מורדת עם קסם של כוכבת.

העיצוב של BMW 2-SERIES קופה.

מורדת עם קסם של כוכבת.

העיצוב של BMW 2-SERIES קופה.

מורדת עם קסם של כוכבת.העיצוב של BMW 2-SERIES קופה.

יותר אתלטית, יותר זורמת, יותר ייחודית. כל היבט בעיצוב ממוקד היטב, ו-BMW 2-SERIES קופה ממחישה היטב איך נולדים כוכבים - עם קווים מרשימים ומשטחים מובנים. אופי ואלגנטיות, חופש ועוצמה. תא הנוסעים הייחודי משתלב היטב בעיצוב המתקדם. תפיסת ההפעלה החדשה, המבוססת על ארגון אינטואיטיבי של התפקודים, מבטיחה ריכוז מרבי בחוויית הנהיגה - באווירה ובעיצוב ספורטיביים.

נוכחות מושלמת.

צללית ספורטיבית.

מראה אלגנטי ומרשים שמשדר תנועה קדימה: קו הגג של BMW 2-SERIES קופה משתפל בעדינות רבה, במיטב המסורת של הז'אנר, ומבטא קסם ספורטיבי טהור. החזית הדינמית, עם שבכת הכליות הנוטה כלפי פנים, מדגישה את קווי המתאר המוארכים של BMW 2-SERIES קופה ואת האופי הספורטיבי של המכונית.

חזית ממוקדת.

מראה ממוקד של אתלטית למופת. פתחי האוויר הגדולים מדגישים את העיצוב הדינמי של החזית רבת העצמה. פנסים ראשיים בעיצוב חדש, בטכנולוגיית LED, עוטפים את שבכת הכליות הכפולה ומחזקים את המראה הדינמי של המכונית. התאורה הבהירה של פנסי ה-LED גם מבטיחה בונוס בטיחותי וגם מגבירה את החיסכון באנרגיה ואת היעילות.

חלק אחורי ייחודי.

המראה יוצר רושם שהמכונית מתאחדת עם הדרך ואינו מותיר לנהגים הנוסעים אחרי BMW 2-SERIES קופה שום מקום לספק. השילוב בין הקווים האופקיים והמשטחים המובנים של החלק האחורי השרירי מדגיש את המראה הדינמי במיוחד של BMW 2-SERIES קופה.

סגנון סמכותי.

העיצוב האופייני של הפנסים האחוריים, עם פסי התאורה הרחבים והאדומים בצורת האות L ובטכנולוגיית LED, מעניק עיצוב תאורה שאינו מותיר מקום לטעויות, ביום ובלילה. הוא משתלב בצורה חלקה בעיצוב הייחודי ומדגיש בצורה אופטימלית את הרוחב המרשים של המכונית במבט מאחור.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.