מספיק מבט אחד בדגם 3 דלתות של BMW 1-SERIES, ולא תוכלו לשכוח אותה. הדגם הקומפקטי והמרשים מתאפיין באלגנטיות נמרצת ובאופי ספורטיבי שבא לביטוי בעיצוב אתלטי. מנועים רבי עצמה מבטיחים חוויות דינמיות בלתי נשכחות, והמערך מגוון - ממנוע טורבו-בנזין ספורטיבי וחסכוני בעל 3 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW דרך מנועים נמרצים בעלי 4 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW וגולת הכותרת - מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של M Performance, ב-BMW M140i.
 

בכל מנוע שתבחרו, מובטח לכם ביצועים מעל לכל תחרות בקטגוריה של המכוניות הקומפקטיות. זאת, במידה לא מבוטלת, הודות לטכנולוגיות EfficientDynamics BMW, ובהן תפקוד Automatic Start/Stop, מחוון שילוב הילוכים אופטימלי ומערכת לבלימה רגנרטיבית.
 

אותם מנועים משמשים גם בגרסת 5 דלתות של BMW 1-SERIES, שהודות לתא נוסעים ארגונומי עם אינספור אפשרויות אחסון ואזור מטען גמיש, היא מכונית אידיאלית לשימוש יומיומי. תיבת הילוכים ידנית בעלת 6 הילוכים או תיבת הילוכים Steptronic בעלת 8 הילוכים מבטיחות זריזות סנסציונית.
 

הגנים של M כבר בפנים: מנוע הבנזין בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת BMW M Performance פועל בדגם BMW M140i ביעילות מרשימה: מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור מפתח הספק של 340 כ"ס ומומנט של 51 קג"מ - ברמות נמוכות להפליא של צריכת דלק ופליטה. עם צריכת דלק ממוצעת של 7.1 ל' ל-100 ק"מ ופליטת CO2 של 163 ג' לק"מ בלבד בדגם עם תיבת ההילוכים האוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים, מצוידת ה-M140i במנוע החסכוני ביותר בהשוואה למתחרותיה. את הדינמיקה המפתה של מכוניות BMW M Performance מדגיש מגוון של פריטים מרשימים בעיצוב החיצוני ובתא הנוסעים כאחד. בקצרה, מכוניות אלה מציעות שילוב מלהיב של דינמיקה טהורה, נוחות ושימושיות יום יומית.
 

בין אם אתם מחפשים מכונית משומשת ובין אם חדשה - כאן תמצאו את כל המידע והנתונים על דגמי סדרה BMW 1 Series מהדור הנוכחי - וגם פרטים על אולמות התצוגה בהם ישמחו לארגן לכם נסיעת הדגמה.

Read more