ה-BMW X1 הוא הרכב המושלם לכל אלה שהנאה מנהיגה היא חלק מהצרכים ומהרצונות שלהם. המידות שלו מפגינות ביטחון עצמי מרשים וחלקו הפנימי משדר גמישות גבוהה

ה-X3 של BMW הוא רכב הפנאי הראשון שלמעשה יצר את פלח השוק הזה. גם עכשיו, הדור הנוכחי מוכיח חדשנות בסגמנט זה: עם יכולות טכנולוגיות מתקדמות כגון נהיגה חצי אוטונומית ומערכת חכמה להינע בכל הגלגלים BMW xDrive, ה-X3 של BMW מביא את ההנאה מנהיגה לרמה חדשה. הוא עושה זאת בקלילות עם נוכחות משמעותית ואתלטית, עם חלל פנים איכותי, ועם מנועי בנזין ודיזל TwinPower Turbo עתירי מומנט. מוכן להרפתקאות חדשות - מחכה רק לך. כעת, עם ה-BMW X3 xDrive30e, דגם הפלאג-אין ההיברידי מרחיב את מגוון הדגמים הזמין.


ה-BMW X4 הוא רכב מרשים - בכל זמן ובכל מקום. העיצוב המרהיב שלו משלב סגנון חיים וביצועים וממזג בין שני מאפיינים כפי שלא נעשה בעבר בסגמנט זה: העוצמה שיש בדגם X טיפוסי והאסתטיות של דגם קופה.

בדור השלישי שלו, ה-BMW X5 שוב מציב סטנדרטים חדשים - זהו רכב פנאי (SAV) המציע יוקרה יוצאת מן הכלל בכל התחומים, והוא עומד בדרישות התובעניות ביותר. את המטרה הזאת הוא משיג בזכות מגוון נרחב של טכנולוגיות חכמות המשפרות את היעילות, היכולות הדינמיות, הנוחות והשימושיות ומקדמות אותן לרמה חדשה לגמרי - בכביש ובשטח. הטוב שבשני העולמות, בשילוב מערכת היברידית פלאג-אין נוחה באופן יוצא דופן והינע בכל ארבעת הגלגלים: ה-BMW X5 xDrive45e iPerformance.

עוצמתי ואתלטי. עם נוכחות של דגם X וספורטיביות של דגם קופה. ה-BMW X6 מתגבר על כל אתגר. מנועי ה-BMW TwinPower Turbo שלו הם תמהיל עוצמתי של דינמיות ויעילות, ומערכת ה-BMW iDrive מעבירה את הכוח הזה לכביש
 

אמת מידה בסגמנט זה: ה-BMW X7 קובע רמת יוקרה חדשה בתחום הרכב. באמצעות אלגנטיות ברמה גבוהה ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה, הוא מגדיר עידן חדש לגמרי של הנאה מנהיגה. ובעזרת עיצוב עוצר נשימה הוא משאיר רושם עמוק כבר במבט הראשון.

קרא עוד