BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים
 מנוע וסוג הדלק בנזין

THE 4

ה-BMW סדרה 4 קבריולה החדשה

 מנוע וסוג הדלק בנזין
THE 4ה-BMW סדרה 4 קבריולה החדשה

  עם מראה חיצוני אסתטי וייחודי, ועיצוב פנים אלגנטי ומתקדם ה-BMW סדרה 4 קבריולה החדשה היא פורצת גבולות. יכולות הנהיגה הזריזות של המכונית מבטיחות חוויית נהיגה ספורטיבית והן מדגישות את התשוקה החזקה שלה לצאת לחופשי.

קרא עוד

BMW 430i Convertible:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 6.4–6.0
CO2 emissions in g/km (combined): 147–138

קרא עוד

הנאה מסוג אחר.

הנקודות העיקריות של ה-BMW סדרה 4 קבריולה החדשה.

הסדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים

אתלטיות במיטבה.

גריל הכליות של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

גריל הכליות הייחודי כולל פרשנות חדשה לגמרי למסורת שלנו. העיצוב המתקדם מזכיר דגמים קלאסיים כגון ה-BMW 328 או ה-BMW 3.0 CSi. אלמנט עיצובי זה מאפיין את החזית של הסדרה 4 קבריולה ומעניק לה זהות ייחודית ומושכת.

BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מאחור
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מאחור
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים

צעד אחד לפני כולם.

העיצוב החיצוני של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

הצללית הארוכה של הסדרה 4 קבריולה יוצרת תחושה של גוף ספורטיבי. הקווים החיצוניים מעניקים לה מראה המשדר אתלטיות. כאשר הגג פתוח, החלק הקדמי והאחורי מקבלים מראה שטוח יותר המדגיש את האיכויות הספורטיביות שלה.

BMW סדרה 4 קבריולה עיצוב פנימי

רמות חדשות לגמרי.

מערכות עזר לנהג ב-BMW סדרה 4 קבריולה.

 מערכות עזר אולטרה-מודרניות מבטיחות חוויית נהיגה יוצאת דופן ב-BMW סדרה 4 קבריולה.

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

תשוקה לנהיגה.

העיצוב של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

אי-אפשר לעמוד בפניה: בעזרת שפת העיצוב שלה, הסדרה 4 קבריולה מדגישה את האופי העצמאי שלה. חזית ייחודית וברורה, גג נפתח וחלק אחורי בעל עיצוב משובח - ה-BMW סדרה 4 קבריולה משדרת חופש אין-סופי.
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green
BMW סדרה 4 קבריולה תא נוסעים עם גלגל הגה, לוח מחוונים.
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט אחורי
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים

החזית הייחודית של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

החלק הקדמי נמוך וקרוב מאוד לכביש. גריל הכליות, פתחי האוורור הגדולים והפנסים הראשיים יוצרים חזית ייחודית.

BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט מלפנים
BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green

הגג הנפתח של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

הגג הנפתח של הסדרה 4 קבריולה מגלם את השילוב שבין הנוחות של גג קשיח עם המראה הספורטיבי הקלאסי של גג רך. גג נפתח בעיצוב חדש וקל משקל מסייע להפחית רעשים ולשמור על טמפרטורה נוחה בתא הנוסעים. העיצוב החדשני והמאפיינים הטכניים של הגג הנפתח מהווים פריצת דרך בתחום זה.

BMW סדרה 4 קבריולה תא נוסעים עם גלגל הגה, לוח מחוונים.

לוח המכשירים האלגנטי של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

גרפיקת האייקונים החדשה מאפשרת להציג את לוח המחוונים בצורה מדויקת יותר. מד מהירות המנוע, אשר נע בכיוון השעון, מאפשר להציג נתונים נוספים במרכז.

BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green

הקונסולה הקדמית של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

כל כפתורי הבקרה ממוקמים על הקונסולה המרכזית באופן המאפשר לכם לאתר אותם בקלות וההטיה המיוחדת של הקונסולה מדגישה את האופי הספורטיבי של חלל הפנים.

BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green

העיצוב הפנימי האלגנטי של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

העיצוב הפנימי של BMW סדרה 4 קבריולה משדר ספורטיביות ייחודית בכל פרט ופרט. צורות ברורות ומתוחות מגדירות את העיצוב המודרני ומעניקות לחלל הפנים מראה דינמי המתמקד בנהג.

BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט אחורי

הגימור של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

החלק האחורי של ה-BMW סדרה 4 קבריולה קרוב מאוד לכביש והוא יוצר מבנה גוף רחב ובולט. הפנסים האחוריים הצרים מחדדים מראה זה. הפגוש האחורי העוצמתי תומך במראה הספורטיבי של הקבריולה.

יכולות הנהיגה הדינמיות של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

התנהגות כביש ספורטיבית, אחיזה אופטימלית ורמת זריזות גבוהה: בכל הקשור לביצועים וליכולות נהיגה דינמיות, ה-BMW סדרה 4 קבריולה מספקת לכם הנאות צרופות מנהיגה. בעזרת מנועי ה-BMW TwinPower Turbo העוצמתיים, הסדרה 4 קבריולה מוכנה לכל אתגר.

BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green מבט צדדי
מנוע בנזין 4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo סדרה 4 קבריולה

מנוע בנזין 4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo.

מנוע הבנזין מהדור החדש בעל 4 צילינדרים בנפח של 2.0 ל' BMW TwinPower Turbo מבטיח הנאה מקסימלית מנהיגה. זהו מנוע תגובתי באופן מרשים, המעביר את הכוח בזריזות, גם במהירויות מנוע נמוכות, תוך שמירה על תצרוכת דלק ופליטת מזהמים נמוכות.
תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic BMW סדרה 4 קבריולה

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתם משתמשים במצב אוטומטי ובין אם אתם מחליפים הילוכים ידנית בעזרת פקדי העברת ההילוכים - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית. במצב ספורט, וכאשר בורר ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
לוגו xDrive BMW סדרה 4 קבריולה

xDrive (בדגם M440i בלבד).

המערכת החכמה להנעה כפולה BMW xDrive מעבירה את כוח ההנעה לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה נוספת, יכולות נהיגה דינמיות ובטיחות בכל נסיעה. כדי לשפר עוד יותר את זריזות הרכב, מערכת חלוקת הכוח האלקטרונית יכולה לסייע לדוגמה במצב של היגוי יתר או תת היגוי בפניות.
BMW סדרה 4 קבריולה חלק קדמי

מתלים.

מערך המתלים מציע רמה גבוהה של דיוק, זריזות ונוחות. הדבר מתאפשר הודות לסרן קדמי בתצורת מוט-קפיץ תוך שמירה על כיול קפדני במיוחד של כל הרכיבים.
מתלי M אדפטיביים BMW סדרה 4 קבריולה

מתלי M אדפטיביים (אופציה בתוספת תשלום).

ניתן לכוונן חשמלית את המתלים האדפטיביים בכל רגע כך שיתאימו לתנאי הדרך והנהיגה. באפשרותכם לכוונן את מאפייני המתלים באמצעות מערך מצבי הנהיגה Driving Experience Control ולנהוג בסגנון המועדף עליכם בכל עת.
גג רך BMW סדרה 4 קבריולה Sanremo Green

הגג הנפתח הקומפקטי של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

הגג הנפתח החדש של הסדרה 4 קבריולה מגדיר סטנדרטים חדשים של עיצוב וטכנולוגיה. הוא משלב בין הפונקציונליות והנוחות של גג קשיח והעיצוב הספורטיבי הקלאסי של גג רך. הגג הנפתח מעניק למכונית מראה ייחודי - מבפנים וגם מבחוץ. נוסף לעיצוב השטוח שלו, הגג הנפתח של הסדרה 4 קבריולה מתאפיין במרכז כובד נמוך ובמשקל מופחת. הוא מצטיין בבידוד מעולה של הרעשים בתוך תא הנוסעים ויכול גם לשמור על אקלים נעים בימי הקיץ החמים. רוצים לפתוח או לסגור אותו תוך כדי נהיגה? מצוין! רק אל תעברו את ה-50 קמ"ש.

הטכנולוגיות החדשניות של ה-BMW סדרה 4 קבריולה.

מערכות עזר לנהג ב-BMW סדרה 4 קבריולה.

BMW סדרה 4 קבריולה מערכות עזר לנהג
Driving Assistant Professional, ‏BMW סדרה 4 קבריולה

Driving Assistant Professional.

חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שלנו, ה-Driving Assistant Professional, מציעה נוחות ובטיחות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי נהיגה מורכבים. מלבד מערכות העזר לנהיגה, המכונית כוללת גם מערכת עזר להיגוי ולשמירה על נתיב עם פעולות מורחבות, מערכת עזר לבלימת חירום ומערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה עם הגנה אקטיבית מפני התנגשות צדדית.
Parking Assistant Plus, ‏BMW סדרה 4 קבריולה

מערכת עזר לחניה -Parking Assistant Plus (אופציה בתוספת תשלום).

Parking Assistant Plus הופכת את פעולת החניה לקלה ביותר. היא כוללת בין השאר מערך מצלמות היקפיות כולל מבט על, מבט פנורמי, מערכת עזר לחניה במקביל, חיישני חניה, פעולת בלימה בחירום, מערכת עזר לחניה ומערכת עזר בנסיעה לאחור.
אינטגרציה של הטלפון החכם BMW סדרה 4 קבריולה

אינטגרציה לטלפון החכם.

מדוע לא להשתמש בטלפון החכם שלכם אם אתם יכולים להמשיך להשתמש בו כרגיל? המכונית שלכם תומכת ב-Apple CarPlay®‎ בעזרת חיבור אלחוטי לטלפון החכם שלכם. מאפיין זה מאפשר לכם להשתמש בנוחות בפעולות המוכרות ובאפליקציות השונות בתוך המכונית.
BMW WhatsApp channel.

ערוץ הוואטסאפ של BMW

פשוט ליצור קשר. שימו לב: השירות להודעות בלבד.
  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.