BMW Z4 Thundernight

THE Z4

ה-BMW Z4 ROADSTER.

THE Z4ה-BMW Z4 ROADSTER.

ה-BMW Z4 משלבת בין יכולות דינמיות ספורטיביות ובין תחושת החופש שיש למכונית רודסטר אמיתית. במיוחד בשבילכם:

 

 

  • אתלטיות מתפרצת של מכונית רודסטר מעוצבת
  • יכולות נהיגה דינמיות עוצמתיות והתנהגות סופר-מדויקת
  • חבילה אווירודינמית M המשדרגת את היעילות ואת היכולות הדינמיות
קרא עוד

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

Z4 Roadster

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

חבילת M AERODYNAMICS.

BMW Z4 חבילת M Aerodynamics

חבילת ה-M Aerodynamic המגיעה כסטנדרט משפרת את היכולות הדינמיות של המכונית ומחזקת את הנוכחות הבולטת שלה.

 

  • חצאית קדמית M, חצאית אחורית וחצאיות צדדיות בצבע הגוף 
  • מסגרת גריל כליות בגימור כרום מבריק וגריל כליות של BMW בעיצוב כוורת 
  • דיפוזר בגימור Dark Shadow מטאלי

העיצוב של ה-BMW Z4 רודסטר.

העיצוב החיצוני של ה-BMW Z4 רודסטר.

BMW Z4 Thundernight עיצוב חיצוני
BMW Z4 Thundernight מבט קדמי

עיצוב החלק הקדמי.

גריל הכליות של BMW, המגיע בעיצוב רחב ושטוח במיוחד, מדגיש את הנוכחות הספורטיבית של המכונית. עיצוב הכוורת, אשר מגיע בהשראת עולם המרוצים, משדר איכות ועומק מיוחדים.

BMW Z4 Thundernight מבט צדדי

עיצוב צדדי.

קו הגוף העובר מעל בית הגלגל האחורי מותח את משטחי המכונית. הזימים הייחודיים מפחיתים את מערבולות האוויר ומדגישים את האופי האתלטי שלה. הגג הרך השחור משתלב בהרמוניה עם קווי הגוף.

BMW Z4 Thundernight מבט אחורי

עיצוב אחורי.

הפנסים האחוריים הצרים במיוחד נמתחים לעבר צדי המכונית והספוילר מתאים את עצמו בצורה מושלמת לחלק האחורי. הדיפוזר וצינורות המפלט הצפים מחזקים את המראה האתלטי של המכונית.

העיצוב הפנימי של ה-BMW Z4 רודסטר.

BMW Z4 מושבים ספורטיביים M לנהג ולנוסע הקדמי

מושבים ספורטיביים M לנהג ולנוסע הקדמי. (בחלק מהדגמים)

מושבי ה-M Sport עם משענות ראש מובנות, מצע ישיבה עמוק ותמיכה גבוהה בצדדים ובמשענת הגב מעניקים לנהג ולנוסע הקדמי תמיכה משופרת גם בפניות מהירות. נוסף לכך, ניתן לכוונן את מושב הנהג, ובהתאם לרמת האבזור גם את מושב הנוסע הקדמי, למידות הגוף שלך הודות לאפשרות הכוונון של רוחב משענת הגב.

BMW Z4 תאורת אווירה

תאורת אווירה.

תאורת האווירה יוצרת תחושה רגועה ונעימה בתוך תא הנוסעים. ניתן לבחור באחד מתוך 11 עיצובי תאורה ב-6 צבעים שונים, כולל תאורה בלוח המכשירים, בדלתות ובקונסולה המרכזית.

BMW Z4 מערכת שמע היקפית מבית Harman Kardon

מערכת שמע היקפית מבית Harman Kardon. (אופציה בתוספת תשלום)

מערכת השמע ההיקפית והמעולה מבית Harman Kardon כוללת מגבר דיגיטלי בעוצמה של 408 ואט, 7 ערוצים ו-12 רמקולים. היא פולטת צליל מדויק ומתוחכם הממלא כל פינה בתא הנוסעים. פעולת כוונון עוצמת השמע בהתאם למהירות הנסיעה מאפשרת להתגבר על רעשי הרקע במהלך הנסיעה.

יכולות הנהיגה הדינמיות של ה-BMW Z4 רודסטר.

BMW Z4 דיפרנציאל M Sport

דיפרנציאל M Sport. (סטנדרט בדגם Z4 M40i)

דיפרנציאל M sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.

BMW Z4 מערכת בלימה M Sport

M Sport braking system. (סטנדרט בדגם Z4 M40i)

בלמי M Sport כוללים קליפרים קבועים הצבועים בגוון כחול עם כיתוב M וכוללים צלחות בלמים גדולות המבטיחות ביצועי בלימה מרשימים. 

BMW Z4 היגוי ספורטיבי עם תגבור משתנה

הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה.

ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להתאמץ פחות בעת סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.

מערכות עזר לנהג ב-BMW Z4 רודסטר.

BMW Z4 מערכות עזר לנהיגה

Driving Assistant.

חבילת הבטיחות "Driving Assistant" כוללת מערכות מבוססות מצלמה - אזהרת התנגשות חזיתית עם פעולת בלימה, מערכת עזר להגבלת מהירות, כולל מערכת מידע הגבלת מהירות עם מחוון איסור עקיפה ותצוגה מקדימה ומערכת אזהרת מעבר נתיב. נוסף לכך, הציוד המבוסס רדאר כולל אזהרת תנועה חוצה אחורית, אזהרת החלפת נתיב ואזהרת התנגשות אחורית.

BMW Z4 מערכת עזר לחניה

Parking Assistant.

מערכת העזר לחניה מחנה אוטומטית את המכונית, במקביל למדרכה או בניצב לה, ויוצאת ממקומות חניה במקביל למדרכה. ניתן להפעילה באמצעות הלחצן או על ידי שילוב להילוך אחורי. המערכת מבצעת את כל פעולות ההיגוי, הנהיגה והחניה וכל שעליך לעשות הוא לפקח על התהליך.

DIGITAL HIGHLIGHTS IN THE BMW Z4 ROADSTER.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.