BMW סדרה 1 בצבע כחול מטאלי Misano blue, מבט 3/4 אחורי.

THE 1

ה-BMW סדרה 1 החדש: דגמים, מנועים, מאפיינים ונתונים טכניים

ה-BMW סדרה 1 משדרת ספורטיביות חכמה ועיצוב מודרני. לחוות את האפשרויות האטרקטיביות של חלקו הפנימי והחיצוני של הרכב, מערכת ההינע הדינמית והאופטימלית, רכיבי השלדה, טכנולוגיות חדשות ומערכות העזר לנהג. בחלק "נתונים טכניים", תוכל למצוא פרטים ועובדות על המנועים של BMW סדרה 1 החסכוניים - החל מפרטים הקשורים לביצועים, כגון כוחות סוס, , דרך תצרוכת דלק ופליטות CO2 ועד המידות של כל אחד מהדגמים.

קרא עוד
THE 1ה-BMW סדרה 1 החדש: דגמים, מנועים, מאפיינים ונתונים טכניים

עיצוב.

אבזור איכותי בתוך הרכב ומחוצה לו.

חקור את האופציות העיצוביות הספורטיביות של BMW סדרה 1 החדשה, אופציות האבזור האיכותי בתוך הרכב ומחוצה לו. אתה יכול לעצב את הרכב שלך כך שיתאים לטעמך ולהעדפות האישיות שלך.
גריל הכליות של BMW סדרה 1 בצבע לבן מטאלי Mineral.

גריל כליות.

גריל הכליות האופייני עוצב כחלק בלתי נפרד מהרכב והוא כולל מסגרת גריל כליות בגימור כרום מבריק וצלעות אנכיות בשחור מבריק. גריל הכליות המהווה אלמנט חזותי מרכזי, מדגיש את הנוכחות ואת האסתטיות של הרכב במבט מלפנים.
פנסים ראשיים מסוג LED של BMW סדרה 1 בצבע לבן מטאלי Mineral.

פנסי LED ראשיים.

פנסי תאורת יום, אורות נמוכים ואורות גבוהים - לכל הפעולות של הפנסים הראשיים מסוג LED אורך חיי שירות ארוך יותר, והן צורכות פחות אנרגיה הודות לטכנולוגיות ה-LED. הפנסים הראשיים הדינמיים והשטוחים משפרים את הנראות בלילה ובמזג אוויר קשה הודות לתאורה מצוינת בצבע בהיר הזהה לאור יום (אופציונלי).
BMW סדרה 1, בגימור Shadow Line מבריק בהתאמה אישית.

גימור Shadow Line מבריק בהתאמה אישית (אופציונלי).

גימור Shadow Line מבריק (אופציונלי) בהתאמה אישית כולל מספר רב של פריטים בשחור מבריק. אלה כוללים גימורים למגרעות החלונות, היקף ומוביל החלונות, קורות B, מסגרות מראות הצד, בסיס המראה, להב וזרוע המראה.
פנסים אחוריים המורכבים מ-2 חלקים, BMW סדרה 1 בשילוב חבילת עיצוב Sport Line.

פנסים אחוריים.

הפנסים האחוריים המורכבים מ-2 חלקים בעלי מראה גאומטרי מפוסל מתוכננים בעזרת טכנולוגיית תאורה קונבנציונלית. הפנסים מחולקים לשני חלקים - חלק אחד בתוך גוף הרכב וחלק נוסף על דלת תא המטען, חלוקה המגדילה את רוחב תא המטען. נוסף לכך, כל אחד מהחלקים כולל גוף תאורה נפרד. כמו כן הפנסים האחוריים כוללים, בין היתר, גם פנס נסיעה לאחור מסוג LED.
גימור צינור פליטה, BMW סדרה 1 בשילוב חבילת עיצוב Sport Line.

גימור צינור פליטה.

גימור צינור הפליטה בקוטר של 90 מ"מ (בצד שמאל במנועי 3 צילינדרים ובצד שמאל וימין במנועי 4 צילינדרים) מעניק דגש חזותי ומשדרג את האופי הספורטיבי של הרכב.
תא הנהג של ה-BMW סדרה 1 עם גלגל הגה Sport מעור.

גלגל הגה Sport מעור.

גלגל ההגה Sport השחור עם שלושה חישורים כולל גימור דקורטיבי מגולוון. החישוק העבה ונקודת אחיזת הבהונות מספקים תחושת מגע נעימה ויציבה יוצאת דופן.
BMW סדרה 1 , גימור פנימי מואר Berlin.(אופציונלי)

גימור פנימי מואר Berlin (אופציונלי).

הגימור הפנימי המואר Berlin (אופציונלי) עם הדגש High Matt בלוח המכשירים ובגימור הדלת מספק אווירה מודרנית עם תחושת ערך גבוהה בתוך הרכב. התאורה האחורית הייחודית והנוצצת יוצרת אווירה מושכת ונעימה בתוך הרכב.
BMW סדרה 1, עם חלון גג פנורמי.

חלון גג פנורמי.

כאשר חלון הגג הפנורמי (אופציונלי) פתוח הוא מאפשר כניסת אוויר צח לתוך הרכב. כאשר הוא סגור, הוא מאפשר להציף את תא הנוסעים באור השמש. הוא נפתח ונסגר באופן מלא ואוטומטי בלחיצת כפתור או בעזרת מפתח הרכב; ניתן להזיז אותו לפנים ולאחור, לפתוח את חלקו האחורי, להפעיל את וילון הגלילה ואת מגן הרוח.

יכולות נהיגה דינמיות.

מערכת הינע, שלדה ומערכת היגוי M Sport של BMW M135i.

תאוצה מהירה, התנהגות זריזה או אחיזת כביש בטוחה - ה- BMW M135i החדשה הופכת כל נסיעה לחוויה הודות למנוע היעיל ולמערך רכיבי שלדה והעברת כוח דינמיים. סקור את היכולות הדינמיות הנבחרות וקבע את תצורת ה-BMW M135i שלך.
BMW סדרה 1 M135i דגם M עם מנוע בנזין 4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo.

מנוע BMW M135i xDrive.

אתלט מצטיין המעניק הנאה טהורה מנהיגה: מנוע הבנזין M TwinPower Turbo בעל 4 צילינדרים ב-BMW M135i xDrive הוא מנוע עוצמתי במיוחד הודות לבוכנות החדשות, מגדש טורבו חדש, סעפת יניקה משופרת, חבילת קירור לביצועים גבוהים ומערכת פליטה M הנשלטת על ידי שסתום בקרה.
BMW סדרה 1 M135i עם הגה ספורט M.

הגה ספורט M.

הגה הספורט M עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. ניתן לבצע פניות מדויקות יותר ובכך לקבל מאפייני התנהגות אתלטיים יותר במיוחד בכבישים מפותלים.
BMW סדרה 1 M135i, תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
מערכת הינע חכמה לכל הגלגלים BMW xDrive.

BMW xDrive.

BMW xDrive מעבירה את כוח ההינע לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה מקסימלית, יכולות נהיגה דינמיות ובטיחות בכל נסיעה. כדי לשפר עוד יותר את זריזות הרכב, מערכת חלוקת הכוח האלקטרונית יכולה להתגבר לדוגמה על היגוי יתר או על תת היגוי בפניות.
BMW סדרה 1 M135i עם מתלים אדפטיביים.

מתלה אדפטיבי.

המתלה האדפטיבי מאפשר לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה ומשלב בין נוחות נסיעה ויכולות דינמיות לבין בטיחות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. באמצעות מתג Driving Experience Control, אתה יכול לבחור במצב נוחות או במצב ספורט.

מערכות עזר לנהיגה

מערכות עזר לנהיגה ב-BMW סדרה 1.

ה-BMW סדרה 1 החדשה מציעה לך מספר רב של פעולות שימושיות, שירותים דיגיטליים ומערכות עזר לנהג - לנוחות ולבטיחות מקסימליות.
BMW סדרה 1, צג בקרה עם מערכות עזר לנהיגה.

מערכות עזר לנהיגה.

חבילת הבטיחות "Driving Assistant" כוללת את המערכות מבוססות מצלמה - התראה על אי שמירת מרחק וזיהוי הולכי רגל עם פעולת בלימה עירונית, מערכת עזר להגבלת מהירות כולל מערכת מידע הגבלת מהירות ומערכת התראה מפני סטייה מנתיב .נוסף לכך, הציוד המבוסס רדאר כולל אזהרת תנועה חוצה אחורית, אזהרת החלפת נתיב ואזהרת התנגשות אחורית.
BMW סדרה 1 עם מערכת העזר לחניה.(אופציה בתשלום)

מערכת עזר לחניה.

מערכת העזר לחניה (אופציונלי) הופכת את פעולת החניה לקלה יותר. המצלמה האחורית מציגה את חלקו האחורי של הרכב בצורה ברורה. מערכת העזר לחניה מחנה אוטומטית את הרכב, במקביל למדרכה או בניצב לה, ויוצאת ממקומות חניה במקביל למדרכה. מערכת העזר לנסיעה לאחור מסייעת לך בנסיעה לאחור במקומות צרים לדוגמה (אופציונלי).
צג משולב BMW Live Cockpit Professional ב-BMW סדרה 1 החדש.(אופציה בתשלום)

BMW Live Cockpit Professional.

ה-BMW Live Cockpit Professional עם מערכת ניווט כוללת שני צגים איכותיים המורכבים מצג מגע 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל 10.25 אינץ'. ניתן להפעיל את מערכת ההפעלה של BMW מגרסה 7.0 גם דרך בקר המגע iDrive.
ה-BMW סדרה 1 עם הכנה ל-‎Apple CarPlay®‎.(אופציה בתשלום)

הכנה ל-Apple CarPlay®.

מדוע לא להשתמש ב-iPhone בתוך ה-BMW שלך כאשר אתה יכול להמשיך להשתמש בו כרגיל? ההכנה ל-Apple CarPlay®‎ מספקת לך גישה מרחוק לטלפון וליישומים כגון iMessage‏, WhatsApp‏, TuneIn‏, Spotify ו-Apple Music. באפשרותך גם להשתמש בלחצן הקול שעל גלגל ההגה כדי להפעיל את Siri, העוזרת הקולית של Apple (אופציונלי).
BMW 1 Series, technical data

הנתונים הטכניים של ה-BMW סדרה 1.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 750Li xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 9,6–9,5
CO2 emissions in g/km (combined): 218

BMW M760Li xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 12,5–12,4
CO2 emissions in g/km (combined): 285–282

BMW 745e Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 2,3–2,1
CO2 emissions in g/km (combined): 52–48

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2.

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות.

.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.