מחלקת רכבי יד שניה BMW Premium Selection.

חווית הנהיגה המושלמת לעולם לא נגמרת.

מחלקת רכבי יד שניה BMW Premium Selection.

גלה את חוויית הנהיגה המושלמת עם רכבי יד שניה של BMW Premium Selection, אשר מגובים באחריות לטווח ארוך. רק לאחר שעברו בדיקות קפדניות, חזותיות וטכניות, על ידי המומחים שלנו, זוכים הרכבים לאישור של Premium Selection: אישור המעיד על איכות יוקרתית ואמינות בלתי מתפשרת, ברמה של 100%. על כל מכונית יד שניה של BMW Premium Selection מוענקת אחריות לתקופה של 12 חודשים לפחות, וכן מוצע עבורו מערך נרחב של שירותים ותוכניות מימון. אתה מוזמן להיכנס וליהנות.

קרא עוד
חווית הנהיגה המושלמת לעולם לא נגמרת.מחלקת רכבי יד שניה BMW Premium Selection.

גם לנו יש סטנדרטים. אבל גבוהים יותר.

אנחנו לא רק מבטיחים איכות: אצלנו, האיכות היא עיקרון בסיסי. רכב יד שניה עם אישור של BMW Premium Selection הוא בן חמש שנים לכל היותר, ועבר לא יותר מ-120,000 ק"מ. הוא עבר גם ביקורת מחמירה במסגרת בדיקת הרכב שלנו ב-360°. רק כלי רכב שעמדו בכל הסטנדרטים של המוצר שלנו, אשר הוגדרו בקפידה, זוכים לאישור. כלי הרכב של Premium Selection מוצעים באופן בלעדי על ידי השותפים של BMW Premium Selection, כדי שנוכל תמיד להבטיח לך איכות מרבית. אתה מוזמן להתרשם בעצמך!

טרייד אין BMW

יתרונות מכל כיוון

כל רכב יד שניה של BMW Premium Selection עבר בדיקה מקיפה של 360° על ידי המומחים שלנו, על מנת להבטיח שהוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אולם, בנוסף לאישור על האיכות, ברכב יד שניה של BMW Premium Selection אתה נהנה גם מיתרונות רבים נוספים. תוכל ליהנות מאחריות מקיפה ומשירותי ניידות, מתוכניות מימון אטרקטיביות ובעיקר: מחוויית הנהיגה המושלמת.

איזה יתרונות מציעה תוכנית BMW Premium Selection?

ההצעות שלנו

במסגרת ההצעות המגוונות של BMW Premium Selection, אנו מוצאים במהירות מכונית שעומדת בדרישות האישיות המדויקות שלך.
הפק את המיטב מהמבחר הייחודי שלנו. כל שעליך לעשות הוא לפנות ישירות למחלקת BMW Premium Selection שלנו, או להתרשם מהדגמים החדשים, במצב מעולה, שמגיעים אליו באופן קבוע.

מגוון חדש של הצעות, מדי יום, ב-BMW Premium Selection.