סקירת דגמים.

אין שני אנשים זהים. בדיוק כמו מכונית BMW Individual שלך.

בחר מכונית של BMW ולאחר מכן בחר מבין הפריטים הרבים של האבזור האופציונלי של BMW Individual על מנת לבטא את האישיות שלך.

קרא עוד

BMW סידרה 3.

יש הרבה דברים לגלות. BMW סדרה 3 מובילה בקבוצתה מזה למעלה מ-40 שנים, והיא מייצגת תשוקה יותר מאי פעם. באמצעות הקולקציה של BMW Individual, תוכל להוסיף לה ממד של יוקרה. המערך כולל פריטים רבים של אבזור אופציונלי, אשר הופכים את הדגמים לביטוי של הסגנון האישי שלך.

BMW סדרה 4.

אסתטיקה בתנועה. ייחוד מושך. זהו המכנה המשותף ל-BMW סדרה 4 החדשה ול-BMW Individual. פריטי האבזור האלגנטיים מהקולקציה של BMW Individual מוצעים עבור כל הדגמים של BMW סדרה 4 ומאפשרים לך ליצור מכונית מיוחדת ככל העולה בדמיונך.

BMW סדרה 5.

עתירת הבעה, מסוגננת, גמישה. BMW סדרה 5 משלבת מאפיינים אלה בצורה מושלמת, לכדי מכונית יוצאת דופן באמת. הפריטים של האבזור האופציונלי אשר מוצעים במסגרת הקולקציה של BMW Individual הם דרך אידיאלית להעצמת האופי הייחודי של המכונית ולמתן ביטוי לאישיות שלך.

BMW סידרה 6.

ביטוי מושלם של דינמיות טהורה. הן BMW סדרה 6 והן BMW Individual נועדו לקסום לכל החושים. פריטי האבזור המוצעים במסגרת הקולקציה של BMW Individual מגשימים שאיפה זו ומוסיפים נופך מרשים לדגמי קופה, קבריו או Gran Coupé.

BMW סדרה 7.

נוכחות מרשימה ללא מאמץ. BMW סדרה 7 מותירה רושם בלתי נשכח - בכל פרט וגם כמכלול. באמצעות הקולקציה של BMW Individual, מבטאת BMW סדרה 7 אלגנטיות ייחודית ומשדרת את האופי האישי שלך. המערך המקיף של BMW Individual אינו מותיר אף שאיפה ללא מענה.

BMW סדרה X.

חלוץ בכל שטח. BMW סדרה X. צריך אופי חזק כדי להתעלות מעל הכל. והאופי של הקולקציה של BMW Individual מבטא זאת בדגמי BMW X5 ו-BMW X6, ומאפשר לך להגדיר בעצמך רמה חדשה של יוקרה.

BMW M.

שלמות דינמית. הייחוד מעורר תשוקה רבת עצמה. באמצעות BMW Individual אתה יכול לבטא את הסטנדרטים האישיים שלך ולהגביר את הייחוד, הקסם והתשוקה. הקולקציה של BMW Individual מוצעת עבור כל דגמי BMW M. אין צורך להתפשר.