בנזין

 מנוע וסוג הדלק

מלהיבה ובלתי שגרתית

BMW 2-SERIES קופה

 בנזין

 מנוע וסוג הדלק

מלהיבה ובלתי שגרתיתBMW 2-SERIES קופה

BMW 2-SERIES קופה מגלמת את הייחוד המוטורי ויוצרת קבוצה חדשה משלה. העיצוב הספורטיבי המהפכני משדר תנועה גם כשהמכונית חונה. הדינמיקה הקיצונית שלה, ההנעה האחורית מלאת החיים והרמה הגבוהה של הנוחות בתא הנוסעים משלימות את חוויית הנהיגה הבלתי מתפשרת. זה ברור כבר מהרגע הראשון: כשמתיישבים מאחורי ההגה, רוצים מיד לצאת לדרך.

 

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא"ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

מרהיבה מכל עבר.

העיצוב של BMW 2-SERIES קופה.

שפת העיצוב הבלתי שגרתית של BMW 2-SERIES קופה החדשה מציבה סטנדרטים חדשים - מהפרופורציות הקומפקטיות והייחודיות, דרך החזית המרשימה עם שבכת הכליות הכפולה שעוצבה מחדש ועד לחלק האחורי האתלטי, שמדגיש את רוחבה של המכונית. קו הגג הייחודי, המשתפל בעדינות, מדגיש את הצללית הדינמית וחושף בצורה ברורה את השאיפות הספורטיביות כבר במבט ראשון. 

קרא עוד

מרהיבה מכל עבר.

העיצוב של BMW 2-SERIES קופה.

“תא הנוסעים של BMW 2-SERIES קופה ברור עכשיו הרבה יותר. הוא משרה אווירה הרמונית של רוגע ועצמה".
אוליבר היילמר, מנהל העיצוב הפנימי של מכוניות BMW

להותיר את השגרה מאחור.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 2-SERIES קופה.

העצמה ניכרת היטב: הודות למנועים רבי העצמה ולכוונון המדויק של המתלים, BMW 2-SERIES קופה החדשה מרשימה לאורך כל הדרך. אתה מוזמן לחוות את דינמיקת הנהיגה המושלמת - ולהותיר את כל המוסכמות הרחק מאחור.

קרא עוד

להותיר את השגרה מאחור.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 2-SERIES קופה.

חסרת גבולות. ללא רצון לעצור.

חסרת גבולות. ללא רצון לעצור.

עוצמה בלתי מתפשרת.

BMW M240i קופה.

חוויה חסרת תחרות של ספורט מוטורי. דינמיקה מלהיבה, זריזות מדהימה. BMW M240i קופה מגשימה את כל השאיפות הקיצוניות, בכל ההיבטים. השילוב המושלם בין הרכיבים הרבים ועתירי הביצועים, דוגמת מתלי M Sport המונמכים, בלמי M Sport ותיבות ההילוכים האתלטיות, מעניק חוויית נהיגה ספורטיבית ברמה הגבוהה ביותר. במיוחד בפניות. וזה לא ממש מפתיע, מפני שאת BMW M240i מניע מנוע חסר פשרות, שמפתח הספק של 340 כ"ס.

קרא עוד

עוצמה בלתי מתפשרת.

BMW M240i קופה.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.