טכנולוגיית eDrive החדשנית של BMW.

 

השילוב המושלם בין צורה ומרחב ב-BMW סידרה 3 Gran Turismo מעניק אלגנטיות של מכונית קופה ויוצר רושם דינמי ורב עצמה - לצד תחושה מרשימה של מרחב. האופי הוא ייחודי ובלתי נשכח. הייחוד בולט עוד יותר עם חבילת M Sport או בדגמי Line של BMW - Luxury ו-Sport.

 

בין אם אתה מחפש BMW סידרה 3 משומשת, ובין אם חדשה - כאן תמצא את כל המידע והצעות מימון וליסינג על BMW סידרה 3 מהדור הנוכחי - וכמובן, גם פרטים של סוכנות שבה ישמחו לארגן לך נסיעת מבחן.

Read more