BMW M440i xDrive קופה Dravite Grey metallic מבט אחורי

THE 4

BMW M

ה-BMW M440i xDRIVE קופה החדשה: דגמים ואבזור

ה-BMW M‏ סדרה 4 קופה קובעת את הכללים בעצמה. כאן אתם יכולים לקבל את כל המידע על הדגשים העיצוביים, האבזור הייחודי, הטכנולוגיות והביצועים. גלו איך הסדרה 4 מביאה הנאה צרופה מנהיגה לשיאים חדשים בעזרת מנוע עוצמתי ויכולות דינמיות הפועלות בתיאום מושלם.

קרא עוד
THE 4ה-BMW M440i xDRIVE קופה החדשה: דגמים ואבזור

עיצוב וביצועים.

אפשרויות עיצוב ומאפייני נהיגה דינמיים ב-BMW M440i xDrive קופה.

לצאת מאזור הנוחות ולעשות את זה בסטייל: ה-BMW M440i xDrive היא מכונית ביצועים מרשימה בעלת אלמנטים עיצוביים ייחודיים. אלמנטים עיצוביים ייחודיים בסגנון M בגוון Cerium Grey משלימים את המראה הדינמי של הסדרה 4 - מגריל הכליות המוכר של BMW ועד לצינורות המפלט האחוריים. המושבים הספורטיביים וגלגל ההגה בעיצוב M מדגישים את ההילה הספורטיבית היוקרתית של סביבת הנהג.  

BMW M440i xDrive קופה Arctic Race Blue metallic מבט צדדי
BMW M440i xDrive קופה Arctic Race Blue metallic מבט קדמי גריל כליות בגוון Cerium grey

מסגרת גריל כליות M בגוון Cerium grey.

גריל הכליות הייחודי של BMW הוא מחווה לאגדות מעולם המרוצים כמו ה-BMW 328. המסגרת בגוון Cerium Grey מעניקה לגריל הכליות מראה ייחודי המהווה את הפרשנות שלנו למסורת של BMW.
BMW M440i xDrive קופה Arctic Race Blue metallic מבט צדדי על חבילת M Aerodynamic

חבילת M Aerodynamic.

חבילת M Aerodynamic, מסיט רוח אחורי וחצאיות צדדיות בצבע הגוף ודיפיוזר כפול בגווני שחור מטאלי ומבריק, משדרת יכולות דינמיות וספורטיביות טהורות. הדיפיוזר של ה-M440i מגיע בגימור שחור מבריק מלא.
חישוקי סגסוגת קלה M בגודל 18 אינץ' בעיצוב חישור כפול 848 בשני גווני שחור.

חישוקי סגסוגת קלה ייחודיים.

חישוקי סגסוגת קלה M בגודל 18 אינץ' עם חישור כפול בעיצוב 848 M, בשני גווני שחור.
מושבים ספורטיביים M BMW M440i xDrive קופה תא נוסעים

מושבי M Sport.

מושבים ספורטיביים מתכווננים ותומכים עם משענת ראש אינטגרלית, מספקים תמיכה צידית מצוינת. בנוסף, ניתן לכוונן ולהתאים אישית את רוחב משענת הגב. העיצוב המיוחד שלהם, עם לוגו M שחור, מדגיש את האתלטיות של המכונית.
גלגל הגה M BMW M440i xDrive קופה תא נוסעים

גלגל הגה M בציפוי עור.

גלגל ההגה M בציפוי עור בעיצוב שלושה חישורים כולל כפתורי שליטה, סמל M וכרית אוויר מובנית לנהג. גלגל ההגה, עם ציפוי עור שחור Nappa בתפירה שחורה, מספק חוויית היגוי ישירה ואתלטית.
מנוע בנזין 6 צילינדרים בטור BMW TwinPower Turbo M440i xDrive קופה

מנוע בנזין 6 צילינדרים טורי BMW TwinPower Turbo.

עוצמה, פעולה חלקה במיוחד וצליל מלהיב הם החותם של מנוע הבנזין 6 צילינדרים הטורי BMW TwinPower Turbo מהדור החדש של מנוע ה-BMW EfficientDynamics. יצרנו מנוע עוצמתי ויעיל במיוחד בעזרת מערכת תזמון השסתומים המשתנה, הזרקת דלק ישירה בלחץ גבוה ומגדש טורבו.
מתלי M אדפטיביים BMW M440i xDrive קופהArctic Race Blue metallic חצאית אחורית

מתלה M אדפטיבי.

ניתן לכוונן חשמלית את המתלה האדפטיבי M בכל רגע כך שיתאים לתנאי הדרך והנהיגה. באפשרותכם לכוונן את מאפייני המתלה באמצעות בקרת חוויית הנהיגה כדי לנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת - החל בנהיגה נוחה ועד אתלטיות קיצונית עם התנהגות זריזה ומיידית.
גלגל הגה מעור עם מערכת Servotronic M BMW M440i xDrive קופה תא נוסעים

הגה ספורטיבי עם תגבור משתנה.

ההגה הספורטיבי עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לכם להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. הוא מגיב על ידי שינוי יחסי ההעברה של מערכת ההיגוי. הוא משפר את ההתנהגות בעת נהיגה בצורה דינמית ומפחית את המאמץ הדרוש לסיבוב גלגל ההגה בחניה ובפנייה.
BMW M440i xDrive קופה Arctic Race Blue metallic מבט צדדי

דיפרנציאל M Sport.

דיפרנציאל M sport משפר את האחיזה ואת יציבות הנהיגה במעבר בין נתיבים או בהאצה בפנייה, בעת נסיעה בפנייה במהירויות גבוהות או על כבישים עם מאפיינים שונים. השיפור באחיזה מתבצע בעזרת מערכת אלקטרונית המפחיתה את ההפרש במהירות הסיבוב שבין הגלגלים האחוריים.
תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic BMW M440i xDrive קופה תא נוסעים ידית הילוכים

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתם משתמשים במצב אוטומטי ובין אם אתם מחליפים הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט, וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
בלמי M Sport BMW M440i xDrive קופה חישוקי סגסוגת קלה

בלמי ספורט M.

בלמי M Sport הכוללים קליפרים בגוון כחול מטאלי עם הלוגו M וצלחות בלמים גדולות מבטיחים ביצועי בלימה מרשימים. הבלמים, המותאמים לפוטנציאל הדינמי הגבוה במיוחד של הרכב, מאפשרים גם לנהוג באופן אתלטי יוצא דופן והם מספקים ביצועי בלימה מצוינים על כבישים רטובים.

טכנולוגיות חדשניות.

חבילת מערכות עזר מתקדמות BMW M440i xDrive קופה

.Driving Assistant Professional

חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שלנו ה-Driving Assistant Professional מציעה נוחות ובטיחות אופטימליות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי נהיגה מורכבים. מערכת עזר לעצירת חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מפני התנגשות צדדית. מלבד מערכות העזר לנהיגה, המכונית כוללת גם מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב עם פעולות מורחבות ומערכת עזר למעבר נתיב.
מערכת עזר לחניה Parking Assistant Plus BMW M440i xDrive קופה

מערכת עזר לחניה Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה לקלה ביותר. היא כוללת בין השאר מערך מצלמות היקפיות כולל מבט על, מבט פנורמי, מבט תלת-ממדי מרחוק, מערכת עזר לחניה במקביל, בקרת מרחק חניה עם פעולת בלימה בחירום, מערכת עזר לחניה עם קווי הנחיה ומערכת עזר בנסיעה לאחור.
צימוד לטלפון חכם BMW M440i xDrive קופה תא נוסעים

צימוד לטלפון חכם.

מדוע לא להשתמש בטלפון החכם שלכם בתוך הרכב שלכם אם אתם יכולים להמשיך להשתמש בו כרגיל? הסדרה 4 תומכת ב-Apple CarPlay®‎ בעזרת חיבור אלחוטי. מאפיין זה מאפשר לכם להשתמש בנוחות בפעולות המוכרות ובאפליקציות השונות בתוך הרכב.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

קרא עוד
  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.