BMW Z4 רודסטר נוסעת בעלייה

THE Z4

ה-BMW Z4 ROADSTER.

THE Z4ה-BMW Z4 ROADSTER.

ברגע שהגג נפתח, בדיוק בשנייה הזו כל המגבלות מתמוססות בדרך להנאה צרופה מנהיגה. החיים לא יכולים להיות טובים יותר: גג פתוח והתנהגות ספורטיבית ללא פשרות. יכולות נהיגה דינמיות מתקדמות בשילוב עיצוב עכשווי מכוונים לנקודה אחת: לנקודה שבה הכביש, הגג הפתוח והשמיים נפגשים.

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

Z4 Roadster

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

העיצוב של ה-BMW Z4 רודסטר.

העיצוב הפנימי והחיצוני של ה-BMW Z4 רודסטר משדר ספורטיביות ואסתטיקה בכל פינה. אלמנטים עיצוביים דינמיים ועוצמתיים כוללים את גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת, גג אלגנטי ופריטי עיצוב M Shadow Line. חלל הפנים משתלב ברעיון העיצובי הכללי ומתהדר במושבי M Sport או בתאורת אווירה (אופציה).

קרא עוד

העיצוב החיצוני והפנימי של ה-BMW Z4 רודסטר.

BMW Z4 רודסטר מבט אחורי מלמעלה בנהיגה
BMW Z4 רודסטר עם גריל כליות בעיצוב כוורת

גריל כליות של BMW בעיצוב כוורת.

גריל הכליות בעיצוב כוורת משתנה בהתאם לגרסת המנוע ומעניק למכונית מראה דינמי מיוחד. הדגם הבסיסי מגיע עם גריל כליות בשחור מבריק וחבילות Sport Line ו-M Sport מגיעות עם מסגרת גריל בגימור אלומיניום מט. גריל הכליות של הדגם הבכיר, ה-BMW M40i, מגיע כולו בגוון Cerium Grey.
BMW Z4 רודסטר עם זימים וגלגל קדמי

זימים.

פתחי האוורור בחצאית הקדמית והזימים הממוקמים מאחורי הגלגלים הקדמיים מפחיתים בצורה משמעותית את מערבולות האוויר בקשתות הגלגלים ומתעלים בצורה יעילה את זרימת האוויר כדי להפחית את כוח הגרר. הם גם מדגישים את האופי האתלטי של המכונית.
BMW Z4 רודסטר צללית עם גג רך סגור

גג רך.

הגג הרך השחור משתלב בהרמוניה עם הקווים הדינמיים של המכונית. ניתן לפתוח ולסגור אותו בלחיצת כפתור ובתוך 10 שניות, גם במהלך נהיגה במהירות של עד 50 קמ"ש. אחד המאפיינים הבולטים של הגג הרך האיכותי הוא בידוד הרעשים המעולה שלו.
BMW Z4 רודסטר מראת צד בגימור Shadow Line מבריק

M high-gloss Shadow Line (אופציה).

גימור M Shadow Line מבריק עם אפשרויות אבזור נוסף בגוון שחור: מסגרת גריל כליות וגריל כליות בעיצוב כוורת בגוון שחור מבריק וצינורות מפלט בגימור כרום שחור.
BMW Z4 רודסטר גימור צינורות פליטה

צינורות פליטה צפים.

צינורות מפלט בגימור כרום מבריק מדגישים את המראה הספורטיבי של המכונית.
BMW Z4 רודסטר מושבי M Sport

מושבים ספורטיביים M לנהג ולנוסע הקדמי.

מושבי ה-M Sport עם משענות ראש מובנות, מצע ישיבה עמוק ותמיכה גבוהה בצדדים ובמשענת הגב מעניקים לנהג ולנוסע הקדמי תמיכה משופרת גם בפניות מהירות. נוסף לכך, ניתן לכוונן את מושב הנהג, ובהתאם לרמת האבזור גם את מושב הנוסע הקדמי, למידות הגוף שלך הודות לאפשרות הכוונון של רוחב משענת הגב.
BMW Z4 רודסטר סביבת נהג עם תאורת אווירה

תאורת אווירה.

תאורת האווירה יוצרת תחושה רגועה ונעימה בתוך תא הנוסעים. ניתן לבחור באחד מתוך 11 עיצובי תאורה ב-6 צבעים שונים, כולל תאורה בלוח המכשירים, בדלתות ובקונסולה המרכזית.
רמקולים בתא הנוסעים של ה-BMW Z4 רודסטר

מערכת שמע היקפית מבית Harman Kardon (אופציה).

מערכת השמע ההיקפית והמעולה מבית Harman Kardon כוללת מגבר דיגיטלי בעוצמה של 408 ואט, 7 ערוצים ו-12 רמקולים. היא פולטת צליל מדויק ומתוחכם הממלא כל פינה בתא הנוסעים. פעולת כוונון עוצמת השמע בהתאם למהירות הנסיעה מאפשרת להתגבר על רעשי הרקע במהלך הנסיעה.
צילום צדדי של ה-BMW Z4 רודסטר, פתיחת הגג

לצאת לחופשי.

הגג הנפתח הרך של ה-BMW Z4 רודסטר.

לצאת לחופשי.

הגג הנפתח הרך של ה-BMW Z4 רודסטר.

יכולות הנהיגה הדינמיות של ה-BMW Z4 רודסטר.

ספורטיביות וזריזות. הגנים הספורטיביים של ה-BMW Z4 רודסטר מתגלים מהרגע הראשון. היא מציגה יכולות נהיגה דינמיות וביצועים מרשימים ברמה משלה הודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובמערכת העברת כוח חדשנית.
BMW Z4 רודסטר חלק אחורי מבט מלמעלה

דיפרנציאל M sport (בדגם M40i).

דיפרנציאל M sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.
BMW Z4 רודסטר צילום תקריב של בלמי M Sport

בלם ספורט M (בחלק מהדגמים).

בלמי M Sport כוללים קליפרים קבועים הצבועים בגוון כחול עם כיתוב M וכוללים צלחות בלמים גדולות המבטיחות ביצועי בלימה מרשימים.
BMW Z4 רודסטר מתלי M אדפטיביים

מתלה M אדפטיבי (אופציה).

ניתן לכוונן חשמלית את המתלה האדפטיבי M בכל רגע כך שיתאים לתנאי הדרך והנהיגה. אתם יכולים לכוונן את מאפייני המתלה באמצעות מערך מצבי הנהיגה Driving Experience Control ולנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת.
נהיגה ב-BMW Z4 רודסטר בהרים

הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה.

ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.
BMW Z4 רודסטר תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic: צילום תקריב של הקונסולה המרכזית

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת ההילוכים האוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים עם בקרת התחלת הנסיעה מציעה החלפות הילוכים ספורטיביות, מצב אוטומטי או ידני באמצעות ידית ההילוכים או ידיות החלפת הילוכים שעל גלגל ההגה - לשיוט נעים או לנהיגה דינמית. במצב ספורט או ספורט+ וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
מנוע בנזין 6 צילינדרים BMW TwinPower Turbo

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי M TwinPower Turbo (בדגם M40i).

עוצמה, פעולה חלקה במיוחד וצליל מלהיב הם החותם של מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי M TwinPower Turbo מהדור החדש של מנוע ה-BMW EfficientDynamics. יצרנו מנוע עוצמתי ויעיל במיוחד בעזרת מערכת תזמון השסתומים המשתנה, הזרקת דלק ישירה בלחץ גבוה ומגדש טורבו.

מערכות עזר לנהיגה וקישוריות ב-BMW Z4 רודסטר.

ה-BMW Z4 רודסטר מצוידת במערך שלם של מערכות עזר חכמות לנהג. ממערכת העזר לחניה ועד המסייע הקולי האישי - הטכנולוגיות המתקדמות משפרות את רמת הנוחות והבטיחות במהלך כל נסיעה. המערכות מאפשרות גם נהיגה אוטונומית חלקית בהתאם למצב.
מבט דרך השמשה הקדמית אל תוך ה-BMW Z4 רודסטר

Driving Assistant.

חבילת הבטיחות "Driving Assistant" כוללת מערכות מבוססות מצלמה - אזהרת התנגשות חזיתית עם פעולת בלימה, מערכת עזר להגבלת מהירות, כולל מערכת מידע הגבלת מהירות עם מחוון איסור עקיפה ותצוגה מקדימה ומערכת אזהרת מעבר נתיב. נוסף לכך, הציוד המבוסס רדאר כולל אזהרת תנועה חוצה אחורית, אזהרת החלפת נתיב ואזהרת התנגשות אחורית.
מערכת עזר לחניה בצג הבקרה של ה-BMW Z4 רודסטר

מערכת עזר לחניה.

מערכת העזר לחניה מחנה אוטומטית את המכונית, במקביל למדרכה או בניצב לה, ויוצאת ממקומות חניה במקביל למדרכה. ניתן להפעילה באמצעות הלחצן או על ידי שילוב להילוך אחורי. המערכת מבצעת את כל פעולות ההיגוי, הנהיגה והחניה וכל שעליך לעשות הוא לפקח על התהליך.
גלגל ההגה של ה-BMW Z4 רודסטר עם לחצנים

בקרת שיוט אקטיבית עם פעולת "עצור וסע".

בקרת השיוט האקטיבית עם פעולת "עצור וסע" מאפשרת נהיגה במהירות קבועה שבין 30 ועד 160 קמ"ש תוך שמירה על מרחק שהוגדר מראש מהרכב שמלפנים, כולל עצירה והתחלת נסיעה כאשר התנועה נעצרת ומתחילה לנוע מחדש. מערכת העזר להגבלת מהירות מאפשרת להגביל את מהירות הנסיעה כאשר בקרת השיוט מופעלת. אזהרת ההתנגשות החזיתית עם בלימה אוטונומית מזהה כלי רכב נייחים, הולכי רגל ורוכבי אופניים.

נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.

קרא עוד