יתרונות עם עתיד.

רכבים משומשים משנות הייצור האחרונות עם יתרונות מרביים.

יש סיבות טובות רבות לבחור ברכב של BMW Premium Selection.
ההרגשה הטובה היא רק דוגמה אחת. היא נובעת מכך שכשאתה מגיע למחלקת BMW Premium Selection, אתה יכול להיות בטוח שהרכב הוא במצב מעולה. ולאחר שרכשת אותו, תוכל ליהנות מהשירותים הבלעדיים הרבים של BMW.

קרא עוד

מבט מהיר על היתרונות.

כשאתה בוחר ברכב יד שניה של BMW Premium Selection, אתה יכול להיות בטוח שעשית בחירה טובה. זאת מפני שהרכב עמד בהצלחה בבדיקות מקיפות וקפדניות, וזכה באישור של BMW Premium Selection. ברכב של BMW Premium Selection אתה נהנה גם מאחריות מקיפה וממגוון רחב של שירותי ניידות, ואתה יודע שהרכב הוא בן חמש שנים לכל היותר ועבר לא יותר מ-120,000 ק"מ.

אחריות של 12 חודשים לרכב יד שניה.

רכב שאתה יכול לסמוך עליו: על הרכב אתה מקבל באופן אוטומטי אחריות מלאה לשנה אחת על כל החלקים המכניים והאלקטרוניים. כך מובטח לך שיעבור זמן רב עד שיקרה משהו לרכב הנושא אישור של BMW Premium Selection - ותוכל ליהנות בראש שקט מחוויית הנהיגה המושלמת.

*האחריות הנה ל12 חודשים ללא הגבלת ק"מ.

 

בדיקת רכב ב-360°

כלי הרכב של BMW Premium Selection מוצעים באופן בלעדי על ידי השותפים של BMW Premium Selection. כלי הרכב שלנו, משנות הייצור האחרונות, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מפני שהן מבחינה חזותית והן מבחינה טכנית, בתא הנוסעים או במרכב החיצוני: כל רכב של BMW Premium Selection עבר בהצלחה את ביקורות הרכב המחמירות שלנו, ועמד ב-100 אחוזים בכל הסטנדרטים של המוצר, אשר הוגדרו בקפידה.

היסטוריית רכב מאושרת.כשאתה קונה רכב משומש, אתה רוצה לדעת הכל: על הבעלים הקודמים, הטיפולים, התאונות והתיקונים. זאת הסיבה שלכל רכב משומש הנושא אישור של BMW נלווית היסטוריית רכב מלאה ומאושרת.

  • ללא טיפולים ל-12 חודשים / 10,000 ק"מ
  • נסיעת הדגמה
  • הצעות טרייד אין