ל-BMW סדרה 1 החדש מראה ספורטיבי ומלא ביטחון. העיצוב המרשים מבליט אותה מהשאר כבר ממבט ראשון. טכנולוגיות הנעה ושלדה המתקדמות ביותר מבטיחות יכולות דינמיות וזריזות, בעוד שהטכנולוגיות החדשניות ומערכות העזר לנהג שומרות על רמת בטיחות ונוחות מקסימלית.

מערכת העברת הכוח של ה-BMW סדרה 1 קובעת את הסטנדרטים בפלח שוק זה. התיאום שבין מנועי ה-BMW TwinPower Turbo היעילים, הנעה קדמית וטכנולוגיות שלדה המכוילת ברמת דיוק גבוהה במיוחד מעניקים לרכב יכולות נהיגה דינמיות וזריזות ברמה גבוהה - כל אלה נתמכים על ידי מבנה קל-משקל ומערכות BMW EfficientDynamics לשיפור היעילות, כגון מצב ECO PRO .. במקביל, מערכות העזר לנהג מאפשרות מקסימום בטיחות ונוחות.

העיצוב החיצוני המתקדם של סדרה 1 החדשה כולל מאפיינים מרשימים המדגישים את האופי הספורטיבי של הרכב. חלל תא הנוסעים מרווח ויוקרתי, וסביבת הנהג ממוקדת בו ומזמינה לנהיגה דינמית. ה-BMW סדרה 1 החדש זמינה בשילוב חבילות עיצוב שונות בתוספת תשלום: M Sport‏, Sport Line‏, Luxury Line. המגוון הנרחב של אפשרויות העיצוב, של מערכות הינע ושל רכיבי שלדה בשילוב עם טכנולוגיות חדשניות מאפשר התאמה אישית ברמה גבוהה, רכב קומפקטי-ספורטיבי של BMW.

קרא עוד