ה-BMW X1 הוא הרכב המושלם לכל אלה שהנאה מנהיגה היא חלק מהצרכים ומהרצונות שלהם. המידות שלו תורמות לחלל הפנימי להיות נגיש ונוח בכל מצב. חבילות העיצוב ה-xLine, SportLine ו-Sport-M מאפשרות לך לבחור בין עולמות עיצוביים שונים ולהדגיש היבטים שונים בחלקו החיצוני והפנימי של הרכב (אופציה בתשלום). הודות לשילוב שבין טכנולוגיות ה-BMW EfficientDynamics ומנועי BMW TwinPower Turbo, ה-BMW X1 מציג תצרוכת דלק וערכי זיהום נמוכים ומרשימים בכל הגרסאות.


ב-X3 של BMW גם עכשיו, בדור הנוכחי הדגם מביא חדשנות לסגמנט זה: עם יכולות מתקדמות כגון נהיגה חצי אוטונומית (אופציה בתשלום) ומערכת הנעה כפולה - xDrive, ה-X3 של BMW מביא את ההנאה מנהיגה לרמה חדשה. הוא עושה זאת בקלילות עם נוכחות אתלטית, חלל פנימי איכותי ומרווח, ועם מנועי בנזין ודיזל TwinPower Turbo עתירי מומנט. מוכן להרפתקאות חדשות - מחכה רק לך. כעת, עם ה-BMW X3 xDrive30e, דגם הפלאג-אין היבריד (PHEV) מרחיב את מגוון הדגמים.


ה-BMW X4 הוא רכב מרשים - בכל זמן ובכל מקום. העיצוב המרהיב שלו משלב סגנון חיים וביצועים וממזג בין שני מאפיינים כפי שלא נעשה בעבר בסגמנט זה: העוצמה שיש בדגם X טיפוסי והאסתטיות של דגם קופה. עם מנועי TwinPower Turbo עתירי הביצועים של BMW וציוד סטנדרטי כמו הגה עם תגבור משתנה, ה-BMW X4 הוא רכב בעל אופי ספורטיבי אמיתי.

בדור השלישי שלו, ה-BMW X5 שוב מציב סטנדרטים חדשים - זהו רכב פנאי (SAV) המציע יוקרה יוצאת מן הכלל בכל התחומים, והוא עומד בדרישות התובעניות ביותר. את המטרה הזאת הוא משיג בזכות מגוון נרחב של טכנולוגיות ייחודיות אשר משפרות את היעילות, היכולות הדינמיות, הנוחות והשימושיות ומקדמות אותן לרמה חדשה לגמרי - בכביש ובשטח. הטוב שבשני העולמות, בשילוב מערכת פלאג-אין היבריד (PHEV) יעילה באופן יוצא דופן ומערכת הנעה כפולה – xDrive: ה-BMW X5 xDrive45e iPerformance.
 

מתי ואתלטי. עם נוכחות של דגם X וספורטיביות של דגם קופה. ה-BMW X6 מתגבר על כל אתגר. מנועי ה-TwinPower Turbo הם תמהיל עוצמתי של דינמיות ויעילות, ומערכת הxDrive- מעבירה את הכוח הזה לכביש. עיצוב פנימי עשיר ומרשים אשר עושה שימוש בחומרי גלם באיכות מעולה, מאפיין את הרכב שכבר תפס את מקומו בשורה הראשונה - ובמקביל שומר על פונקציונליות מפתיעה במיוחד.
 

עוצמתי ואתלטי. עם נוכחות של דגם X וספורטיביות של דגם קופה. ה-BMW X6 מתגבר על כל אתגר. מנועי ה-TwinPower Turbo הם תמהיל עוצמתי של דינמיות ויעילות, ומערכת הxDrive- מעבירה את הכוח הזה לכביש. עיצוב פנימי עשיר ומרשים אשר עושה שימוש בחומרי גלם באיכות מעולה, מאפיין את הרכב שכבר תפס את מקומו בשורה הראשונה - ובמקביל שומר על פונקציונליות מפתיעה במיוחד.
 

אמת מידה בסגמנט זה: ה-BMW X7 קובע רמת יוקרה חדשה בתחום הרכב. באמצעות אלגנטיות ברמה גבוהה ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה, הוא מגדיר עידן חדש לגמרי של הנאה מנהיגה. ובעזרת עיצוב עוצר נשימה הוא משאיר רושם עמוק כבר ממבט ראשון.

Read more