סקירת הניידות החשמלית של BMW

הניידות החשמלית של BMW.

הניידות החשמלית של BMW.

הצטרפו אלנו למסע בעולם המכוניות החשמליות והפלאג-אין הייבריד של BMW.

לאחר כמעט חמישה עשורים של מחקר ופיתוח, אנו יוצאים לדרך הקיימות והניידות הידידותית לסביבה עם מגוון דגמים חשמליים. לצד הדגמים החשמליים המלאים שלנו, כגון BMW iX‏, BMW iX3‏, BMW i3‏, BMW i3s או BMW i4, מבחר דגמי הפלאג-אין הייבריד שלנו, הגדול ביותר בשוק הרכב, מאפשר לכם ליהנות מהטוב משני העולמות, לכל סגנון חיים ולכל צורך שיש לכם. טווחי נסיעה מרשימים הופכים את הנהיגה החשמלית ואת פעולת הטעינה לגמישות יותר, נוחות, ידידותיות לסביבה ואטרקטיביות יותר מאי פעם. כיצרן רכב, אנו מחויבים למטרות שהוצגו בוועידת האקלים בפריז ושואפים להיות יצרן הפרמיום המצליח ביותר, תוך הקפדה על עקרונות הקיימות בעולם הניידות האישית. בסופו של דבר, קיימות עבורנו היא לא טרנד, היא דרך חיים.

קרא עוד

כי לכל אחד יש את הדרך שלו לעתיד.

ניידות חשמלית ב-BMW.

כדי לתת את המענה המתאים לכל אחד, אנו ב-BMW פיתחנו שלושה רעיונות שונים לניידות חשמלית ובת קיימא: מכונית חשמלית, מכונית עם מערכת פלאג-אין הייבריד ומכונית עם מערכת מיילד הייבריד (MHEV) . בצורה זו אנו מאפשרים לכל הלקוחות שלנו לבחור את הפתרון המתאים להם ובמקביל ממשיכים לשפר באופן תמידי את האיזון האקולוגי של כלי הרכב שלנו.

ניידות חשמלית של BMW טכנולוגיות eDrive של BMW מכונית חשמלית

המכונית החשמלית.

100% הנאה מנהיגה חשמלית: גלו את התחושה הייחודית של נהיגה במכונית חשמלית של BMW. אתם יכולים ליהנות מהתגובה הישירה והמיידית של המנוע החשמלי, מהאצה מהפכנית ומהתנהגות זריזה בצורה יוצאת דופן. כל זה בלי פליטת מזהמים. ובנוסף, מהר מאוד תגלו עד כמה הנהיגה השקטה, ממש כאילו אתם מרחפים באוויר.
גלו את המכוניות החשמליות של BMW
ניידות חשמלית של BMW טכנולוגיות eDrive של BMW מכונית היברידית פלאג-אין הייבריד

פלאג-אין הייבריד.

מקסימום יעילות, נוחות עילאית ויכולות נהיגה דינמיות ייחודיות: אלה דגמי הפלאג-אין הייבריד של BMW. הדגמים שלנו משלבים את הטוב משני העולמות; הם שימושיים יותר מכל כלי רכב אחר, ובעזרת מנוע חשמלי נוסף הם מאפשרים בלחיצת כפתור נהיגה יום-יומית ללא פליטת מזהמים.
לגלות את דגמי הפלאג-אין הייבריד של BMW
ניידות חשמלית של BMW טכנולוגיות eDrive של BMW מכונית היברידית מיילד הייבריד

מיילד הייבריד (MHEV).

טכנולוגיית המיילד הייבריד ממירה את אנרגיית הבלימה של מכוניות בעלות מנוע בעירה רגיל לאנרגיה חשמלית כדי להפעיל את מערכות החשמל ברכב ואת המנוע החשמלי. טכנולוגיה זו מפחיתה את תצרוכת הדלק ואת פליטת המזהמים, ובמקביל אתם יכולים ליהנות מנהיגה דינמית יותר ומהאצה חדה יותר.
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/small-teasers/electromobility-2020-new/jcr:content/par-1col1/smallcontentteaser_c failed
Lorem Ipsum

טעינה ציבורית של BMW: 12 חודשים ללא חיוב בסיסי*.

הניידות החשמלית של BMW בונוס אקולוגי ב-BMW

BMW בונוס אקולוגי.

  

כי העתיד דורש מאתנו הרבה יותר.

לחקור את אסטרטגיית החשמול של BMW.

טכנולוגיית הניידות החשמלית של BMW מכונית חשמלית פלאג-אין הייבריד סרטון
ניידות חשמלית של BMW פודקסט Changing Lanes של BMW מכונית חשמלית פלאג-אין הייבריד

"CHANGING LANES" - האזינו לפודקסט של BMW!

"Changing Lanes" הוא הפודקסט הרשמי של BMW. בפרק זה אנו מסבירים את ההבדלים בין פלאג-אין הייבריד, מיילד הייבריד והנעה חשמלית מלאה ועוד. אנחנו יודעים שלפעמים קשה לעקוב אחר כל הטכנולוגיות בעולם הניידות החשמלית. זו הסיבה לכך שהפודקסט "Changing Lanes" מקדיש לנושא זה פרק מיוחד המסביר אילו סוגים של כלי רכב חשמליים קיימים, מפלאג-אין הייבריד ועד תא דלק. אז התכוננו ללמוד על ההבדלים העיקריים בין טעינה, מנועים ושימוש יום-יומי, ואם אתם רוצים לדעת איך עובדת מכונית חשמלית, האזינו לפודקסט שלנו.

תצרוכת דלק ופליטת מזהמים.

BMW iX(1):
תצרוכת הספק בקו"ט שעה/100 ק"מ (משולבת) עד 21
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
CO2 emissions in g/km (combined): 0


BMW iX3:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
CO2 emissions in g/km (combined): 0
תצרוכת חשמל בקו"ט שעה/100 ק"מ (משולבת): 17.8–17.5

 

BMW סדרה 3 סדאן פלאג-אין הייבריד:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 2.0–1.5
CO2 emissions in g/km (combined): 45–35
תצרוכת אנרגיה בקו"ט שעה/100 ק"מ (משולבת): 15.9–13.9

 

BMW סדרה 5 סדאן פלאג-אין הייבריד:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 2.3–1.6
CO2 emissions in g/km (combined): 53–36
תצרוכת אנרגיה בקו"ט שעה/100 ק"מ (משולבת): 16.3–13.8

 

 

הערכים המסומנים ב-(1) כפופים לשינויים.


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

 

קרא עוד

תצרוכת דלק ופליטת מזהמים.

  • Disclaimer reference invalid

תצרוכת דלק ופליטת מזהמים.

  • Disclaimer reference invalid