פרועה, מורדת, ייחודית. BMW 2-SERIES קופה ניחנה בכל מה שהופך מכונית לקופה ספורטיבית. העיצוב האתלטי שלה, שאינו מותיר מקום לטעויות, מדגיש את דינמיקת הנהיגה שהופכת אותה לטובה בקבוצתה. חלוקת משקל מאוזנת ביחס מושלם של 50:50, מנועי TwinPower Turbo רבי עצמה של BMW וטכנולוגיות EfficientDynamics חכמות של BMW מאפיינים את מכונית הקופה הזו. הדינמיקה מגיעה לשיא בדגם M240i, הודות למנוע שמסוגל להאיץ את המכונית מ-0 ל-100 קמ"ש בזמן קצר להפליא. בדיוק לפי הסיסמה: פחות כללים. יותר ביצועים.

 

עם תא נוסעים משוך לאחור, ופרופורציות קומפקטיות - BMW 2-SERIES קבריולה. שפת העיצוב הנועזת שלה, עם שלוחות קצרות, קווי מתאר רבי עצמה וחלק אחורי שרירי, משקפת את האופי שלה. חבילות העיצוב Luxury Line, Sport Line ו-M Sport, כמו גם המגוון העשיר של האביזרים המקוריים של BMW, מוסיפים עוד קורטוב של פלפל לאופי שלה. BMW 2-SERIES קבריולה אינה פוסעת בעקבות אף אחד; היא פורצת דרכים משלה. ו-BMW M240i אימפולסיבית עוד יותר. עם מנוע טורבו-בנזין של חטיבת M Performance, בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo, היא קוראת דרור לצד הפרוע של BMW 2-SERIES קבריולה ולא רק מאיצה את זרימת הרוח באוויר הפתוח, אלא גם מציעה רמות חדשות לחלוטין של הנאה מהנהיגה.

 

מרווח, גמיש, דינמי: עם פרופורציות קומפקטיות ורבות עצמה וקווי מתאר מוארכים, BMW 2-SERIES Active Tourer משדר ספורטיביות - מכל זווית שבה מביטים עליו. אל מול הממדים החיצוניים הקומפקטיים, המרחב בתא הנוסעים מדהים ביותר: מושבים מתכווננים, אזור מטען עם רצפה מתקפלת ואינספור פתרונות אחסון יוצרים הרבה יותר מקום, להרבה יותר שימושים. הודות לשילוב בין מערכת eDrive של BMW לבין מנוע טורבו-בנזין, BMW 225xe iPerformance Active Tourer מציע הן חוויית נהיגה חשמלית והן ניידות בלתי מוגבלת.

 

לפעילויות מהנות בחיי היום יום ונוחות בנסיעות ארוכות: עם אזור מטען בעל ממדים נדיבים,עד שבעה מקומות ישיבה ואינספור אפשרויות אחסון, BMW 2-SERIES Gran Tourer נותן מענה לכל הדרישות שלך בתחומי הנוחות והגמישות. והוא לא רק חכם: עם קווי מתאר אתלטיים ומנועים רבי עצמה, בעלי 3 ו-4 צילינדרים ובטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW, הוא מעניק גם ביצועים ספורטיביים.

Read more