קוראת מחשבות. צופה קדימה. בכל מצב.

BMW 2-SERIES קופה מציעה מספר מערכות סיוע חכמות שמקלות על החיים של הנהג. חבילת הבטיחות Driving Assistant עם התראת קרבה והולכי רגל ותפקוד של בלימה קלה בעיר מתריעה מבעוד מועד על כלי רכב אחרים או על הולכי רגל. התראת סטייה מנתיב מגיבה כשמתגלה סטייה בלתי מכוונת מנתיב הנסיעה ומערכת התרעת העייפות ממליצה לצאת להפסקת רענון כשמתגלים סימני עייפות כלשהם. מערכת בקרת השיוט האקטיבית (אופציונלי) מאפשרת שליטה מלאה במהירות הנסיעה. לאחר שמגיעים ליעד, מערכת העזר לחנייה האופציונלית מסייעת בהחניית המכונית בצורה נוחה במקום החנייה.

 • מערכת עזר לחנייה (אופציונלי)

  מערכת העזר לחנייה מקלה על החניית המכונית במקביל למדרכה או בניצב אליה. המערכת פועלת באמצעות מדידה של מקומות חנייה פוטנציאליים, אפילו צרים, כאשר חולפים על פניהם במהירות נמוכה. כשמתגלה מקום חנייה מתאים, המערכת מפעילה את ההיגוי, בעוד שהנהג אחראי לבחירה בהילוך המתאים, כמו גם ללחיצה על דוושת ההאצה ועל דוושת הבלם.

 • בקרת שיוט אקטיבית (אופציונלי)

  בקרת השיוט האקטיבית עם תפקוד Stop&Go כוללת התראת בקרת קרבה עם תפקוד בלימה ושומרת על מהירות הנסיעה שקבע הנהג ועל מרחק הביטחון הרצוי מהרכב שמלפנים. המכונית מאיצה ובולמת באופן אוטומטי, ושומרת על מרחק ביטחון שנקבע מראש מהרכב שמלפנים, גם אם התנועה מאיטה ואף עוצרת בפקקי תנועה.

דרגות זיהום ובטיחות.

 • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.

  בהתאם לעדכונים שיכנסו לתוקף החל מחודש ינואר 2021 בתקנות אוויר נקי (זיהום אוויר מכלי רכב) ובנהלי משרד התחבורה בנושא ניקוד מערכות הבטיחות המותקנות בכלי רכב, דרגת זיהום האוויר וגם דרגת הבטיחות של חלק מהדגמים המוצגים באתר עשויות להשתנות. 
  הנתונים המופיעים באתר נכונים לחודש דצמבר 2020 ואנו פועלים לעדכונם של השינויים הנדרשים במהירות האפשרית. לקבלת מידע מעודכן ניתן לפנות לכתובת מייל service1@delekmotors.co.il