מנוע וסוג הדלק בנזין

BMW X4 החדש

 מנוע וסוג הדלק בנזין

יהיו אתגרי הדרך אשר יהיו - BMW X4 החדש כבר ממתין להם בקוצר רוח. העיצוב המתקדם, וקווי המתאר שמזכירים מכונית קופה, רומזים על התשוקה לאקשן. הודות ליכולת דינאמית ברמה הגבוהה ביותר, מבנה חדשני וקל משקל, מרכז כובד נמוך וביצועים ברמה גבוהה עוד יותר - רק דבר אחד ניצב בינך לבין היעד שלך: חוויית הנהיגה המושלמת.
קרא עוד
"BMW X4 החדש משלב בין הקשיחות של רכב X לבין העצמה השרירית של מכונית ספורט."
אדריאן ואן הוידונק, מנהל העיצוב של קבוצת BMW.
"העיצוב החיצוני ממשיך את האופי הייחודי של הדור הראשון, עם עיצוב נקי ומודרני."
מרק מיכאל מרקפקה, מנהל עיצוב הרכב בגודל בינוני של BMW Automobiles

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

טכנולוגיה מתקדמת בשירות הנהג.

מערכות בטיחות ותצוגה ב- BMW X4.

שחקן קבוצתי מושלם.

חבילת הבטיחות Driving Assistant Plus (אופציה) מציעה רמות גבוהות יותר של נוחות ובטיחות בנהיגה מונוטונית או במצבי נהיגה מורכבים. מצבים אלה יכולים לכלול פקקי תנועה, או נסיעות ארוכות בעיר, בדרכים בין-עירוניות או בדרכים מהירות.

קרא עוד

להפוך את סביבת הנהג למרכז שליטה.

הפעלת מערכת המידע והבידור קלה יותר, ברורה ואינפורמטיבית יותר. הנהג יכול לשלוט בה באמצעות בקר iDrive, מסך מגע, שליטה קולית או מחוות תנועת יד (אופציה), בהתאם להעדפה. האריחים מוצגים כעת כאריחים חיים בתפריט הראשי במקום בתצוגת תפריט סטטית.

קרא עוד

תצוגה ברורה יותר, פחות הסחת דעת.

התצוגה העילית הצבעונית של BMW (אופציה) מקרינה את כל המידע הרלוונטי לנסיעה ישירות בשדה הראייה של הנהג, על מנת לאפשר לנהג להתרכז אך ורק בנהיגה. המידע כולל, למשל, את מהירות הנסיעה הנוכחית, הנחיות ניווט, מידע מהטלפון וממערכות הבידור.

קרא עוד

לוח מחוונים צבעוני ומתקדם בגודל 12.3 אינץ'.

לוח מחוונים דיגיטלי צבעוני ומתקדם, בעל תצוגה רב-תפקודית, בטכנולוגיית Black Panel עם צג בגודל 12.3 אינץ'. בזמן נהיגה, מוצגים נתונים רבים בצורה מרשימה. ניתן לבחור מבין שלושת מצבי הנהיגה: ECO PRO, COMFORT ו-SPORT - בהתאם למצב הנהיגה הנבחר התצוגה בלוח המחוונים תשתנה ותציג צבעים וסגנון גראפי בעלי מאפיינים ייחודיים.

קרא עוד

משחקים זה לא הכל.

BMW MPerformance

משחקים זה לא הכל.

BMW WhatsApp channel.

ערוץ הוואטסאפ של BMW

פשוט ליצור קשר. שימו לב: השירות להודעות בלבד.

דרגות זיהום ובטיחות.

.

.


  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.