פראית, עוצמתית, ייחודית. ל-BMW סדרה 2 קופה יש את כל מה שצריך. עיצוב אתלטי במיוחד המדגיש את היכולות הדינמיות שהופכות אותה לטובה ביותר בסגמנט. חלוקת משקל מושלמת של 50:50, מנועיBMW TwinPower Turbo עוצמתיים וטכנולוגיות ה-BMW EfficientDynamics - כל אלה הופכים את ה-2 קופה למכונית קופה המושלמת. היכולות הדינמיות שלה מגיעות לשיא בדגםM240i , המנוע מסוגל להאיץ את המכונית מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.6 שניות.

פרופורציות קומפקטיות ומראה נינוח, ה-BMW סדרה 2 קבריולה. שפת העיצוב המוחצנת שלה בשילוב קוויי מתאר עוצמתיים וחלק אחורי שרירי מעצימים את תחושת הביטחון שהיא מעניקה. חבילות ה-Luxury Line‏, Sport Line ו-M Sport (מוצע כאופציה) בשילוב מגוון האביזרים המקוריים של BMW מעניקים לה אופי ייחודי. ה-BMW סדרה 2 קבריולה לא מנסה לחקות אף אחד - היא קובעת סטנדרט משלה. ה-BMW M240i אימפולסיבית אפילו יותר. עם מנוע בנזין 6 צילינדרים בטורM TwinPower Turbo, היא מציגה את הצד הנועז של ה-BMW סדרה 2 קבריולה. מאיצה בחופשיות ומעצימה את ההנאה מנהיגה לרמה חדשה לגמרי.

אתלטית חזקה לחוויות יוצאות דופן: ה-BMW סדרה 2 גראן קופה החדשה מביאה מימד נוסף של חדשנות ואופי נועז לסגמנט הקומפקטיות-יוקרתיות. נוכחות עוצמתית, לא קונבנציונלית. עיצוב אסתטי ועוצמתי מדגיש אישיות ספורטיבית. באמצעות יכולות דינמיות גבוהות וטכנולוגיות קצה, ה-BMW סדרה 2 גראן קופה מעלה את ההנאה מנהיגה לרמה חדשה לגמרי.

מרווח, גמיש, דינמי: עם פרופורציות קומפקטיות ורבות עצמה וקווי מתאר מוארכים, BMW 2-SERIES Active Tourer משדר ספורטיביות - מכל זווית שבה מביטים עליו. אל מול הממדים החיצוניים הקומפקטיים, המרחב בתא הנוסעים מדהים ביותר: מושבים מתכווננים, אזור מטען עם רצפה מתקפלת ואינספור פתרונות אחסון יוצרים הרבה יותר מקום, להרבה יותר שימושים. הודות לשילוב בין מערכת eDrive של BMW לבין מנוע טורבו-בנזין, BMW 225xe iPerformance Active Tourer מציע הן חוויית נהיגה חשמלית והן ניידות בלתי מוגבלת.

 

לפעילויות מהנות בחיי היום יום ונוחות בנסיעות ארוכות: עם אזור מטען בעל ממדים נדיבים,עד שבעה מקומות ישיבה ואינספור אפשרויות אחסון, BMW 2-SERIES Gran Tourer נותן מענה לכל הדרישות שלך בתחומי הנוחות והגמישות. והוא לא רק חכם: עם קווי מתאר אתלטיים ומנועים רבי עצמה, בעלי 3 ו-4 צילינדרים ובטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW, הוא מעניק גם ביצועים ספורטיביים.

קרא עוד