ה-BMW XM הראשון.

יוקרתי, מוחצן, מחשמל: ה-BMW XM משלב בין נוכחות מרשימה וביצועים גבוהים של דגמי M וטכנולוגיית הפלאג-אין הייבריד העוצמתית מהדור האחרון.

קרא עוד

לגלות את ה-BMW XM.

מערכת העברת הכוח, מתלים וביצועים.

BMW XM.

השילוב המושלם שבין הביצועים הגבוהים של BMW M ומערכת פלאג-אין הייבריד מתקדמת.
  • BMW M Hybrid, מערכת ההנעה עתירת הביצועים החשמלית הראשונה של סדנת M
  • מנועי בנזין 6 או 8 צילינדרים BMW M TwinPower Turbo עתירי ביצועים
  • מתלי M אדפטיביים PRO לקבלת יכולות דינמיות גבוהות במיוחד
  • M xDrive עם דיפרנציאל ספורטיבי M
  • 653 כ"ס, מומנט של 81.55 קג"מ, האצה 0-‏100 קמ"ש בתוך 4.3 שניות (בגרסת XM הבכירה)
BMW XM מבט קדמי

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

BMW XM

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

העיצוב החיצוני של ה‑BMW XM.

BMW XM עיצוב חיצוני נקודות עיקריות
BMW XM חלק חיצוני מבט קדמי

עיצוב קדמי.

החלק הקדמי האייקוני בעיצוב הקלאסי היוקרתי של BMW עם גריל כליות מואר ופנסי תאורת יום דקים המאפיינים את דגמי M. הגריל הייחודי עם הלוגו BMW XM ואלמנטים עיצוביים מיוחדים בגוון זהב כהה (אופציה) משדרים ניצוצות של יוקרה. מכסה המנוע המפוסל והעוצמתי מתאפיין בשתי כיפות בולטות.

BMW XM חלק חיצוני מבט צדדי

מבט צדדי.

מהצד ניתן להבחין באופי העוצמתי של עיצוב הקופה עם פרופורציות מרשימות ואלמנטים עיצוביים כגון החלונות הכהים. חישוקי הסגסוגת הקלה בגודל 23 אינץ' והפס המעוצב בגוון זהב כהה (אופציה) מעניקים ל-BMW XM החדש מראה ייחודי עם אפקט יוקרתי.

BMW XM חלק חיצוני מבט אחורי

עיצוב אחורי.

צינורות המפלט הכפולים, האנכיים והמשושים בעיצוב M בשילוב הדיפוזר בגוון זהב (אופציה) ולוגו ה-XM החדש מעניקים לחלק האחורי נוכחות מיוחדת. שני סמלי BMW החרוטים בלייזר בשני צדי החלון האחורי הם תזכורת לדגם היחיד שהיה עד כה מסדרת M - ה-BMW M1. הפנסים האחוריים בשילוב קשתות הגלגלים מדגישים את היציבה הקשוחה והרחבה.

העיצוב הפנימי של ה‑BMW XM.

BMW XM עיצוב פנימי נקודות עיקריות
BMW XM חלק פנימי תקרה מוארת

תקרה מוארת.

התקרה המוארת בתאורה אחורית יוצרת רושם מיוחד בעזרת מבנה פריזמטי תלת-ממדי. תאורת אווירה ייחודית מציגה בצורה מופלאה את עיצובי התאורה השונים, גם בזמן הכניסה לרכב. ניתן לשנות את הצבע בהתאם להעדפות האישיות כדי להתאימו למצב הנהיגה ולאווירה.

BMW XM חלק פנימי מושבים אחוריים M Lounge

M Lounge.

חבילת M Lounge מעניקה תחושה של מרחב. מושב הבנוי מיחידה אחת ואלמנטים כגון צורות יהלום במשענות הראש ותפירה מוקפדת משדרים נוחות ויוקרה. בשילוב עם התקרה המפוסלת והתאורה האחורית, החלונות הכהים ומושבי הנוחות, הם יוצרים תחושת מרחב נדיב.

BMW XM חלק פנימי ריפוד עור BMW Individual Merino עם אלמנטים ייחודיים בצבע חום כהה Walknappa Vintage Coffee

עור וינטג' יוקרתי.

גימור העור החדש בעיצוב וינטג' מתהדר במבנה טבעי וטקסטורה מיוחדת ומעניק לגימורי הדלתות וללוח המכשירים מראה אלגנטי. השימוש בחומר זה מתבצע בפעם הראשונה ב-BMW XM החדש, ושיטות עיבוד וטיפול מיוחדות מאפשרות יצירת סגנון ייחודי ואישי בכל רכב.

יכולות הנהיגה הדינמיות של ה‑BMW XM.

BMW XM יכולות נהיגה דינמיות נקודות עיקריות
BMW XM V8 פלאג-אין הייבריד נהיגה

מנוע 8 צילינדרים פלאג-אין הייבריד.

מנוע 8 צילינדרים בשילוב טכנולוגיית פלאג-אין הייבריד מאפשר הנאה טהורה מנהיגה, מספק כוח אדיר וצליל הייחודי לדגמי M. מנוע ה-V8 בנפח של 4.4 ל' של ה-BMW XM משודך למנוע חשמלי בעל הספק של 197 כ"ס ויחד הם משגרים את הרכב קדימה. הם עושים זאת בעזרת שני מגדשי טורבו, מערכת תזמון שסתומים משתנה Valvetronic והזרקת דלק מדויקת.

(מנוע זה זמין בגרסת XM הבכירה בלבד).

BMW XM V8 פלאג-אין הייבריד מבט צדדי לפני בניין

מתלה M אדפטיבי מקצועי.

מתלי M אדפטיביים PRO מציעים התנהגות ספורטיבית בלי להתפשר על נוחות. מערכת ההיגוי לגלגלים האחוריים מייצבת את הרכב במהירויות גבוהות ובמקביל מקטינה את רדיוס הסיבוב. מייצבים אקטיביים מפחיתים את תנועות הגוף לצדדים ומשפרים את יכולות הנהיגה הדינמיות ואת רמת הנוחות.

BMW XM מבט אחורי בנהיגה בסביבה עירונית

דיפרנציאל M Sport.

הדיפרנציאל M Sport מספק את הביצועים הטובים ביותר האפשריים בנהיגה. מערכת ההיגוי מחלקת את כוח ההנעה בין הגלגלים האחוריים ובכך משפרת את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במצבים שונים - בהאצה ביציאה מפניות, בעת פנייה במהירות גבוהה או בתנאי דרך משתנים.

(בגרסת XM הבכירה בלבד).

חוויית הנהיגה עם מערכת פלאג-אין הייבריד ב-BMW XM.

טכנולוגיות חדשניות לתמיכה בטעינה ובנהיגה חשמלית.

הטוב משני העולמות: ה-BMW XM החדש עם מערכת פלאג-אין הייבריד.

  • טווח נסיעה במצב חשמלי של 77-78ק"מ (WLTP)* ומצבי נהיגה חכמים לשמירה על גמישות מלאה
  • הנאה מקסימלית מנהיגה תוך שמירה על יעילות עילאית
  • * נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן
BMW XM PHEV נהיגה חשמלית
BMW XM פלאג-אין הייבריד M hybrid

M Hybrid.

המעבר בין נהיגה חשמלית טהורה למצב היברידי מתבצעת בלחיצת כפתור ומעוררת את הקשר שבין המנוע החשמלי ובין מנוע הבנזין העוצמתי. במקביל, מצבי הנהיגה החכמים משדרגים את חוויית הנהיגה.

גלו עוד
BMW XM פלאג-אין הייבריד טווח נסיעה

טווח נסיעה של 77-78 ק"מ עם ה-BMW XM החדש.

מערכת ה-BMW eDrive היעילה עם  197 כ"ס מאפשרת נסיעה של 77-78ק"מ (לפי WLTP) במצב חשמלי טהור. משמעות הדבר היא שאתם יכולים לנהוג בשקט מופתי וללא פליטת מזהמים.

* נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן

גלו עוד

סביבת נהג וטכנולוגיות ב-BMW XM.

BMW XM סביבת נהג וטכנולוגיות
BMW XM רעיון התצוגה M באמצעות מערכת ההפעלה 8 של BMW

רעיון התצוגה M באמצעות מערכת ההפעלה של BMW.

מערכת ההפעלה של BMW מקלה על הנהג וכוללת הפעלה קולית והפעלה בעזרת מסך המגע לדוגמה. הנקודות העיקריות בעיצוב M: עיצוב בולט בזכות האלמנטים הדו-ממדיים שלו; לוגו M קל לזיהוי. שני מצבי M, כביש וספורט, יוצרים חוויית נהיגה מרגשת ואישית.

BMW XM הצג הקמור של BMW

הצג הקמור של BMW.

הצג הקמור של BMW העשוי יחידה אחת מציג את נתוני הרכב בצורה ברורה ועל שטח גדול. הוא מורכב מלוח מחוונים 12.3 אינץ' וצג בקרה 14.9 אינץ' עם פעולת מגע. הפעלתו מתבצעת בצורה ארגונומית ואינטואיטיבית. האופן שבו הוא משתלב עם לוח המכשירים הופך את הצג הקמור לאלמנט עיצובי מושך.

BMW XM M Setup

M Setup.

בעזרת האפשרות M Setup, אתם יכולים לעצב את חוויית הנהיגה שלכם כרצונכם. הגדירו את משתני הנהיגה הדינמיים בהתאם לדרישות האישיות שלכם. ניתן לשנות את הגדרות מערכת ההנעה, תיבת ההילוכים, ההיגוי, הבלמים, מחזור האנרגיה ומערכת ההנעה הכפולה לכל הגלגלים M xDrive. שמרו והעלו את ההגדרות בקלות בעזרת הלחצנים M1 ו-M2 שעל גלגל ההגה.

גישת נוחות.

גישת נוחות.

חסכו מעצמכם את הטרחה להחזיק את מפתח הרכב: עם מערכת גישת הנוחות, הרכב שלכם משחרר את נעילת הדלתות באופן אוטומטי. הרכב מזהה אתכם ממרחק ואתם לא צריכים עוד לחפש את המפתח בתוך הכיסים. 

BMW XM משטח טעינה אלחוטית

משטח טעינה אלחוטית.

יותר סדר, יותר נוחות: בעזרת משטח טעינה אלחוטית אתם יכולים לטעון את הטלפון החכם שלכם בנסיעה בצורה נוחה במיוחד וללא כבלים. בתא האחסון הרחב יש גם מקום לחפצים גדולים - הוא נגיש ואינו כולל מכסים וכבלים. וכל אלה עם רמת הבטיחות הגבוהה ביותר: מערכת הקירור המובנית מגינה על המכשיר שלכם מפני התחממות.

BMW XM Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional.

יכולות מרשימות באמת: מערכת ה-Driving Assistant Professional שומרת על המהירות והמרחק הרצויים מהרכב שלפניך, ועל מיקומו של ה-BMW שלכם על ידי ביצוע פעולות היגוי. היא מפחיתה את המאמץ במיוחד בנסיעות ארוכות. פעולות נוספות מסייעות לכם למנוע תאונות ומונעות מכם לעבור את מגבלת המהירות.

BMW XM מערכת עזר לחניה פלוס

מערכת עזר לחניה - Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה לקלה ביותר. האבזור כולל בין השאר מערך מצלמות היקפיות כולל מבט על, מבט פנורמי, מערכת עזר לחניה במקביל, חיישני חניה, פעולת בלימה בחירום, מערכת עזר לחניה ומערכת עזר בנסיעה לאחור.

אביזרים מקוריים של BMW ל-BMW XM החדש.

בעזרת האביזרים המקוריים של BMW אתם יכולים להתאים את הרכב לדרישות הספציפיות שלכם: האיכות, העיצוב והביצועים של המוצרים מותאמים בצורה מושלמת ל-BMW XM.

BMW XM BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

מערכת ה-Car Eye 3.0 Pro המתקדמת של BMW כוללת מצלמות QHD ו-HD איכותיות המנטרות את סביבת הרכב גם כשהוא חונה. אם המערכת מזהה רעידות ותנועה חריגה מחוץ לרכב, היא שומרת אוטומטית את האירוע כדי לתעד תאונות אפשריות או (ניסיונות) לפריצה.

BMW XM מתקן אחורי לנשיאת אופניים Pro 2.0

BMW rear bike rack Pro 2.0.

The BMW rear bicycle rack Pro 2.0 is lightweight yet sturdy and can carry up to 60 kg. Outstandingly easy to handle, it can transport two bicycles or e-bikes (can be extended to accommodate three bicycles). Its tilt function allows easy access to the luggage compartment at any time.

BMW XM מחזיק טאבלטים Pro של BMW

מחזיק טאבלטים Pro של BMW.

אחסון טאבלטים במארז בטיחותי של BMW (שרוול מגן). המחזיק, הניתן לכוונון בזוויות ובמצבים שונים, מחובר אל האביזר האופציונלי "Travel & Comfort" או אל התושבת הבסיסית.

הספק בסל"ד (כ"ס):

480 (653)

האצה 0-‏100 קמ"ש (שניות):

4.3

תצרוכת דלק, משולבת WLTP בל'/100 ק"מ: 

1.6–1.5

פליטת CO2 משולבת WLTP בג'/ק"מ:

*הנתונים כפופים לשינוי.

36–33

BMW XM מבט צדדי בעמידה
BMW employee advises a customer

WOULD YOU LIKE A PERSONAL CONSULTATION?

If you have any questions, require further information or would like specific offers for the new BMW XM, please contact a BMW partner near you. Our competent BMW service staff will be happy to advise you individually by phone or directly on site.

התמונות להמחשה בלבד. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן

קרא עוד