ה-BMW M235i xDrive גראן קופה F44, שחור מטאלי Sapphire, מבט 3/4 צדדי

THE 2

BMW M

אבזור ועיצוב ב- BMW M235i xDrive גראן קופה

ה-BMW M235i xDrive גראן קופה הראשונה, נועדה להוביל את השוק. באמצעות יכולות דינמיות יוצאות דופן ומנוע בנזין עוצמתי בעל 4 הצילינדרים M TwinPower Turbo. והעיצוב, פרובוקטיבי. החל בפנסי החזית הייחודיים ועד לסביבת נהג ממוקדת.

קרא עוד
THE 2אבזור ועיצוב ב- BMW M235i xDrive גראן קופה

עיצוב.

מאפיינים חיצוניים ופנימיים של ה-BMW M235i xDrive גראן קופה.

מבפנים ספורטיבית, מבחוץ אתלטית: ל-BMW M235i xDrive גראן קופה יכולות דינמיות גבוהות הניכרות בכל פרט. החבילה האווירודינמית M והאלמנטים הייחודיים בעיצוב M בצבע אפור Cerium הם רמזים ליכולות שלה. מאפיינים ייחודיים כגון גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת, צינורות מפלט מעוצבים או הספוילר האחורי בעיצוב M מעניקים למכונית מראה שרירי וספורטיבי. במקביל, מאפיינים כגון מושבי M Sport או דוושות בעיצוב M משדרגים את האווירה בתוך הרכב ומספקים ביצועים מקסימליים.

ה-BMW M235i xDrive גראן קופה F44, שחור מטאלי Sapphire, מבט 3/4 אחורי
גריל כליות של BMW בעיצוב כוורת, BMW M235i xDrive גראן קופה, שחור מטאלי F44 צילום מקרוב

גריל כליות של BMW בעיצוב כוורת.

גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת בגימור אפור Cerium מלא והוא כולל רשת פנימית מעוצבת ואלגנטית. מבנה רשת זה, בהשראת עולם המירוצים, מוסיף עומק לחלק הקדמי ומעניק לו דגש איכותי.
מערכת פליטה M‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44, שחור מטאלי Sapphire‏, F44 מבט אחורי

מערכת פליטה M.

מערכת הפליטה M המיוחדת מאפשרת לפתח הספק אדיר. ניתן לשלוט בצליל שהמערכת מפיקה באמצעות שסתום מיוחד המדגיש את ההופעה הספורטיבית של המכונית. צינורות המפלט מגיעים בגימור אפור Cerium המעניק להם מראה ייחודי ובולט.
חבילה אווירודינמית M‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44, שחור מטאלי, חלק קדמי

חבילה אווירודינמית M.

החבילה האווירודינמית M עם מסיט רוח קדמי M, מסיט רוח אחורי וחצאית צדדית, משדרת יכולות דינמיות טהורות ומדגישה את האופי האתלטי של הרכב. חלקי הגימור צבועים בצבע המכונית והם כוללים אלמנטים עיצוביים בגוון כהה. ב-BMW M235i הם מגיעים בגימור שחור מבריק.
ספוילר אחורי M‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44, שחור מטאלי Sapphire‏, F44 מבט אחורי

ספוילר אחורי M.

הספוילר האחורי M מדגיש את הצללית האתלטית של הרכב ומפחית את כוח העילוי האווירודינמי הלא רצוי. הוא משפר את יציבות הנהיגה על ידי יצירת כוח הצמדה בסרן האחורי.
מושבי M Sport‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44 חלק פנימי

מושבי M Sport.

מושבי ה-M Sport עם משענות ראש מובנות, מציעים ישיבה עמוקה ותמיכה גבוהה בצדדים ובמשענת הגב. ובמיוחד מעניקים לנהג ולנוסע הקדמי תמיכה משופרת גם בפניות מהירות. נוסף לכך, ניתן להתאים את המושב למידות הגוף שלך הודות לאפשרות הכוונון של רוחב משענת הגב.
גלגל הגה M בציפוי עור, BMW M235i xDrive גראן קופה F44, תא נהג

גלגל הגה M בציפוי עור.

גלגל ההגה M בציפוי עור בעיצוב שלושה חישורים עם כפתורי שליטה, סמל M וכרית אוויר מובנית לנהג. גלגל ההגה, עם ציפוי עור שחור Nappa בתפירה שחורה ונקודות אחיזה לאגודלים, מספק חוויית היגוי ישירה ואתלטית.
שטיחוני רצפה קטיפתיים, (אופציה בתשלום) BMW M235i xDrive גראן קופה F44 חלק פנימי

שטיחוני רצפה קטיפתיים (מוצע כאופציה).

שטיחוני הרצפה הקטיפתיים (מוצע כאופציה) מותאמים בצורה מושלמת לחללי הרגליים הקדמיים והאחוריים והם דוחים לכלוך ועמידים במים. הם זמינים בצבע התואם לצבע הריפוד ובמקביל מאפשרים ניקוי קל ומעניקים לחלל הפנים מראה יוקרתי ואיכותי במיוחד.
אלמנטי גימור פנים מוארים Illuminated Brooklyn‏,(מוצע כאופציה) BMW M235i xDrive גראן קופה, חלק פנימי

אלמנטי גימור פנים מוארים Illuminated Brooklyn (מוצע כאופציה).

הגימור הפנימי המואר Illuminated Brooklyn (מוצע כאופציה) עם הדגש Triangle בלוח המכשירים ובגימור הדלת מספק אווירה מתקדמת ותחושת יוקרה במכונית. התאורה האחורית הייחודית והנוצצת יוצרת אווירה מושכת ונעימה.
חגורות בטיחות M‏,(מוצע כאופציה) BMW M235i xDrive גראן קופה F44 חלק פנימי

חגורות בטיחות M (מוצע כאופציה).

חגורות הבטיחות M,(מוצע כאופציה) עם קדם מותחנים ומגבילי כוח חגורה, מתאפיינות בתפירה מעודנת בצבעי M קלאסיים והן מדגישות את האווירה האיכותית והספורטיבית שבתוך הרכב.
M Performance package BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire metallic F44 three-quarter side view

BMW M235i xDrive.

מנוע בנזין 4 צילינדרים M TwinPower Turbo-BMW M235i xDrive F44

מנוע בנזין M TwinPower Turbo ב-BMW M235i xDrive גראן קופה עם 306 כ"ס.

אתלטית מצטיינת המעניקה הנאה טהורה מנהיגה: מנוע הבנזין M TwinPower Turbo בעל 4 צילינדרים ב-BMW M235i הוא מנוע עוצמתי במיוחד הודות לבוכנות החדשות, מגדש טורבו חדש, סעפת יניקה משופרת, חבילת קירור לביצועים גבוהים ומערכת פליטה M הנשלטת על ידי שסתום הפעלה.

יכולות נהיגה דינמיות.

טכנולוגיות השלדה של ה-BMW M235i xDrive גראן קופה.

ביצועי-על: ה-BMW M 235i xDrive גראן קופה מובילה את הסגמנט והיא עושה את זה באמצעות מערך מתלי M Sport ותיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית 8 הילוכים. היכולות הדינמיות והתאוצה העוצמתית מעניקות לנהג חוויה ייחודית בכל מהירות. הן עושות זאת בין היתר הודות למערכת ה-xDrive מערכת הנעה כפולה לכל הגלגלים.

גלגל הגה M Sport‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44, תא נהג

הגה M Sport

הגה ה-M Sport עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. ניתן לבצע פניות מדויקות יותר ובכך לקבל מאפייני התנהגות אתלטיים יותר במיוחד בכבישים מפותלים.
תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים, BMW M235i xDrive גראן קופה F44

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט, וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
הנעה כפולה לכל הגלגלים xDrive‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44 צילום מקרוב, חלק אחורי

xDrive.

המערכת החכמה להנעה כפולה BMW xDrive מעבירה את הכוח לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה מקסימלית, יכולות דינמיות ובטיחות בכל נסיעה. כדי לשפר עוד יותר את זריזות הרכב, מערכת חלוקת הכוח האלקטרונית יכולה להתגבר לדוגמה על היגוי יתר או על תת היגוי בפניות.
מתלה M Sport‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44

מתלה M Sport.

מערך מתלים M Sport מנמיך את הרכב בכ-10 מ"מ. הוא גם מתאפיין בקפיצים קשיחים יותר, בולמי זעזועים קשיחים יותר ובמוטות במייצבים עבים יותר. כאשר רכיבים אלה משולבים יחד, הם יוצרים חוויה ישירה יותר, המאפשרת נהיגה בסגנון ספורטיבי במיוחד.
BMW M235i xDrive גראן קופה עם מתלים אדפטיביים

מתלים אדפטיביים.

המתלים האדפטיביים (מוצע כאופציה) מאפשרים לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה ומשלבים בין נוחות נסיעה ויכולות דינמיות לבין בטיחות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. באמצעות מתג ה-Driving Experience Control ניתן לבחור בין מצבי נהיגה שונים – למשל "נוחות" או במצב ספורט.
בלמי M Sport‏, BMW M235i xDrive גראן קופה F44, שחור מטאלי

בלמי M Sport.

בלמי M Sport עם קליפרים בגוון כחול כהה וכיתוב M מספקים ביצועי בלימה יוצאי דופן. הבלמים, מותאמים לפוטנציאל דינמי גבוה במיוחד, מאפשרים לנהוג באופן ספורטיבי יוצא דופן ומספקים ביצועי בלימה מצוינים.
ה-BMW M235i xDrive גראן קופה F44, עם בקרת ביצועים בשחור מטאלי Sapphire, מבט 3/4 קדמי

מערכת Performance Control.

בלמי M Sport עם קליפרים בגוון כחול כהה וכיתוב M מספקים ביצועי בלימה יוצאי דופן. מערכת Performance Control פועלת באמצעות שליטה על מערכת הבלמים, של הגלגלים הנמצאים בחלקה הפנימי של הפנייה. פעולה זו מעבירה כוח גדול יותר אל הגלגלים החיצוניים. דבר זה נעשה על מנת להגביר את הפניית הרכב אל תוך העיקול כדי לשפר את הזריזות ואת היציבות הכיוונית.

  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.